• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.513 films
  • 12.241 series
  • 34.027 seizoenen
  • 647.800 acteurs
  • 199.139 gebruikers
  • 9.379.662 stemmen
Avatar
 
banner banner

Outrage aux Moeurs (1985)

Drama / Erotiek | 80 minuten
-
Nog geen stemmen

Genre: Drama / Erotiek

Speelduur: 80 minuten

Alternatieve titel: Indecent Assault

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Pierre Unia

Met onder meer: Chris Garini en Didier Gidefroy

IMDb beoordeling: 3,8 (48)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Outrage aux Moeurs

Als hij zijn vrouw in de armen van een ander aantreft, doodt Claude deze concurrent zonder te aarzelen. Volslagen doorgedraaid houdt hij vervolgens een weekend lang twee jonge vrouwen gevangen op hun woonboot. De gestoorde Claude onderwerpt hen aan verschillende sadistische behandelingen. De woonboot ligt echter niet afgelegen en het kan niet lang meer duren voordat de vrouwen worden bevrijd en Claude gestraft.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van pippo il buffone

pippo il buffone

  • 2745 berichten
  • 0 stemmen

Er bestaan er een paar miljard van : so bad it's still pretty bad straight to VHS erotico sriller prullen...dit is er weer zo eentje van ene Unia, schijnbaar ervaren in het "genre " en zich keurig houdend aan de absurde voorschriften ervan.

We beginnen met wat de palma fall out : tijdens een gezellige party wordt een gozer geslasht- het betreft echter een filmopname, natuurlijk. De producent van de film blijkt de vadsige veertiger Claude/ Carrasco te zijn, die het natuurlijk doet met zijn starlet. Terwijl de baas zijn blonde snolletje afwerkt, gaat ook de rest van cast en crew zich op de set te buiten aan een zouteloze softcore orgie...daarna is het tijd voor een bezoekje aan het verplichte bounty eiland en kan de onderwater camera worden gebruikt voor het vastleggen van oceanische sex.

Terug thuis ontdekt Claude echter dat zijn geliefde en 100 jaar jongere snolletje het doet met..de delivery boy ! Die had ze net wat beelden van haar laatste softcore flick laten zien, schijnbaar inspirerender dan deze film zelf. Claude schiet de delivery boy bij thuiskomst pardoes dood, en wordt volstrekt psychotisch...begint aan een zwerftocht die hem leidt naar een woonboot bewoond door 2 chicks : nog een starletsnolletje Carla/ Davy * en de marginaal bravere Chantal/ Thomas, een dubster van pornoflicks...wat volgt is 1 van de absurdste varianten op een home invasion/ gijzelings/ stockholm syndroom film aller tijden, waarin Claude de chicks in zijn macht houdt met behulp van...een keukenmes ! In feite echter lijken de grietjes de hele home invasion wel amusant te vinden, en vooral Carla- prachtig lichaam wel !- neukt er geen seconde minder om, integendeel. Waar jullie die sadistische behandelingen verder vandaan halen weet ik niet, Carla wordt vastgebonden en dat is het wel zo'n beetje. Ook de bewering dat Claude zijn gerechte straf ondergaat wordt niet meteen gesteund door de feiten, de afwikkeling van de intrige althans doet me neigen tot een wat andere interpretatie. Of misschien heb ik afwijkende ideeen over straf, dat zal het zijn.

Goed, de film bestaat dus voor een derde uit sexscènes en dat zou leuk kunnen zijn, is het niet en je kijkt naar uiterst onhandig gesimuleerde softcore bocht, we moeten het doen met wat blote tieten en reten, geen full monties en gelukkig ook geen schaamhaar. In feite kijken we naar niets en zelfs de meest fervente tifosi van dit soort spul zullen na een half uurtje wel in slaap zijn gevallen.

Unia nam zelf behalve de regie ook productie en muziek voor zijn rekening, ik geef toe dat die laatste niet eens het allerslechtste was wat ik ooit in een eighties VHS prul heb gehoord.

*: die vreemd genoeg op IMDB niet eens in de credits vermeld staat, terwijl ze toch het meeste vlees toont en q.q. het belangrijkste personage zou moeten zijn dan !