• 13.427 nieuwsartikelen
  • 170.706 films
  • 11.269 series
  • 32.110 seizoenen
  • 632.691 acteurs
  • 196.667 gebruikers
  • 9.199.073 stemmen
Avatar
 
Benedict Cumberbatch en Olivia Colman belanden in vechtscheiding in remake van 'War of the Roses'
Foto: © MovieMeter

Benedict Cumberbatch en Olivia Colman belanden in vechtscheiding in remake van 'War of the Roses'

Benedict Cumberbatch en Olivia Colman belanden in vechtscheiding in remake van 'War of the Roses'
Foto: © MovieMeter

De Amerikaanse regisseur Jay Roach, onder meer bekend van films als Meet the Parents en Dinner for Schmucksgaat aan de slag met een remake van de dramatische komedie The War of the RosesDat valt te lezen op de website van The Hollywood ReporterIn de moderne versie worden de hoofdrollen gespeeld door de Britse acteurs Olivia Colman en Benedict Cumberbatch

Er wordt momenteel gewerkt aan een moderne remake van de in 1989 verschenen dramatische komedie The War of the Roses. Dat weet de Amerikaanse entertainmentwebsite The Hollywood Reporter te vertellen. Voor de film, die de naam The Roses draagt, slaat regisseur Jay Roach, bekend van onder meer Meet the Fockers en Meet the Parents de handen ineen met onder meer Benedict Cumberbatch en Olivia Colman. Zij kruipen in de huid van hoofdpersonages Oliver Rose en Barbara Rose. Wie er nog meer in de titel te zien zullen zijn, is vooralsnog onbekend. 

Lees ook: Het vermogen van Liam Neeson (71): Is het genoeg om zijn leven als actieheld vaarwel te zeggen?

In The Roses volgen we een ooit zo gelukkig getrouwd stel dat verwikkeld raakt in een bittere echtscheidingsstrijd. Hun conflict escaleert snel, met hilarische en destructieve confrontaties om het bezit van hun luxe huis. De Rose's gebruiken alle middelen om elkaar te vernietigen, van sabotage tot het vernielen van elkaars eigendommen. Uiteindelijk culmineert de strijd in een episch en komisch gevecht tot de laatste adem. Maar zelfs na de scheiding blijft de nasleep van hun oorlog hun leven achtervolgen, waardoor ze zich afvragen of de prijs van de overwinning het waard was.

Originele film 

De originele film War of the Roses is het werk van de Amerikaanse komiek Danny DeVito en verscheen in 1989 op het witte doek. In deze film, die net als de nieuwe film gebaseerd is op het gelijknamige boek van Warren Adler, werden de hoofdrollen gespeeld door Michael Douglas en Kathleen Turner. Ook regisseur DeVito zelf speelde één van de titelrollen. De film was met een opbrengst van 83 miljoen dollar een groot succes en vergaarde bij onze oosterburen een dusdanige iconische status dat de Duitse titel Der Rosenkrieg in de volksmond en door de media gebruikt wordt om vechtscheidingen aan te duiden. 

Wanneer The Roses op het witte doek verschijnt, is vooralsnog onbekend, maar zodra daarover meer bekend is, lees je het uiteraard hier. 

Reacties (8)


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Flipman

Flipman (redacteur)

  • 6901 berichten
  • 1132 stemmen

Tjonge, het kan al meer dan twintig jaar geleden zijn dat ik het origineel zag. Ik heb er wel goeie herinneringen aan en vraag me af wat een remake zou toevoegen. Aan de cast zal het niet liggen, in ieder geval.


avatar van fritsy

fritsy

  • 846 berichten
  • 7024 stemmen

POEN


avatar van teigertje

teigertje

  • 2570 berichten
  • 2757 stemmen

Te gek zeg ben zeer benieuwd en kijk hiernaar uit.

Hopen die net zo geweldig is als de classic.

Zal vast met zo geweldige cast


avatar van Graaf Machine

Graaf Machine

  • 9262 berichten
  • 1221 stemmen

Aan hoeveel films per jaar werkt die Colman eigenlijk? Zie je steeds opnieuw opduiken. Jammer, want heel herkenbaar gezicht, en ze kan zich niet echt verbergen in een personage.


avatar van Thiver

Thiver

  • 452 berichten
  • 5223 stemmen

Dion Olbach schreef:

Ook regisseur DeVito zelf speelde één van de titelrollen.

Wat? Hij speelde geen Rose, hoor.


avatar van Flipman

Flipman (redacteur)

  • 6901 berichten
  • 1132 stemmen

Graaf Machine schreef:

Jammer, want heel herkenbaar gezicht, en ze kan zich niet echt verbergen in een personage.

Ligt dat dan aan haar gelaat of aan het aantal rollen dat ze speelt?


avatar van Graaf Machine

Graaf Machine

  • 9262 berichten
  • 1221 stemmen

Flipman schreef:

(quote)
Ligt dat dan aan haar gelaat of aan het aantal rollen dat ze speelt?

Beide lijkt me. Ze is altijd meteen herkenbaar, en dat de laatste jaren dus erg vaak.


avatar van Flipman

Flipman (redacteur)

  • 6901 berichten
  • 1132 stemmen

Ik snap wat je bedoelt. Het duurt voor mij ook vaak een tijdje voordat ik kan accepteren dat ik naar een specifiek personage zit te kijken en niet naar bijvoorbeeld Tom Cruise of Johnny Depp.