Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 97 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Justin Benson, Gregg Bishop, Todd Lincoln, Aaron Moorhead, Marcel Sarmiento en Nacho Vigalondo
Met onder meer: Emilia Ares, Justin Welborn en Emmy Argo
IMDb beoordeling:
4,2 (21.610)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot V/H/S: Viral
"Mayhem goes viral."
Centraal staan een aantal lugubere opnames, waarbij geobsedeerde tieners de volgende internetsensatie willen worden, waaronder een gestoorde illusionist die een magisch voorwerp in bezit krijgt van een hogere macht, een jonge skater die doelwit wordt van een ziekelijke Mexicaanse sekte en een sinistere, schimmige organisatie die op zoek is naar een seriemoordenaar.
Externe links
Acteurs en actrices
Kev (segment "Vicious Circles")
Iris (segment "Vicious Circles")
Grandma (segment "Vicious Circles")
Cop (segment "Vicious Circles")
Spooked Guy (segment "Vicious Cycles")
Eva (segment "Vicious Circles")
BMX #1 (segment "Vicious Circles")
BMX #2 (segment "Vicious Circles")
BMX #3 (segment "Vicious Circles")
BMX #4 (segment "Vicious Circles")
Reviews & comments
tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2565 stemmen
Nice!!!!!
Je houd van de eerste delen of helemaal niet ...ik ben zeker van de eerste groep.
HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 13471 berichten
- 1308 stemmen
HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 13471 berichten
- 1308 stemmen
Zandadder
-
- 2595 berichten
- 3092 stemmen
Hier heb ik ook heel veel zin in.
Deel 1 en 2 waren echt top. Goede variatie: Geesten, zombie's, sekte's, Aliens, mystery, slasher etc.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
V/H/S: Viral - Red Band Trailer Debut - YouTube
Beste trailer. Mijn aandacht is gewekt.
killer13
-
- 673 berichten
- 8089 stemmen
enorm veel zin in! de trailer doet me al watertanden. VHS 1 vond ik goed, VHS 2 vond ik één van de betere horrorfilms van 2013. als deze reeks in een stijgende lijn blijft verder gaan, dan wordt deze alvast een toppertje voor mij
tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2565 stemmen
enorm veel zin in! de trailer doet me al watertanden. VHS 1 vond ik goed, VHS 2 vond ik één van de betere horrorfilms van 2013. als deze reeks in een stijgende lijn blijft verder gaan, dan wordt deze alvast een toppertje voor mij
Ik ga met je mee 
Bottleneck
-
- 8233 berichten
- 2117 stemmen
ja kom maar op, VHS2 was super dankzij Safe Haven, hopelijk kan dat niveau behouden blijven.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Minder. En zelfs dan nog erg goed. Wrap-around story van Sarmiento is oké, maar is werkelijk all over the place. De kracht van deze reeks moet dan ook gewoon weer komen van een drietal losse shorts van een stel (hopelijk) getalenteerde regisseurs.
Beginnend met Gregg Bishop (Dance of the Dead). Dante the Great is een typische opener. Niet al te spectaculair, maar met genoeg geinige ideetjes om goed voor de dag te komen. Aardige effecten, maar je behoudt toch het gevoel dat het bigger & better kan (of al is gedaan). Dat doet Nacho Vigalondo een héél stuk beter! Zijn Parallel Monsters is een ontzettend vreemde mix van body-horror en sci-fi die ver(!) onder de huid kruipt. Samen met ''Safe Haven'' uit V/H/S 2 mijn favoriet uit de reeks tot nu toe.
Last but not least is Bonestorm van Aaron Moorhead en Justin Benson. Hun debuut 'Resolution' ben ik ooit aan begonnen, maar liet visueel gewoon niets zien. Plottechnisch lijken het echter wel degelijk getalenteerde mannetjes, en hier laten ze -ook visueel- genoeg ballen zien. Lijkt wel een nieuw deel in de Blind Dead-reeks. GoPro reclame pur sang, maar het werkt wel. Geinige effecten, in your face stijl a la de Necrostorm producties. Druk, smerig, over de top. In mijn straatje! Al zal deze weinig support krijgen. Denk dat de eerste short, Dante the Great, over het algemeen beter verslonden wordt.
wibro
-
- 11590 berichten
- 4098 stemmen
Minder dan deel I van de reeks, maar duidelijk beter dan deel II (Die vond ik veel te goor.) Van de filmpjes van dit 3e deel vond ik Dante the Great zonder meer het beste en zeker de ook meest komische.
Op visueel vlak vond ik Viral er trouwens best wel aardig uitzien. Een grote fan van de VHS filmpjes zal ik echter nooit worden. Daarvoor vind ik ze over het algemeen te goor en te veel over de top.
Nog iets, deze film die ik bekeken heb met hulp van de pindakaaspiet duurde slechts 81 minuten. Heb ik soms een filmpje gemist?
3,0*
Shinobi
-
- 4305 berichten
- 2550 stemmen
The reason is still unclear. Speculations go from the short not being included because its quality wasn't acceptable to it not being yet completed.
Corcicus
-
- 2809 berichten
- 3912 stemmen
Best de moeite eigenlijk en een waardig vervolg op de VHS-reeks.
Dit keer is de sfeer veel ludieker, maar voor het merendeel is dit een nog grotere freakshow. Ik vond de ideeën vaak origineel, maar de uitwerking was wel wat aan de matige kant. De tussenstukjes zijn dit keer een pak onderhoudender, maar nog warriger. De opzettelijke en veelvuldige storingen op beeld en klank waren wat mij betreft overbodig, maar dit is desalniettemin een leuke hap gebleken.
tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2565 stemmen
Ook dit deel was weer vermakelijk net als de eerste twee delen.
Het hoofdfilmpje wat zich tussen de andere filmpjes afspeeld vond ik alleen iets minder dan de rest,de andere filmpjes waren tof...en helemaal het filmpje met de skaters..geweldig.
Ik hoop dat ze hier nog een paar delen van gaan maken want ik kan er geen genoeg van krijgen 
Shinobi
-
- 4305 berichten
- 2550 stemmen
"You think that shit's gonna go viral?"
De voorgaande delen vond ik erg vermakelijk, maar met dit deel is de koek klaarblijkelijk op.
Beginnende bij de 'wrap around'. In de vorige films was de rode draad helder, met respectievelijk de dieven en detectives op zoek naar videobanden. Maar dit segment is gewoonweg onduidelijk en niet op zijn plek om het geheel van een solide basis te voorzien.
De eigenlijke shorts zelf variëren duidelijk van kwaliteit en weten nergens echt spannend en/of smerig te worden. Deze zijn in de volgende volgorde:
'Dante the Great', een leuke opener over een wannabe illusionist die opeens een magische mantel in zijn bezit krijgt. Aardig opgebouwd, ondersteund door een aantal toffe ideeën. Dit zou ik wel als een feature film willen zien, aangezien het onderwerp over duistere goochelaars te onderbelicht is.
'Parallel Monsters', interessante short van Nacho Vigalondo. Het is te merken dat hij hiervoor lichtelijk heeft teruggegrepen naar Los Cronocrímenes (2007). De clash tussen Sci-Fi en body horror werkt prima en zorgt bovendien voor een fascinerende uitkomst.
'Bonestorm', de minste van de drie segmenten. Dat komt door de irritante skaters die van mij gelijk het loodje mochten leggen. Dit voelt meer aan als een bijeengeraapte parodie waarin men - tegen beter weten in - maar van alles probeert te doen zonder een fatsoenlijk eindresultaat.
Al met al is 'V/H/S: Viral' een teleurstellend vervolg om de trilogie mee af te sluiten. Overigens is hier nauwelijks sprake meer van found footage, omdat in enkele filmpjes de regisseurs hier opeens van af stappen.
Dikke 2,5 sterren.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Vermakelijk, zoals de hele reeks wel vermakelijk is, maar ook gemiddeld, zoals de hele reeks gemiddeld is. VHS Viral is als derde deel niet zo origineel, maar het concept blijft best boeien doordat er regelmatig afwisseling is. Vooral het plot met de goochelaar en later met de skaters vond ik sterk. Toch is het allemaal te kort en te weinig indrukwekkend om er erg onder de indruk van te raken. Qua gore en shockmomenten zit de film trouwens wel goed. De speelduur van een minuut of 80 is overigens lang zat.
3*
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
het idee was 2 delen verrassend en intrigerend.
maar dit is een gemiste kans.
er ziten genoeg WTF momenten in om toch wat blijven kijken.'
maar de ideeen zijn te snel uitgewerkt.vermoed ik.
de laatste 20 minuten heb ik met moeite afgekeken,vooral na de skater film die ontspoort op een manier die me niet beviel.'
dat gebeurde ook in de vorige delen.en werkte lachwekkend op een positieve manier.of afschrikwekkend.
nu hoop ik niet dat dit deel de laatste is,,,maar laat de makers voortaan iets langer inspiratie opdoen om dit gegeven beter uit te werken.
helaas dit deel geen voldoende.
Lefgozer
-
- 3491 berichten
- 2256 stemmen
Tegenvaller dit. Vond de eerste twee delen een stuk interessanter.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
Mijn Halloween film. Jottem.
Het eerste verhaal was voorbij voordat ik er erg in had, begreep er niets van. Gelukkig kwam het verhaal over de illusionist snel op gang. Moet toegeven dat het er goed uit zag en ook best boeiend was. Dat daarna weer geschakeld werd naar verhaal één bracht me even van mijn apropos. Dat gebeurde overigens vaker, het was soms onnodig rommelig.
Maar het dieptepunt was toch wel de universe swap. Mijn hemel wat een dieptrieste onzin. Die penisslangen en dat vagina monster sloegen werkelijk nergens op. In sommige gevallen is "less" inderdaad "more". Teveel resident evil gekeken/gespeeld?
En de skaters. Boeiend. Ze waren zo vreselijk irritant dat ik hoopte dat ze in de eerste minuut al te grazen werden genomen. Op zich wel best sfeervol in beeld gebracht, hoewel het iets teveel op een game leek toen het pistool gebruikt werd. De sekte leek wel behoorlijk sick en tamelijk angstaanjagend. Maar helaas gingen ze daar ook net een stap te ver. in sommige gevallen iMijn Halloween film. Jottem.
Ik snap het ook niet, dat einde. Kon er geen touw meer aan vastknopen. Zal misschien aan mij liggen, maar de film was me volledig kwijtgeraakt. Uitleg is welkom.
Onderhond
-
- 87597 berichten
- 12848 stemmen
Weer wat minder dan het tweede deel, maar nog steeds beter dan deel 1.
Met dank aan het tussenfilmpje. Beetje overkill aan "VHS" effecten misschien, maar was telkens blij dat ze ernaar terugkeerden. Ook het enige filmpje wat enigszins mysterieus was en wat een zekere spanning wist op te bouwen.
Eerste short (Dante The Great) is aan de flauwe kant. Ziet er lelijk uit, steunt op zeer matige effecten en heeft zelfs moeite om als horrorfilm van de grond te komen. Nu heeft deze reeks wel de gewoonte om matig te starten, dus een echte verrassing was het niet.
Wie hoopt op beterschap komt echter bedrogen uit. Parallel Monster is de minste van de 4. Barslecht geacteerd, erg lelijk in beeld gebracht en qua idee echt heel flauw. Erg doorzichtig ook, vanaf het begin is het wel duidelijk waar het naartoe gaat, terwijl de film maar blijft proberen om het wat mysterieuzer te maken.
Bonestorm is uiteindelijk de redder van dit filmpje. niet beter dan de wraparound, maar wel broodnodig om nog aan een voldoende te komen. Duurt even voordat alles op gang komt, maar daarna best grappig en over-the-top.
Mist een écht leuk filmpje, dit derde deel. Eerste twee segmenten zijn aardige missers, derde is leuk en de wraparound de beste. Maar da's nu typisch het fragment waarvan je eigenlijk niet zoveel verwacht.
2.5*
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3701 stemmen
Aardig
Zit weer een beetje vast in de 3 sterren mode. Heb al een poos geen echt vervelende films gezien maar ook geen geweldige. Dit is daar ook wel een goed voorbeeld van. Het mist zoals mijn voorganger al zegt net die ene echt geweldige, die in 2 duidelijk wel zat. Het eerste filmpje was best oke. Had helaas alleen een wat kinderlijke goosbumps feel aan het geheel. Niet 1 die je lang bijblijft. Ook de tweede kon veel leuker zijn als er een wat betere regisseur achter het roer stond. Dat is misschien wel de bottom line van deze korte films. Het zijn geen geweldenaren. Bonestorm en het filmpje dat het geheel verbind was zeker de betere. Maar het leek erop dat er niet echt genre regisseurs voor dit project en de rij stonden waardoor ze waarschijnlijk pas beet hadden bij de telefoonnummers achter in het boekje.
Niet vervelend maar haalt het niet bij deel 2. Maar mits ze wat boeiende namen kunnen strikken volgende keer mogen er wel meer delen volgen.
3 sterren.
Noodless
-
- 10042 berichten
- 6178 stemmen
Het niveau gaat naar beneden.
Het eerste deel was verfrissend, het tweede deel wat minder ( al zit er een knap deel in die me nu nog bij blijft, dus een goed teken) en dit deel vond ik gewoon zwak. Hier is geen enkel deel dat me zal bij blijven. Om te beginnen Dante the Great is wat flauw, het tweede deel is totaal absurd en het derde deel Bonestorm vond ik langdradig uitgesponnen waarbij de confrontatie me niet echt wist te vermaken. De wraparound (weer iets bijgeleerd) vond ik nog het beste. Deze derde V/H/S mist vooral spannende en enge momenten. In geen enkel deel van deze film ervaren. 3/10
perceived
-
- 1781 berichten
- 5601 stemmen
Prima deel weer.
Vicious Circles: Verwarrend, maar sfeervol en uiteindelijk boeiend filmpje. 6/10
Dante the Great: Werd hier totaal niet warm van. Paar leuke shots maar verder een oninteressante haast vervelende bedoening. 3.5/10
Parallel Monsters: Dit segment over soort van satanistische aliens leverde behoorlijk wat WTF momentjes op. Grappig en dark. 7/10
Bonestorm: Geweldig! Dynamisch en kleurrijk geschoten rollercoastertje zonder block brakes. 8.5/10
Gemiddeld kom ik op 3.25* (zou een halfje hoger zijn geweest zonder Dante the Great)
ipman-99
-
- 1250 berichten
- 0 stemmen
"Mayhem Goes Viral." ...
" !!!
Alweer het 3-de deel
!!! 'V/H/S/3' is het 3-de deel uit deze
horror franchise. Uiteraard brengt deze niks nieuws onder
de zon ..., maar daarmee wil ik niet zeggen dat hier geen 'fun' aan te
beleven was. Opnieuw het camerawerk dat aan de 'zieke van Parkinson' lijdt,
met enkele verwarde bizarre verhaallijnen waar we ons aan vergapen
!
Je houd nu eenmaal van het genre of niet ... mensen die geen zak aan deel 1 en
deel 2 vonden, moeten uiteraard deeltje 3 dan ook niet zien.
Aan spanningskracht moet deze een klein beetje inboeten aan de 2 voorgaande delen,
maar qua gore en schokmomentjes zat het dan weer snor
!
Spartaan1986
-
- 3612 berichten
- 2168 stemmen
De minste van de 3
De beste was nog Parallel Monsters van Nacho Vigalondo over een man die zijn evenbeeld creeert door middel van een machine. Was ook geen hoogvlieger, maar nog enigszins vermakelijk en weird. 2,5*
Bonestorm over een groep irritante skaters die Mexico aan doen en een creepy sekte tegen het lijf lopen had de meeste potentie maar doet er eigenlijk veel te weinig mee. Deze film zou het beter doen als 'normale' film. De handycam verpeste het evenals de irritante karakters en het abrupte einde. Gemiste kans als ze het anders hadden aangepakt zonder de flauwe humor en ongeloofwaardige reacties van de karakters. 2*
Dante the great was voor mij de minste. Geen enkel moment spanning of iets grappigs. Het blijft wachten op een horrorfilm of segment met een illusionist die daadwerkelijk spannend of eng is. 1,5*
Vicious Circle was het verhaal dat er doorheen liep en was ook niet veel soeps.The Ambulance meets Dead End? Het leek nergens op.
Volgende keer beter dan maar 
2*
ambrosini
-
- 496 berichten
- 525 stemmen
Ongelooflijk..
deel 1 en 2 kon ik nog waarderen maar deel 3??!!
In deel 1 en 2 had men paar super verhalen dus mijn verwachting voor deel 3 was hetzelfde.. alleen in deel 3 was het enige "dante the great" de rest vond ik maar niks.. en het algemeen verhaal.. een ijskar achtervolgen.. wat ook niet de moeite waard. Terwijl in deel 1 en 2 na elk verhaal weer terugkeerde naar een huis, waarin er iets gebeurde..
jammer..
Barry83
-
- 714 berichten
- 698 stemmen
De eerste twee delen waren al niet super maar het aanzien toch waard. Dit is echt zware bagger jeetje zeg wat is dit slecht 
housemoviewatch
-
- 218 berichten
- 1110 stemmen
Je houd er van of je houd er niet van. Dat is met de vhs reeks zeker het geval. Ik ben iemand die wel van dit soort films hou. Wel deel ik de mening dat deze minder is dan zijn voorgangers maar toch heb ik me kostelijk vermaakt.
Pre- en sequels

V/H/S/Beyond
2024
17 reacties

V/H/S/85
2023
8 reacties

V/H/S/99
2022
12 reacties

V/H/S/94
2021
17 reacties

SiREN
2016
22 reacties

V/H/S/2
2013
148 reacties

V/H/S
2012
186 reacties
Bekijk ook

Never Sleep Again: The Elm Street Legacy
Documentaire, 2010
43 reacties

Virunga
Documentaire / Oorlog, 2014
9 reacties

Noriko no Shokutaku
Drama, 2005
14 reacties

Chasing Ice
Documentaire, 2012
8 reacties

[Rec]²
Horror / Thriller, 2009
435 reacties

Hands of Stone
Drama / Actie, 2016
18 reacties
Gerelateerde tags
bloemlezinggevonden beeldenanalog horror anthologypseudo-documentary
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








