• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.981 films
  • 12.204 series
  • 33.973 seizoenen
  • 646.999 acteurs
  • 198.991 gebruikers
  • 9.371.070 stemmen
Avatar
 
banner banner

L'Estate di Giacomo (2011)

Drama | 78 minuten
3,00 10 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 78 minuten

Alternatieve titels: L'Été de Giacomo / Summer of Giacomo

Oorsprong: Italië / Frankrijk / België

Geregisseerd door: Alessandro Comodin

Met onder meer: Giacomo Zulian, Stefania Comodin en Barbara Colombo

IMDb beoordeling: 6,2 (274)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot L'Estate di Giacomo

De negentienjarige doofstomme Giacomo trekt op een lome zomermiddag samen met zijn jeugdvriendin Stefi door het bos naar een afgelegen rivier. De camera volgt de twee op de voet - in het bos, bij de rivier - zonder het mysterie van hun relatie, tussen ingehouden sensualiteit en kinderspel, te willen verstoren.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9715 berichten
  • 2374 stemmen

Saaie film.

Zoals de titel al zegt volgt de camera Giacomo in de zomer. Leuk, opzich, maar na de 6e keer modder gooien (letterlijk) in een meertje met een vriendinnetje had ik dat wel gezien. Giacomo werkt aardig op de zenuwen, nu kun je hem dat verder niet al te veel aanrekenen, maar hij had nog het meeste weg van Leonardo Di Caprio in Gilbert Grape hoe hij communiceerde.

Grootste falen vind ik het complete gebrek aan context, je weet niks van Giacomo, zijn vriendin, en zijn liefde (blijkbaar) op het einde, wat alles simpelweg enorm oppervlakkig en willekeurig maakt. Daarom ook totaal oninteressant als docu, en als speelfilm erg gebrekkig. Enkele oplevingen mochten desalniettemin niet baten, ondanks dat er wat audiovisueel aardige intermezzo's inzaten. Maar dat was echt niet meer dan aardig, en echt niet waar een film het van moet hebben.

1.5*


avatar van Movsin

Movsin

  • 8264 berichten
  • 8427 stemmen

Een film moet niet altijd schokkende gebeurtenissen bevatten om mooi te zijn.

Bewijze hiervan deze "Estate di Giacomo" die ons een beeld ophangt van twee speelse jongeren, die op hun, zo goed als kinderlijke manier, van elkaar houden. Ook dat kan boeiend zijn. Prima camerawerk en een pluim voor de acteurs die, door hun natuurlijk, ongekunsteld optreden, amper met het woord "acteur" te vereenzelvigen zijn.