In deze MovieMeter Recap nemen we je in vogelvlucht mee langs het meest gelezen nieuws uit de wereld van films en series van vandaag. Onderstaand vind je de meest besproken onderwerpen uit de entertainmentindustrie die vandaag op onze site verschenen zijn, gebundeld in één artikel. Zo ben je binnen een paar minuten weer volledig op de hoogte van alle ontwikkelingen.
Führer und Verführer staat binnenkort op Netflix: 'Interessante film die veel toont van Goebbels bijdragen aan het naziregime'
Inmiddels zijn we al tachtig jaar verder, maar nog steeds raken we niet uitgepraat over een zeer zwarte bladzijde uit de historie van de mensheid. Er zijn ook vele kanten om de Tweede Wereldoorlog van te belichten. Regisseur Joachim Lang doet dat door zich te richten op propagandaminister Joseph Goebbels in Führer und Verführer – oftewel Leider en Verleider –, die zeer binnenkort in het aanbod van Netflix wordt opgenomen.
Wat worden we wijzer van de film en vanaf wanneer kunnen we 'm zien? Lees meer!
Zanger en acteur Rob de Nijs (82) overleden
De Nederlandse zanger en acteur Rob de Nijs, in die laatste hoedanigheid vooral bekend van zijn rol in Kunt u mij de weg naar hamelen vertellen, is op 82-jarige leeftijd komen te overlijden. Dat laat zijn familie weten in een bericht op Instagram. De zanger kampte al langere tijd met de ziekte van Parkinson.
Een Nederlands icoon ging van ons heen. Dit artikel vertelt je meer over zijn carrière en laatste dagen.
De Zweedse dramafilm Svinalängorna is een kijktip op Netflix: 'Trekt je helemaal mee'
Met slechts 163 stemmen op MovieMeter en ruim vierduizend op IMDb lijkt Svinalängornaonder de radar te zijn gebleven bij het Netflix-publiek. De film, met hoofdrollen voor onder meer Noomi Rapace, Ola Rapace en Tehilla Blad wordt echter ontzettend goed beoordeeld. Zo noteert de film onder het Nederlandse publiek maar liefst een 3,54 uit 5.
Reacties (0)