Het lijkt er al een tijdje op dat de kans dat we meer Shrek-films kunnen verwachten erg klein is. Toch hebben in het verleden zowel hoofdrolspeler Mike Meyers, als Puss in Boots-acteur Antonio Banderas aangegeven open te staan voor een nieuwe film over iedereens favoriete Ogre. Nu heeft ook Eddie Murphy laten weten dat hij graag zijn rol als Donkey weer nieuw leven in wil blazen en heeft ook hij aangegeven open te staan voor een mogelijke Shrek 5, hoewel hij vooral lijkt te hopen op een spin-off over Donkey.
Het is inmiddels alweer 12 jaar geleden sinds de laatste Shrek-film verscheen, en sindsdien doen de geruchten de ronde over een terugkeer van het chagrijnige groene monster naar het witte doek. Of er ooit nog een Shrek-film gaat komen is dus nog maar de vraag, maar fans van de filmreeks werden onlangs wel getrakteerd op een spinoff-film in de vorm van Puss In Boots: The Last Wish, die eind vorig jaar verscheen. Niemand minder dan Eddie Murphy is echter van mening dat zijn personage Donkey degene was waar een spin-off over gemaakt had moeten worden, en geeft ook aan absoluut open te staan om de rol weer op te pakken in een mogelijke Shrek 5.
Speel je favoriete casino games op Jacks.nl. Meld je aan met een 100% welkomstbonus tot €100!
Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+
'Donkey is grappiger dan Puss in Boots'
"Ik zou er absoluut open voor staan als ze ooit met nog een Shrek zouden willen komen," zo vertelde Murphy tegenover Etalk in een interview. "Ik zou het binnen twee seconden doen. Ik hou van Donkey. Weet je, ze hebben de Puss in Boots-films gemaakt, en ik had zoiets van: 'Ze hadden een Donkey-film moeten maken. Donkey is grappiger dan Puss in Boots.' Ik bedoel, ik hou van de Gelaarsde Kat, maar hij is niet zo grappig als de ezel. Ik zou sowieso een Donkey-film maken en ik zou binnen twee seconden nog een Shrek doen." Toen de interviewer vervolgens aan Murphy vroeg of hij dan niet wat kon regelen om een film van de grond te krijgen met Donkey in de hoofdrol, zei de acteur: "Dat is aan Dreamworks Animation. Zij moeten het willen doen. Dreamworks, als jullie het allemaal willen doen, bel me dan gewoon. Ik ben klaar, ik zit klaar om Donkey weer te spelen," aldus Murphy.
Reacties (0)