• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.383 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.375.060 stemmen
Avatar
 
banner banner

Indomptable Angélique (1967)

Romantiek / Avontuur | 95 minuten
3,07 48 stemmen

Genre: Romantiek / Avontuur

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titels: Untamable Angelique / Ontembare Angelique

Oorsprong: Frankrijk / West-Duitsland / Italië

Geregisseerd door: Bernard Borderie

Met onder meer: Michèle Mercier, Robert Hossein en Roger Pigaut

IMDb beoordeling: 6,5 (1.708)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Indomptable Angélique

Angélique is het hof van de koning ontsnapt en reist naar de Middellandse Zee om haar echtgenoot Peyrac terug te vinden. Om aan de barbaarse zeerovers te ontkomen, springt zij van boord als de galei waarmee zei reist wordt aangevallen. Zij wordt uit zee gered door een driemaster waarop d'Escrainville het bevel voert. Als Angélique zich verzet tegen zijn avances wordt hij woedend en laat haar als slavin verkopen. Tot haar onbeschrijfelijke geluk blijkt dat degene die haar heeft laten kopen haar echtgenoot is. Zullen zij nu eindelijk het geluk hebben gevonden?

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Angélique de Peyrac

Joffrey de Peyrac "Le Rescator"

Pierre-Marie D'Escrainville

Fille sur le bateau d'Escrainville

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10837 berichten
  • 8926 stemmen

Michèle Mercier was wel klaar met Marquise des Anges, ze wilde haar niet meer spelen! Om de fans toch te plezieren maakt ze nog twee aflevering. Echter het vierde deel en het vijfde ("Angélique et le sultan") uit de Angélique-saga zijn eigenlijk één lange film (ook zo opgenomen) verdeeld in twee delen. Wanhopig op zoek naar haar echtgenoot Jeoffrey de Peyrac komt ze terecht in de Middellandse Zee gebied. Jammer dat de koninklijk politieagent Desgrez afwezig is en ook apotheker Savary heeft maar een erg bescheiden rol. Opvallend aan deze is ook dat de hachelijke avonturen van Angélique veel minder goed aflopen! Er zijn veel meer "gedurfde" scènes: een verkrachting, Angelique wordt aan gevangenen geven die haar dan ook aanranden, om vervolgens psychisch gemarteld te worden in een kerker met katten en verkocht als blanke slavin op de slavenmarkt. Daarnaast zijn het de zeegevechten en de manier waarop het leven aan boord van galeischip en piratenschip zijn verbeeld die hier een allesbehalve saaie zit van maken. Weliswaar minder goed en doordat het een tweeluik is niet af, maar nog wel een fijne avonturenfilm.