• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.379 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.103 gebruikers
  • 9.377.779 stemmen
Avatar
 
banner banner

Capital Games (2013)

Romantiek | 97 minuten
2,70 5 stemmen

Genre: Romantiek

Speelduur: 97 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ilo Orleans

Met onder meer: Gregor Cosgrove, Eric Presnall en Shane Keough

IMDb beoordeling: 5,3 (834)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Capital Games

De aantrekkelijke en gladgeschoren Steve Miller verruilt de politie van Los Angeles voor de rustige omgeving van een kantoor. Tenminste dat denkt hij. Hij had zich niet gerealiseerd dat je je binnen de reclamewereld ook een weg moet banen, net als in de straten van Los Angeles. Wanneer er een Brit, Mark Richfield, wordt aangenomen heeft Steve al snel door dat deze op bloed uit is. En hij heeft gelijk.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Een productie voor de gays onder ons dus veel gebruikers zullen 'm niet zien. Dankzij de aantrekkelijke en sexy hoofdpersonen (zichtbaar van goede huize: upper-class) en de tastbare spanning en chemie tussen beide is deze film het bekijken waard. De tegenstrijdige gevoelens en de angst die deze oproepen zijn geloofwaardig en buiten de seks zijn er meerdere intens fijngevoelige scènes. Vanzelfsprekend is de kustlijn van Californië prachtig om te zien.

Helaas zijn de bijrollen van een middelmatig niveau, beweegt de camera vrij statisch en zaten in het verhaal een paar logistieke fouten (zelfs in een low budget productie moeten die toch gemakkelijk te vermijden zijn).


avatar van SimonV

SimonV

  • 224 berichten
  • 250 stemmen

Film met voorspelbaar verhaal. Het einde zie je op de affiche/cover al aankomen. Acteerwerk van, en chemie tussen, hoofdrolspelers is prima. Wel irriteerde ik me aan het soms overdreven aangezette britse accent van Gregor Cosgrove. Regie is meestal fantasieloos en niet consequent: flashbacks soms in zwart-wit, soms in kleur. Volledig overbodig zijn de full frontal shots. Die hebben geen toegevoegde waarde en halen het niveau van een spannend erotische scene écht omlaag.