Acteurs Jim Carrey en Jeff Daniels, die sinds de jaren negentig samen de hoofdrol speelden in de Dumb and Dumber-films zijn onlangs herenigd voor een nieuw project. Het audioboek van Carreys nieuwe roman Memoirs and Misinformation wordt namelijk voorgelezen door Daniels.
Jim Carrey heet zijn oude vriend en collega Jeff Daniels in de arm genomen om de luisterboekversie van zijn nieuwe roman Memoires and Misinformation in te spreken. Dat meldt Carrey eerder deze week in een post op Twitter. Bij de Tweet, die hij donderdag plaatste, is een geluidsfragment bijgevoegd waarop de stem van Daniels te horen is, terwijl hij een alinea uit het boek voorleest. Ik kon haast niet verheugder zijn dan toen ik hoorde dat mijn vriend de tijd wilde nemen om mijn roman Memoires and Misinformation voor te lezen. Download hem op 7 juli!" zo schrijft de acteur bij de post. Het boek dat Carrey schreef samen met Dana Vachon vertelt het gefictionaliseerde levensverhaal van Carrey, wiens leven volledig verandert wanneer hij een vrouw genaamd Georgie ontmoet.
Oude vrienden herenigd
Carrey en Daniels waren voor het eerst samen te zien in de eerste Dumb and Dumber-film uit 1994. De heren kruipen hier in de huid van het stompzinnige duo Harry en Lloyd, die door hun eigen knullige acties het doelwit worden van een stel listige criminelen, waarvoor ze zonder dat ze het zelf weten op de vlucht zijn geslagen. Na een onofficiële prequel in 2003, zonder de verschijning van beide heren, kwamen ze in 2014 nog wel een keer bij elkaar voor de opnames van Dumb and Dumber To. Klaarblijkelijk zijn de acteurs naast collega's ook goede vrienden gebleven.
Het boek van Carrey is vanaf 7 juli te koop. Hieronder is het fragment te beluisteren.
Reacties (1)