• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.973 gebruikers
  • 9.370.370 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Hireling (1973)

Drama | 108 minuten
3,00 8 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 108 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Alan Bridges

Met onder meer: Robert Shaw, Sarah Miles en Peter Egan

IMDb beoordeling: 6,6 (975)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Hireling

Chauffeur Steven Ledbetter (Robert Shaw) helpt een vrouw, Franklin (Sarah Miles), uit de betere klasse van haar depressies af. Steven hoopt vervolgens dat Franklin geïnteresseerd is in hem, maar dat is ze niet.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dopke

Dopke

  • 695 berichten
  • 8973 stemmen

Onbekend is onbemind. Met een Gouden Palm op zak zou dat toch niet het geval mogen zijn, maar toch zijn er maar een handje vol stemmen op imdb en hier op moviemeter. Scarecrow, tegelijkertijd de Gouden Palm gewonnen, heeft de tand des tijds wat dat betreft heel wat beter doorstaan. Wat mij betreft terecht, want dat is wel een erg sterke film. The Hireling is wat mat, kleurloos. Een klein verhaaltje met wel een aardige twist meisje valt niet voor de chauffeur. Driving Miss Daisy wordt nog wel eens aangehaald als er over deze film gesproken wordt en daar lijkt het ook wel een beetje op. Acteerprestatie van Shaw is tijdens de dronkenmanschap scene pijnlijk slecht om te zien.