• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.205 stemmen
Avatar
 
banner banner

V/H/S: Viral (2014)

Horror / Thriller | 97 minuten
2,31 117 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 97 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Justin Benson, Gregg Bishop, Todd Lincoln, Aaron Moorhead, Marcel Sarmiento en Nacho Vigalondo

Met onder meer: Emilia Ares, Justin Welborn en Emmy Argo

IMDb beoordeling: 4,2 (21.610)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot V/H/S: Viral

"Mayhem goes viral."

Centraal staan een aantal lugubere opnames, waarbij geobsedeerde tieners de volgende internetsensatie willen worden, waaronder een gestoorde illusionist die een magisch voorwerp in bezit krijgt van een hogere macht, een jonge skater die doelwit wordt van een ziekelijke Mexicaanse sekte en een sinistere, schimmige organisatie die op zoek is naar een seriemoordenaar.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Kev (segment "Vicious Circles")

Iris (segment "Vicious Circles")

Grandma (segment "Vicious Circles")

Cop (segment "Vicious Circles")

Spooked Guy (segment "Vicious Cycles")

Eva (segment "Vicious Circles")

BMX #1 (segment "Vicious Circles")

BMX #2 (segment "Vicious Circles")

BMX #3 (segment "Vicious Circles")

BMX #4 (segment "Vicious Circles")

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2565 stemmen

Nice!!!!!

Je houd van de eerste delen of helemaal niet ...ik ben zeker van de eerste groep.



avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME. (moderator series)

  • 13471 berichten
  • 1308 stemmen

avatar van Zandadder

Zandadder

  • 2595 berichten
  • 3092 stemmen

Hier heb ik ook heel veel zin in.

Deel 1 en 2 waren echt top. Goede variatie: Geesten, zombie's, sekte's, Aliens, mystery, slasher etc.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

V/H/S: Viral - Red Band Trailer Debut - YouTube

Beste trailer. Mijn aandacht is gewekt.


avatar van killer13

killer13

  • 673 berichten
  • 8089 stemmen

enorm veel zin in! de trailer doet me al watertanden. VHS 1 vond ik goed, VHS 2 vond ik één van de betere horrorfilms van 2013. als deze reeks in een stijgende lijn blijft verder gaan, dan wordt deze alvast een toppertje voor mij


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2565 stemmen

killer13 schreef:

enorm veel zin in! de trailer doet me al watertanden. VHS 1 vond ik goed, VHS 2 vond ik één van de betere horrorfilms van 2013. als deze reeks in een stijgende lijn blijft verder gaan, dan wordt deze alvast een toppertje voor mij

Ik ga met je mee


avatar van Bottleneck

Bottleneck

  • 8233 berichten
  • 2117 stemmen

ja kom maar op, VHS2 was super dankzij Safe Haven, hopelijk kan dat niveau behouden blijven.


avatar van huiguh

huiguh

  • 429 berichten
  • 2404 stemmen

ziet er veelbelovend uit!


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Minder. En zelfs dan nog erg goed. Wrap-around story van Sarmiento is oké, maar is werkelijk all over the place. De kracht van deze reeks moet dan ook gewoon weer komen van een drietal losse shorts van een stel (hopelijk) getalenteerde regisseurs.

Beginnend met Gregg Bishop (Dance of the Dead). Dante the Great is een typische opener. Niet al te spectaculair, maar met genoeg geinige ideetjes om goed voor de dag te komen. Aardige effecten, maar je behoudt toch het gevoel dat het bigger & better kan (of al is gedaan). Dat doet Nacho Vigalondo een héél stuk beter! Zijn Parallel Monsters is een ontzettend vreemde mix van body-horror en sci-fi die ver(!) onder de huid kruipt. Samen met ''Safe Haven'' uit V/H/S 2 mijn favoriet uit de reeks tot nu toe.

Last but not least is Bonestorm van Aaron Moorhead en Justin Benson. Hun debuut 'Resolution' ben ik ooit aan begonnen, maar liet visueel gewoon niets zien. Plottechnisch lijken het echter wel degelijk getalenteerde mannetjes, en hier laten ze -ook visueel- genoeg ballen zien. Lijkt wel een nieuw deel in de Blind Dead-reeks. GoPro reclame pur sang, maar het werkt wel. Geinige effecten, in your face stijl a la de Necrostorm producties. Druk, smerig, over de top. In mijn straatje! Al zal deze weinig support krijgen. Denk dat de eerste short, Dante the Great, over het algemeen beter verslonden wordt.


avatar van wibro

wibro

  • 11590 berichten
  • 4098 stemmen

Minder dan deel I van de reeks, maar duidelijk beter dan deel II (Die vond ik veel te goor.) Van de filmpjes van dit 3e deel vond ik Dante the Great zonder meer het beste en zeker de ook meest komische.

Op visueel vlak vond ik Viral er trouwens best wel aardig uitzien. Een grote fan van de VHS filmpjes zal ik echter nooit worden. Daarvoor vind ik ze over het algemeen te goor en te veel over de top.

Nog iets, deze film die ik bekeken heb met hulp van de pindakaaspiet duurde slechts 81 minuten. Heb ik soms een filmpje gemist?

3,0*


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2550 stemmen

wibro:

Why was "Gorgeous Vortex" cut from early screenings?

The reason is still unclear. Speculations go from the short not being included because its quality wasn't acceptable to it not being yet completed.


avatar van Corcicus

Corcicus

  • 2809 berichten
  • 3912 stemmen

Best de moeite eigenlijk en een waardig vervolg op de VHS-reeks.

Dit keer is de sfeer veel ludieker, maar voor het merendeel is dit een nog grotere freakshow. Ik vond de ideeën vaak origineel, maar de uitwerking was wel wat aan de matige kant. De tussenstukjes zijn dit keer een pak onderhoudender, maar nog warriger. De opzettelijke en veelvuldige storingen op beeld en klank waren wat mij betreft overbodig, maar dit is desalniettemin een leuke hap gebleken.


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2565 stemmen

Ook dit deel was weer vermakelijk net als de eerste twee delen.

Het hoofdfilmpje wat zich tussen de andere filmpjes afspeeld vond ik alleen iets minder dan de rest,de andere filmpjes waren tof...en helemaal het filmpje met de skaters..geweldig.

Ik hoop dat ze hier nog een paar delen van gaan maken want ik kan er geen genoeg van krijgen


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7301 berichten
  • 0 stemmen

Prima vermaak. Het is goed gemaakt en ik kan dit wel waarderen.


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2550 stemmen

"You think that shit's gonna go viral?"

De voorgaande delen vond ik erg vermakelijk, maar met dit deel is de koek klaarblijkelijk op.

Beginnende bij de 'wrap around'. In de vorige films was de rode draad helder, met respectievelijk de dieven en detectives op zoek naar videobanden. Maar dit segment is gewoonweg onduidelijk en niet op zijn plek om het geheel van een solide basis te voorzien.

De eigenlijke shorts zelf variëren duidelijk van kwaliteit en weten nergens echt spannend en/of smerig te worden. Deze zijn in de volgende volgorde:

'Dante the Great', een leuke opener over een wannabe illusionist die opeens een magische mantel in zijn bezit krijgt. Aardig opgebouwd, ondersteund door een aantal toffe ideeën. Dit zou ik wel als een feature film willen zien, aangezien het onderwerp over duistere goochelaars te onderbelicht is.

'Parallel Monsters', interessante short van Nacho Vigalondo. Het is te merken dat hij hiervoor lichtelijk heeft teruggegrepen naar Los Cronocrímenes (2007). De clash tussen Sci-Fi en body horror werkt prima en zorgt bovendien voor een fascinerende uitkomst.

'Bonestorm', de minste van de drie segmenten. Dat komt door de irritante skaters die van mij gelijk het loodje mochten leggen. Dit voelt meer aan als een bijeengeraapte parodie waarin men - tegen beter weten in - maar van alles probeert te doen zonder een fatsoenlijk eindresultaat.

Al met al is 'V/H/S: Viral' een teleurstellend vervolg om de trilogie mee af te sluiten. Overigens is hier nauwelijks sprake meer van found footage, omdat in enkele filmpjes de regisseurs hier opeens van af stappen.

Dikke 2,5 sterren.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Vermakelijk, zoals de hele reeks wel vermakelijk is, maar ook gemiddeld, zoals de hele reeks gemiddeld is. VHS Viral is als derde deel niet zo origineel, maar het concept blijft best boeien doordat er regelmatig afwisseling is. Vooral het plot met de goochelaar en later met de skaters vond ik sterk. Toch is het allemaal te kort en te weinig indrukwekkend om er erg onder de indruk van te raken. Qua gore en shockmomenten zit de film trouwens wel goed. De speelduur van een minuut of 80 is overigens lang zat.

3*


avatar van john mcclane 2

john mcclane 2

  • 3489 berichten
  • 6576 stemmen

het idee was 2 delen verrassend en intrigerend.

maar dit is een gemiste kans.

er ziten genoeg WTF momenten in om toch wat blijven kijken.'

maar de ideeen zijn te snel uitgewerkt.vermoed ik.

de laatste 20 minuten heb ik met moeite afgekeken,vooral na de skater film die ontspoort op een manier die me niet beviel.'

dat gebeurde ook in de vorige delen.en werkte lachwekkend op een positieve manier.of afschrikwekkend.

nu hoop ik niet dat dit deel de laatste is,,,maar laat de makers voortaan iets langer inspiratie opdoen om dit gegeven beter uit te werken.

helaas dit deel geen voldoende.


avatar van Lefgozer

Lefgozer

  • 3491 berichten
  • 2256 stemmen

Tegenvaller dit. Vond de eerste twee delen een stuk interessanter.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Mijn Halloween film. Jottem.

Het eerste verhaal was voorbij voordat ik er erg in had, begreep er niets van. Gelukkig kwam het verhaal over de illusionist snel op gang. Moet toegeven dat het er goed uit zag en ook best boeiend was. Dat daarna weer geschakeld werd naar verhaal één bracht me even van mijn apropos. Dat gebeurde overigens vaker, het was soms onnodig rommelig.

Maar het dieptepunt was toch wel de universe swap. Mijn hemel wat een dieptrieste onzin. Die penisslangen en dat vagina monster sloegen werkelijk nergens op. In sommige gevallen is "less" inderdaad "more". Teveel resident evil gekeken/gespeeld?

En de skaters. Boeiend. Ze waren zo vreselijk irritant dat ik hoopte dat ze in de eerste minuut al te grazen werden genomen. Op zich wel best sfeervol in beeld gebracht, hoewel het iets teveel op een game leek toen het pistool gebruikt werd. De sekte leek wel behoorlijk sick en tamelijk angstaanjagend. Maar helaas gingen ze daar ook net een stap te ver. in sommige gevallen iMijn Halloween film. Jottem.

Ik snap het ook niet, dat einde. Kon er geen touw meer aan vastknopen. Zal misschien aan mij liggen, maar de film was me volledig kwijtgeraakt. Uitleg is welkom.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12848 stemmen

Weer wat minder dan het tweede deel, maar nog steeds beter dan deel 1.

Met dank aan het tussenfilmpje. Beetje overkill aan "VHS" effecten misschien, maar was telkens blij dat ze ernaar terugkeerden. Ook het enige filmpje wat enigszins mysterieus was en wat een zekere spanning wist op te bouwen.

Eerste short (Dante The Great) is aan de flauwe kant. Ziet er lelijk uit, steunt op zeer matige effecten en heeft zelfs moeite om als horrorfilm van de grond te komen. Nu heeft deze reeks wel de gewoonte om matig te starten, dus een echte verrassing was het niet.

Wie hoopt op beterschap komt echter bedrogen uit. Parallel Monster is de minste van de 4. Barslecht geacteerd, erg lelijk in beeld gebracht en qua idee echt heel flauw. Erg doorzichtig ook, vanaf het begin is het wel duidelijk waar het naartoe gaat, terwijl de film maar blijft proberen om het wat mysterieuzer te maken.

Bonestorm is uiteindelijk de redder van dit filmpje. niet beter dan de wraparound, maar wel broodnodig om nog aan een voldoende te komen. Duurt even voordat alles op gang komt, maar daarna best grappig en over-the-top.

Mist een écht leuk filmpje, dit derde deel. Eerste twee segmenten zijn aardige missers, derde is leuk en de wraparound de beste. Maar da's nu typisch het fragment waarvan je eigenlijk niet zoveel verwacht.

2.5*


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3701 stemmen

Aardig

Zit weer een beetje vast in de 3 sterren mode. Heb al een poos geen echt vervelende films gezien maar ook geen geweldige. Dit is daar ook wel een goed voorbeeld van. Het mist zoals mijn voorganger al zegt net die ene echt geweldige, die in 2 duidelijk wel zat. Het eerste filmpje was best oke. Had helaas alleen een wat kinderlijke goosbumps feel aan het geheel. Niet 1 die je lang bijblijft. Ook de tweede kon veel leuker zijn als er een wat betere regisseur achter het roer stond. Dat is misschien wel de bottom line van deze korte films. Het zijn geen geweldenaren. Bonestorm en het filmpje dat het geheel verbind was zeker de betere. Maar het leek erop dat er niet echt genre regisseurs voor dit project en de rij stonden waardoor ze waarschijnlijk pas beet hadden bij de telefoonnummers achter in het boekje.

Niet vervelend maar haalt het niet bij deel 2. Maar mits ze wat boeiende namen kunnen strikken volgende keer mogen er wel meer delen volgen.

3 sterren.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Het niveau gaat naar beneden.

Het eerste deel was verfrissend, het tweede deel wat minder ( al zit er een knap deel in die me nu nog bij blijft, dus een goed teken) en dit deel vond ik gewoon zwak. Hier is geen enkel deel dat me zal bij blijven. Om te beginnen Dante the Great is wat flauw, het tweede deel is totaal absurd en het derde deel Bonestorm vond ik langdradig uitgesponnen waarbij de confrontatie me niet echt wist te vermaken. De wraparound (weer iets bijgeleerd) vond ik nog het beste. Deze derde V/H/S mist vooral spannende en enge momenten. In geen enkel deel van deze film ervaren. 3/10


avatar van perceived

perceived

  • 1781 berichten
  • 5601 stemmen

Prima deel weer.

Vicious Circles: Verwarrend, maar sfeervol en uiteindelijk boeiend filmpje. 6/10

Dante the Great: Werd hier totaal niet warm van. Paar leuke shots maar verder een oninteressante haast vervelende bedoening. 3.5/10

Parallel Monsters: Dit segment over soort van satanistische aliens leverde behoorlijk wat WTF momentjes op. Grappig en dark. 7/10

Bonestorm: Geweldig! Dynamisch en kleurrijk geschoten rollercoastertje zonder block brakes. 8.5/10

Gemiddeld kom ik op 3.25* (zou een halfje hoger zijn geweest zonder Dante the Great)


avatar van ipman-99

ipman-99

  • 1250 berichten
  • 0 stemmen

"Mayhem Goes Viral." ... " !!!

Alweer het 3-de deel !!! 'V/H/S/3' is het 3-de deel uit deze

horror franchise. Uiteraard brengt deze niks nieuws onder

de zon ..., maar daarmee wil ik niet zeggen dat hier geen 'fun' aan te

beleven was. Opnieuw het camerawerk dat aan de 'zieke van Parkinson' lijdt,

met enkele verwarde bizarre verhaallijnen waar we ons aan vergapen !

Je houd nu eenmaal van het genre of niet ... mensen die geen zak aan deel 1 en

deel 2 vonden, moeten uiteraard deeltje 3 dan ook niet zien.

Aan spanningskracht moet deze een klein beetje inboeten aan de 2 voorgaande delen,

maar qua gore en schokmomentjes zat het dan weer snor !


avatar van Spartaan1986

Spartaan1986

  • 3612 berichten
  • 2168 stemmen

De minste van de 3

De beste was nog Parallel Monsters van Nacho Vigalondo over een man die zijn evenbeeld creeert door middel van een machine. Was ook geen hoogvlieger, maar nog enigszins vermakelijk en weird. 2,5*

Bonestorm over een groep irritante skaters die Mexico aan doen en een creepy sekte tegen het lijf lopen had de meeste potentie maar doet er eigenlijk veel te weinig mee. Deze film zou het beter doen als 'normale' film. De handycam verpeste het evenals de irritante karakters en het abrupte einde. Gemiste kans als ze het anders hadden aangepakt zonder de flauwe humor en ongeloofwaardige reacties van de karakters. 2*

Dante the great was voor mij de minste. Geen enkel moment spanning of iets grappigs. Het blijft wachten op een horrorfilm of segment met een illusionist die daadwerkelijk spannend of eng is. 1,5*

Vicious Circle was het verhaal dat er doorheen liep en was ook niet veel soeps.The Ambulance meets Dead End? Het leek nergens op.

Volgende keer beter dan maar

2*


avatar van ambrosini

ambrosini

  • 496 berichten
  • 525 stemmen

Ongelooflijk..

deel 1 en 2 kon ik nog waarderen maar deel 3??!!

In deel 1 en 2 had men paar super verhalen dus mijn verwachting voor deel 3 was hetzelfde.. alleen in deel 3 was het enige "dante the great" de rest vond ik maar niks.. en het algemeen verhaal.. een ijskar achtervolgen.. wat ook niet de moeite waard. Terwijl in deel 1 en 2 na elk verhaal weer terugkeerde naar een huis, waarin er iets gebeurde..

jammer..


avatar van Barry83

Barry83

  • 714 berichten
  • 698 stemmen

De eerste twee delen waren al niet super maar het aanzien toch waard. Dit is echt zware bagger jeetje zeg wat is dit slecht


avatar van housemoviewatch

housemoviewatch

  • 218 berichten
  • 1110 stemmen

Je houd er van of je houd er niet van. Dat is met de vhs reeks zeker het geval. Ik ben iemand die wel van dit soort films hou. Wel deel ik de mening dat deze minder is dan zijn voorgangers maar toch heb ik me kostelijk vermaakt.


avatar van Glacius

Glacius

  • 4297 berichten
  • 3032 stemmen

Parallel monsters was lekker absurd en freaky.