Begin vorig jaar balanceerde hij op het randje van de dood, maar Jeremy Renner wist zich te herpakken en heeft zijn werkzaamheden langzaamaan weer hervat. Toch is zijn revalidatie nog niet volledig, geeft hij aan in de Smartless podcast. "Daarvoor ontbeer ik de brandstof," aldus Renner.
Het moet geen pretje zijn om te worden overreden door een sneeuwploeg van ruim 6300 kilo. Sterker nog, het mag een wonder heten dat je zo'n ongeluk kunt navertellen. Jeremy Renner mag van geluk spreken dat hij daartoe in staat is. Sterker nog, een jaar later stond hij alweer op de set van Mayor of Kingstown, waarvan het derde seizoen deze maand in première ging. Maar zijn bijna-dood ervaring is hem absoluut niet in de koude kleren gaan zitten. De gevolgen ervan ondervindt hij nog steeds. Naar eigen zeggen was hij zelfs 'doodsbang' om weer te gaan acteren.
Aan gastheren Will Arnett, Jason Bateman en Sean Hayes vertelt Renner dan ook dat nieuwe en grote rollen hem op dit moment te ver gaan. "Daar heb ik gewoon de eergie en de brandstof niet voor," legt de acteur uit. "Die heb ik nodig voor de realiteit, mijn lichaam en alles daaromheen. Ik kan nu niet in de huid van iemand anders kruipen. Dat vergt tijd en die wil ik besteden aan positieve gedachten en vooruitgang."
Mike McLusky is dan wel een rol die Renner al enkele jaren speelt, wat de situatie voor hem verandert. "Soms heb ik er nog weleens moeite mee om mijn werk volledig serieus te nemen. Maar dit personage ken ik heel goed en kan ik dus ook prima spelen, het was heel gemakkelijk om weer in zijn schoenen te stappen," zegt hij over zijn rol in Mayor of Kingstown. "Maar een heel uitdagende rol zou ik niet hebben aangenomen. Laat me op dit moment bijvoorbeeld niet weer iemand als Dahmer spelen, of iets anders dat heel ver van me af staat."
Op dit moment kun je weer volop duiken in de wereld van het gevangeniswezen in Mayor of Kingstown op SkyShowtime. Bekijk hieronder een trailer van de show.
Reacties (0)