Genre: Komedie / Actie
Speelduur: 94 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Tom Vaughan
Met onder meer: Miley Cyrus, Jeremy Piven en Eloise Mumford
IMDb beoordeling:
5,0 (22.026)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 20 december 2012
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot So Undercover
"Meet the FBI's new secret weapon"
Wanneer de FBI Molly Morris (Miley Cyrus) inhuurt om undercover te gaan bij een studentenvereniging moet zij veranderen van een taaie privédetective in een geraffineerd, stijlvol universiteitsmeisje. Ze moet de dochter beschermen van een grote maffioso. Met meerdere verdachten op haar lijst ontdekt Molly onverwachts dat niet iedereen is wie men lijkt te zijn, inclusief zijzelf.
Externe links
Acteurs en actrices
Molly Morris
Armon
Sam
Nicholas
Alex
Becky
Sasha
Cotton
Taylor
Professor Talloway
Video's en trailers
Reviews & comments
jarno1975 (moderator series)
-
- 10972 berichten
- 2792 stemmen
Nederlandse release is op 16 februari 2012
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Wel zin in. Cyrus altijd +1 en dan nog i nsamenwerking met Piven. Verwacht een delivery bonanza. En ja, met zo'n still heb je helemaal geen goede reden nodig om de film te gaan zien.
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5983 stemmen
Inmiddels dus al augustus, de release.
En inmiddels al weer uitgesteld naar 20 december...
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Was te verwachten na alle bad publicity rond Cyrus, en ook met de opbrengsten van LOL in het hoofd.
jarno1975 (moderator series)
-
- 10972 berichten
- 2792 stemmen
ElseEgberts
-
- 5 berichten
- 11 stemmen
Donderdag in de bioscoop. Wil er gelijk heen!!! Hou van Miley Cyrus. Wordt vast net zoals LOL
soom
-
- 24919 berichten
- 2751 stemmen
I am So Undercover..
3 Keer van plaats moeten veranderen, omdat ik gewoon neerplofte op plaatsen die al verkocht waren. Ik hecht niet zo aan vaste plaatsen, hoewel mijn voorkeur wel uit gaat naar helemaal achteraan. Daarom ging ik dan ook helemaal vooraan zitten, dit keer... En werd vervolgens lekker bekogeld met propjes en bioscoopkaartjes door degenen die achter me zaten. Heul fijn.
Hoe dan ook, ik genoot zeker van (S) Miley Cyrus en Co. Ze is gewoon leuk, natuurlijk, hoewel ze nooit een echt goeie actrice zal worden vermoed ik. In the Last Song was ze wel geweldig, het was een rol die echt helemaal voor haar gemaakt was.
Hier was ze ook wel leuk genoeg. Waterpijp roken, stripacts, Miley is persoonlijk wel lekker losgeslagen. Hopelijk kan Liam Hemsworth zijn (Vrouw? Verloofde? Liefje in elk geval) Miley dan ook in toom houden. Want dat hoor je als geliefde wel te doen natuurlijk, ghehe.
Het gegeven is lekker maf soms, geeft wat maffe situaties, en is natuurlijk wel lekker Amerikaans. Gelukkig dat er niet een standaard type Rebel Wilson ingegooid is, dat zou de film duidelijk een punt hebben gekost wat mij betreft.
Ik vond Nicholas verder erg leuk.
Dominootje
-
- 564 berichten
- 0 stemmen
Kan me eerlijk gezegd niet voorstellen dat mensen die naar deze film besluiten te gaan een hoogstandje verwachten..
Dat is het dus ook niet. Maar wel een goede weg kijk film, verstand op 0 dus!
Cyrus zal nooit een favo actrice van me worden, dus helaas, liever iemand anders in de hoofdrol gezien.. Wel leuk was weer dat Piven erin zat met zijn humor a là Chasing Liberty..
En idd, weer typisch Amerikaans ^^ Alleen zonder de leuke jongens, haha 
John Lee Hooker
-
- 14934 berichten
- 1625 stemmen
Ik kan Miley Cyrus niet zo goed waarderen. Ze heeft een varkensgezicht en komt nogal vreemd over. Opzich wil ik daar nog best doorheen kijken maar de rest van deze undercover-operatie brengt ook weinig plezier. Een hoop verwende trienen met een overdosis make-up. Op een gegeven moment had er iemand een kaars omgestoten (ze hadden 'm gerust weer recht kunnen zetten) waardoor er een brand onstond. De sproeiers gingen aan en de meiden werden net gemaakt net zoals in de videoclip Hot in Here van Nelly. Even had ik de hoop dat ze met elkaar zouden zoenen maar ze liepen saai weg. Dat gedoe met de FBI... het 'infiltreren'... het sloeg allemaal nergens op. Prima slaapmiddel, dat wel.
FilmFan2
-
- 12 berichten
- 373 stemmen
Was wel een leuke film, natuurlijk niet echt een intelectueel hoogstandje, maar ja, dat verwacht je waarschijnlijk ook niet als je naar deze film gaat. Ik ging er eigenlijk best sceptisch (Cotton zal niet weten wat dat betekend
) heen, maar heb me toch prima vermaakt. Best leuke humor, verhaal was voorspelbaar, maar het zat wel leuk in elkaar en het werd ook best goed geacteerd. De film duurde ook niet lang (90 minuten met de aftiteling meegerekend) dus het is wel een leuke film voor eens tussendoor.
stinissen (crew films & series)
-
- 23444 berichten
- 76936 stemmen
Kinderlijke film voor meisjes vanaf een jaar of zes , beslist niet ouder.
kuiponok
-
- 144 berichten
- 2123 stemmen
Een intelectueel hoogstandje verwachtte ik ook niet, maar echt kinderlijk is ie ook niet, al is het verhaal vrij simpel en niet diepgaand.
Desalniettemin vond ik het een leuke film die mij niet irriteerde of zo; gewoon verstand op nul en kijken maar 
Miley (ondanks haar excentrieke gedrag) viel mij niet tegen, alleen jammer dat Katy Perry er niet in mee speelde 
schumacher
-
- 4568 berichten
- 4269 stemmen
Zo weinig waardering vind ik er een beetje over. Ik wist dat deze film geen kaskraker zou zijn maar het is een leuke wegkijker en zo heb ik toch nog een leuke vermakelijke avond gehad.
De film valt nog beter mee dan ik dacht, niet teveel bij voorstellen, gewoon op je af laten komen.
Zeker leuk om eens gezien te hebben, ik 4,5 gegeven om de beetje te lage waardering op te krikken. De film is voor mij een3,5 waard.
Piratje
-
- 414 berichten
- 421 stemmen
Zelfs met je verstand op nul blijft deze film onder de middelmaat. Wel regelmatig wel lollig en oppervlakkig. Maar als undercoveragent met een dronken vader en gokker heb je het gehad met een mooi fototoestel dat bewijsmateriaal voor leveren voor echtscheidingen.
Het verhaal gaat van speelse studentinnen, nogal hortend, naar een einde dat nog even opgefleurd wordt met bloopers.
Ik heb gekeken, chips gegeten, een frisko gelekt, af en toe even meegedreven op deze nogal onbegrijpelijke Amerikaanse humor met ballen.
Kortom, mag gezien worden, puur voor de ontspanning en wat tussendoortjes.
Voor mij geen 2 waard. Zelfs de acteurs waren ondermaats voortdurend in een speeltuin.
Dianaa`
-
- 220 berichten
- 191 stemmen
Voor mij was het een vermakelijke film. Het is eigenlijk een meidenfilm met humor die je verwacht. Dus gewoon stand op nul zetten en kijken. Ik heb zelf wel gelachen, want af en toe zijn zulke films juist wel leuk om te kijken.
Degenen die zo'n lage waardering geven, vind ik vrijwel onterecht. Je weet dat je niet veel moet verwachten bij een film als deze. Dus om de hele film zo af te kraken, vind ik niet nodig.
Wel moet ik eerlijk toegeven dat je deze film maar 1 keer zal bekijken.
skipy05
-
- 1676 berichten
- 2700 stemmen
Onverwacht goed. totaal niet gedacht op voorhand. Ik had erg flauwe film verwacht.
Verhaal valt mee, het is wel redelijk standaard.
Miley Cyrus speelde zoals ze altijd speelt op haar manier. Niet echt heel goed maar ook niet slecht.
blurp194
-
- 5495 berichten
- 4194 stemmen
Ongegeneerd simpel verhaaltje dat alleen dient om Miley Cyrus een uurtje of wat door het beeld te laten huppelen. Verder nergens hoogdravend, geen bijzonder acteerwerk, geen geloofwaardig verhaal, geen geloofwaardige personages, niks. Maar wel best grappig. De felle reacties die Miley hier en daar oproept hebben misschien meer te maken met een overdosis Hannah Montana dan met Miley zelf.
Kijkvoer. Niks mis mee.
Friday the 13 th
-
- 2558 berichten
- 2023 stemmen
Miley Cyrus heeft al beter geacteerd en het verhaal is erg kinderlijk , ongeloofwaardig en geforceerd. Maar de film loopt erg vlot en stoort niet om naar te kijken.
En kan even iemand mij uitleggen waarom ze voor Kelly Osbourne gekozen hebben - toch niet meteen kappa phi material als je het mij vraagt.
zzz_dafnuh_zzz
-
- 96 berichten
- 165 stemmen
Niet bijzonder. Hoogstens twee leuke grappen en een bijna irritante miley. Een leuke film voor meisjes uit groep 8 die een afscheidsfeestje houden. Maar voor volwassenen niet de moeite waard.
m1701
-
- 1849 berichten
- 2327 stemmen
mwah, op zich was de film wel aardig.
Alleen jammer dat Cyrus erin speelde... ze vindt zichzelf echt helemaal geweldig...
verhaal leuk maar dan houdt het ook wel op
2,5*
elseamira
-
- 1 berichten
- 3 stemmen
Ik hou van deze films, maar ik ben ook niet zo van de goede films, als ik maar lekker weg kan smelten
.
Decec
-
- 6743 berichten
- 8588 stemmen
Vrolijke actie/komedie film...
Redelijk acteerwerk...
Bekende acteur Joshua Bowman ...
Prima verhaal...
Eigenlijk komedie is mijn genre niet...
Prima achtergrond geluid/muziek
(Dolby Digital)...
Mooi HD kwaliteit breedbeeld...
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Echt een film voor puberende meisjes, tienermeisjes en personen die geilen op Miley Cyrus. Persoonlijk behoor ik niet tot die categorieën, maar moet ik er eentje kiezen dan is het de laatste
. Het verhaal (soort van 21 Jump Street aflevering) stelt weinig voor en het is ook eigenlijk een beetje een dertien in een dozijn cliché verhaaltje. Qua uitvoering (veel jong vrouwelijk schoon) valt het eigenlijk wel mee want het geheel wordt luchtig weergegeven en heel soms valt er ook wat te glimlachen. Miley Cyrus doet het niet eens heel slecht in deze film en ze zag er ook best liefjes en leuk uit i.p.v. het sletje wat ze tegenwoordig speelt tijdens optredens. Het was trouwens ook leuk om weer eens Jeremy Piven (die vond ik geweldig in de film "The Goods: Live Hard, Sell Hard") terug te zien in een rol. Deze film heb ik overigens gezien op Film 1 en omdat de film niet lang duurt valt hij nog best redelijk te bekijken als je je verveeld.
P.S. de vreselijke over het paard getilde muts Kelly Osbourne (die werkelijk niets kan), heeft ook een rolletje in deze film.
DonOswaldo
-
- 6430 berichten
- 1931 stemmen
Herzien, omdat ik toentertijd ben vergeten te stemmen. Ik vind Miley Cyrus wel een vermakelijke actrice, er zijn wat fijne tracks en het kijkt allemaal lekker vlot weg. Op humor-vlak is het echter vaak op de rand van nog nét leuk en té infantiel, maar soms komt het gelukkig wel uit de verf - vooral bij Molly's interactie met andere studenten, bijv. Nicholas. Ook zeker geen uitschieter in z'n soort, maar wel een prima avondvuller.
***
xjamessz
-
- 2 berichten
- 0 stemmen
Momenteel ben ik alle films van Miley Cyrus eens aan het bekijken.
Aangezien men tegen mij zei: "Deze film MOET je gezien hebben", gaf ik de film toch een kans.
Het is zo een van de films waarbij je gewoon languit in je zetel ligt en geniet van de spanning.
Miley Cyrus bewijst in deze film dat ze zeker en vast kan acteren.
Het minpuntje aan de film is dat er iets te veel fictie gebruikt wordt, waardoor de film af en toe ongeloofwaardig wordt.
Indien je een film zoekt, waarvan je écht wilt ontspannen.
Is deze film zeker en vast een aanrader.
****
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Onverteerbare troep. Cyrus op de automatische piloot, al is haar dat te vergeven gezien het hopeloze, uitgekauwde flutplot met dito humor (probeer het maar eens te verkopen). Niveautje hersendood. Enkel de Candy Mountain grap aan het eind is "geinig".
mikey
-
- 28990 berichten
- 5141 stemmen
Cyrus is so undercover maar waarom weet ik eigenlijk niet. Het verhaal ging compleet langs me heen. Het politieverhaal heb ik dus gemist en er zat ook een sorority house thema in. Yeah! Miley bewees bij de nickolodeon club of zo al dat ze niet zo grappig was en een mannelijkere uitstraling heeft dan haar pa in de film Mulholland Drive: Dat wel een goeie rol van billy ray was trouwens.
Het laatste nieuws

Spaanse Netflix-film '100 Metros' doet het ontzettend goed: 'IJzersterk drama'

Netflix verruilt 'The Grand Budapest Hotel' voor 'The French Dispatch' van Wes Anderson

Nog niet gezien? 'Escape at Dannemora' kijk je nu gewoon op SkyShowtime

Catherine O'Hara (71) overleden: van deze films zou je haar onder meer kunnen kennen
Bekijk ook

The Fundamentals of Caring
Drama / Roadmovie, 2016
57 reacties

2:37
Drama, 2006
45 reacties

Being Charlie
Drama, 2015
4 reacties

The Last Song
Drama / Romantiek, 2010
215 reacties

Ramona and Beezus
Komedie / Familie, 2010
29 reacties

Bandslam
Komedie / Muziek, 2009
89 reacties
Gerelateerde tags
undercoverfbicollegeprivate investigatorsorority girl
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.






