• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.056 gebruikers
  • 9.374.414 stemmen
Avatar
 
banner banner

Boulevard (2014)

Drama | 88 minuten
2,88 125 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Dito Montiel

Met onder meer: Robin Williams, Bob Odenkirk en Kathy Baker

IMDb beoordeling: 5,8 (9.436)

Gesproken taal: Duits en Engels

  • On Demand:

  • CineMember Bekijk via CineMember
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Boulevard

"It's never too late to make a U-turn"

Nolan Mack is een bankmedewerker met een zachte stem. Hij houdt veel van zijn vrouw Joy, ondanks dat de grote leegtes in hun woning alleen maar onderstrepen hoe ver ze eigenlijk van elkaar af staan. Op een dag wordt zijn dagelijkse sleur onderbroken wanneer Nolan een onrustige jongeman genaamd Leo ontmoet op zijn weg naar huis. Wat begint als een doelloze rit door een onbekende straat verandert echter in een levensveranderende reeks van gebeurtenissen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Collins

Collins

  • 7294 berichten
  • 4311 stemmen

Boulevard is een prachtige kleine film over depressiviteit, gewoontegedrag en gemiste kansen.

De film is ondergedompeld in een sombere deprimerende sfeer. Het sobere acteerwerk gecombineerd met de vaak donkere camerabeelden zijn daar schuldig aan. Prima werk.

Het verhaal verloopt traag. Er gebeurt niet veel qua handeling. De spanning zit veelal in de dialogen en dan met name in de onderliggende laag. In hetgeen dat niet wordt uitgesproken. En dat vereist goed acteerwerk van de hoofdrolspelers.

Williams en Baker kwijten zich zeer overtuigend van die taak. Williams zet op prima wijze een teruggetrokken en depressief karakter neer. Baker speelt met verve de lankmoedige echtgenote.

Mooi hoor.


avatar van cantforgetyou

cantforgetyou

  • 1951 berichten
  • 1683 stemmen

Vervolg : Erg goed gespeeld. Vooral de spanning tussen Robin en Kathy. Als homoseksualiteit nog beter geaccepteerd wordt hoeven mensen zich niet zo te verschuilen in een fake relatie. Erg herkenbaar. De soundtrack was ook erg mooi.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8586 stemmen

Een redelijk drama film...

Goed verhaal...

Redelijk acteerwerk...

Bekende acteur Robin Williams...

en ook een bekende actrice Kathy Baker....

Mooi HD kwaliteit breedbeeld...

Prima achtergrond geluid

(Dolby Digital)...


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11078 stemmen

Matige film waarin een getrouwde man een jonge gigolo in zijn auto op pikt. Een iets te rustig (lees: traag) voortkabbelend verhaaltje waarin de relatie tussen deze twee mannen en het uit de kast komen van het hoofdpersonage centraal staat. Wat aan de saaie kant. Een aardige, ingetogen, laatste rol van Robin Williams. Net geen 3.0 sterren.


avatar van SmackItUp

SmackItUp

  • 3505 berichten
  • 2627 stemmen

Matig.

Maakt eigenlijk alleen indruk door een wervelende Williams. Niet alleen omdat hij sterk speelt, maar ook omdat je weet dat hij hier zwaar depressief en ziek was, met als gevolg zijn dood. Het blijft bizar om te realiseren dat hij deze film niet meer in première heeft zien gaan. Dat zal voor altijd mijn gevoel zijn bij deze film. Elke tragische blik van hem zal oprecht aanvoelen, en wellicht ook oprecht zijn. Het verhaal boeit jammer genoeg dan weer een pak minder, zowel met de jongen als de vrouw. Montiel weet verder nog wel een aardig sfeertje te creëren, maar een oppervlakkig verhaal zit hem in de weg.

2,5*


avatar van mrklm

mrklm

  • 11397 berichten
  • 9906 stemmen

Gezien de omstandigheden van Robin Williams’ overlijden enkele maanden na de opnames van deze film is dit een vrij confronterende ervaring, vooral vanwege het inlevende spel van Williams, die zich nadrukkelijk kon identificeren met zijn personage. Nolan Mack [Robin Williams] is een brave, integere, maar ook wat kleurloze bankmedewerker die na bijna 26 jaar eindelijk kans krijgt op een promotie. Hij zet zowel zijn carrière als zijn huwelijk op het spel wanneer hij contact legt met een jonge prostituee [Roberto Aguire]. Boeiend portret van een man die zijn depressie verbergt door zichzelf zo onzichtbaar mogelijk te maken voor zijn directe omgeving, maar het zijn de scènes met Nolans echtgenote Joy [Kathy Baker] die de grootste indruk maken. Het verhaal is jammer genoeg wat te voorspelbaar, maar het schitterende werk van Williams en Baker verdient meer aandacht en waardering.