• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.213 series
  • 33.984 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.023 gebruikers
  • 9.372.844 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Best of Everything (1959)

Drama / Romantiek | 121 minuten
2,70 10 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 121 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jean Negulesco

Met onder meer: Hope Lange, Diane Baker en Suzy Parker

IMDb beoordeling: 6,6 (2.607)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Best of Everything

"The Female Jungle EXPOSED!"

De film vertelt het verhaal van enkele vrouwen die succes en liefde najagen in de meedogenloze uitgeverswereld van New York, onder leiding van Crawford als de kille directrice met het gouden, maar lege, hart.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Caroline Bender

Gregg Adams

Barbara Lamont

April Morrison

Fred Shalimar

Dexter Key

Eddie Harris

Sidney Carter

Mary Agnes

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van matthijs_013

matthijs_013

  • 3631 berichten
  • 5745 stemmen

Mooie soapfilm die 2 uur lang blijft boeien door de verscheidene verhaallijnen. Voor Joan Crawford hoef je de film niet te kijken, haar rol in de film is erg klein. De film vermaakt vooral door zijn geweldige cast, onder wie de aandoenlijke Hope Lange en de beeldschone Suzy Parker. Diane Baker is ietwat minder memorabel, maar speelt ook een aardige rol. Geen diepgaand of hoogstaand verhaal, maar vermakelijk genoeg voor een avond entertainment.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Fragmentarische film over de dagelijkse beslommeringen van drie jonge vrouwen, die enerzijds carrière willen maken en anderzijds op zoek zijn naar de ware liefde. Wat dit laatste betreft worden zij stuk voor stuk tamelijk grof behandeld door de mannen in hun leven: “What is there about women like us that makes men hold us so cheaply?”

Een film die zonder veel hoogte- of dieptepunten op z’n gemak naar het einde kabbelt. Het verhaal speelt eind jaren ’50 en omdat er zeker in die tijd nog een wereld te winnen was voor vrouwen, had de film best wat venijniger mogen zijn. Het acteerwerk is in weerwil van de aanwezigheid van gelouterde acteurs als Joan Crawford en Brian Aherne ook al niet om over naar huis te schrijven. De enige die echt opvalt is Suzy Parker, in die tijd een gevierd topmodel die helaas maar een handvol bioscoopfilms gemaakt heeft.

Matig.