• 14.132 nieuwsartikelen
  • 172.355 films
  • 11.534 series
  • 32.686 seizoenen
  • 636.069 acteurs
  • 197.416 gebruikers
  • 9.249.316 stemmen
Avatar
 
Carole Baskin van Netflix-documentaire Tiger King aangeklaagd door dochters verdwenen echtgenoot
Foto: © ANP

Carole Baskin van Netflix-documentaire Tiger King aangeklaagd door dochters verdwenen echtgenoot
Foto: © ANP

Tiger King verscheen eerder dit jaar op Netflix en was direct wereldwijd razend populair. Vooral Carole Baskin was een persoon waar men niet uitgesproken over raakte. Ook nu is de vrouw weer in het nieuws, aangezien de dochters van haar verdwenen echtgenoot haar hebben aangeklaagd, zo weet The Guardian.

Carole Baskin is de eigenaresse van Big Cat Rescue. Ze is de aartsvijand van 'Tiger King' Joe Exotic en wordt al jaren beschuldigd van het laten verdwijnen van haar echtgenoot, Don Lewis. Deze verdween in 1997 op mysterieuze wijze en er is daarna geen spoor meer van hem teruggevonden. Baskin ontkent er ook maar iets mee te maken te hebben gehad, maar de dochters van Lewis vermoeden anders. Ze hebben de vrouw nu dus aangeklaagd, omdat ze meer informatie willen over de verdwijning van hun vader. Ze hopen Baskin op deze manier te dwingen om onder ede te verklaren wat er is gebeurd met hun vader. Daarbij zijn er dagboeken, telefoon- en computergegevens en onderzoeksmateriaal opgevraagd bij Baskin. Kenny Farr, een vrouw die in Lewis' testament vermeld werd, is tevens aangeklaagd. De dochters hebben bovendien een beloning van 100.000 dollar (wat gelijk staat aan ruim 85.000 euro) uitgeloofd voor informatie over de verdwijning in 1997.

Gevoerd aan de tijgers

De meningen van de kijkers van de Netflix-documentaire kwamen redelijk overeen. Velen waren ervan overtuigd dat Baskin iets te maken had met de verdwijning van haar echtgenoot. Daarbij lieten ook aartsrivaal Joe Excotic en de familie van Lewis weten dat zij geloven dat Baskin meer weet over de verdwijning. Er werd zelfs gesuggereerd dat ze haar man aan de tijgers zou hebben gevoerd. Volgens hen was het motief vooral geld, aangezien Baskin het grootste gedeelte van de erfenis ontving. Dit ging om miljoenen Amerikaanse dollars. Carole Baskin wilde niet reageren op de aanklacht.

De Netflix-documentaire Tiger King gaat over grote katachtigen en parken waar deze dieren worden gehouden. De eigenaren van de parken kunnen niet bepaald met elkaar door een deur, waardoor er veel drama ontstaat. Ze gaan tot in de extremen om elkaar het leven zuur te maken, en daarbij ligt de focus dus ook op de verdwijning van Baskin's echtgenoot. 

Reacties (0)

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.

Dit artikel bevat nog geen berichten. Wees de eerste.