Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 90 minuten
Oorsprong:
Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Sean Hogan, Andrew Parkinson en Simon Rumley
Met onder meer: Daniel Brocklebank en Christopher Fairbank
IMDb beoordeling:
4,7 (3.526)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Little Deaths
"Experimentation...Revenge...All Part of Life's Twisted Games..."
Een drieluik van griezelverhalen. Het welvarende yuppenstel Richard en Victoria doen zich voor als religieuze wereldverbeteraars om zo dak- en thuisloze meisjes mee te lokken naar hun huis voor perverse seksspelletjes. Maar is hun volgende slachtoffer wel zo weerloos? Jen, een voormalige prostituee en herstellende ex-drugsverslaafde ondergaat therapie in een poging haar leven te beteren. Ze weet echter niet dat de therapeut een bizarre dubbele agenda heeft. Opgesloten in een slechte relatie en met banen die geen toekomst hebben, wonen Claire en Pete in een huurflat. Het paar ontleent een vreemd soort seksueel genot aan een sadomasochistisch rollenspel, waarbij Claire nieuwe en inventieve manieren vindt om Pete te mishandelen.
Externe links
Acteurs en actrices
Richard Gul
Sorrow
Victoria
Sorrow's Companion
Jen
Frank
Dr. Reese
Drew
Claire
Video's en trailers
Reviews & comments
daxclusive
-
- 2564 berichten
- 2436 stemmen
Een waardeloze film, begin begon ook wel spannend en later werd het gewoon op een foute manier verprutst. De beelden vond ik ook niet in alle opzichten mooi voor een 2011 film. De nacht was mij te pixelerig!! 2*
daxclusive
-
- 2564 berichten
- 2436 stemmen
Zeer bijzondere film!
Ik begrijp deze lage score echt niet! Ik werd net zeer aangenaam verrast want ik verwachtte echt een slechte film door die score.
Het is een erg duistere maar sfeervolle film. Vooral het eerste en tweede verhaal zijn erg duister. Het derde verhaal heeft ook wat drama.
Het eerste verhaal: dit is ook het meest harde gedeelte. Een gestoord koppel die niet weet wat hun te wachten staat. Met echt wel een cool einde. 4*
Het tweede verhaal: een vreemde film met vreemde gebeurtenissen. Zeker de moeite waard. Alleen een traag begin. 3.5*
Het derde verhaal: een beetje zielig. Een kreng zonder respect en het vriendje moet er maar onder lijden. 4*
Dus zeker de moeite waard allemaal. Hopen dat nu de score wat beter wordt want dit is gewoon niet om aan te zien!
4*
Beter dan de 4 is het niet geworden, wel slechter.
Meningen verschillen, maar deze film is prul!!
daxclusive
-
- 2564 berichten
- 2436 stemmen
Heb deze film vandaag ontvangen (nog niet gekeken) en ik moet zeggen: hij heeft toch wel een van de mooiste posters die ik ooit gezien heb. Schitterend zo op de kaft.
Poster is ook mooi, zeer apart. Dat is een pluspunt 
mixmaster
-
- 1288 berichten
- 1215 stemmen
mwa , aardige verhaaltjes met als uitschieter nummer 3 wat mij betreft.
sexueel getinte verhaaltjes met een vleugje horror.
Actarus
-
- 505 berichten
- 2323 stemmen
Wat mij betreft, een absolute verrassing...
Helemaal niet het soort film (horror) dat ik gewend bent en dus daarom best wel een beetje verschoten van het expliciet naakt. Apart filmpje dus...Het heeft me in elk geval geen moment verveeld,...
Het enige wat jammer is...als je zulk beetje naakt vertoont, laat dan ook alle remmen los. Met momenten heb je het gevoel dat de makers zich inhouden, vooral op vrouwelijk vlak dan
. Met het motto "als je A zegt, moet je B zeggen" zou de score hier ongetwijfeld verdubbelen...
Boeikens
-
- 4488 berichten
- 5411 stemmen
Eerste filmpje, zeer langzaam opgebouw en bijna langdradig maar met een lekker verrassend gore einde.
Tweede filmpje, hier bleef ik op mijn honger zitten. Ik wachtte steeds dat er iets zou gebeuren maar het bleef allemaal wat hangen.
Derde filmpje, had wel een verhaal met wat diepgang maar was verre van boeiend.
2,5*
Noodless
-
- 10087 berichten
- 6205 stemmen
Mijn vijfde film uit deze after dark - serie en ook nu blijf ik wat op mijn honger zitten. Het niveau van vorige jaren is toch duidelijk minder. Niet dat deze slecht is, maar de 3 verhalen weten de kijker niet helemaal te boeien.
Het eerste verhaal, meteen ook het beste, wordt goed opgebouwd naar de verrassende climax.
Het tweede verhaal is wat langdradiger en minder boeiend. Geen sprake van enige spanning.
Het derde deel is zwak omdat het verhaal totaal niet interessant is.
6/10, 5/10, 3/10 afgerond : 5/10
Triple G
-
- 472 berichten
- 404 stemmen
Het eerste deel begon best sterk maar eindigde in flauwe en zwakke afloop. Het volgende deel maakte meer indruk. Daar kon ik nog wel wat mee. Het idee van het derde deel was goed maar net te zwak uitgewerkt. Beetje jammer. Een paar aardige scenes maken dit kijkwaardig, maar meer dan ook niet..
Hollywood007
-
- 3342 berichten
- 3884 stemmen
Het eerste deel was nog redelijk. Ik wist vooraf niet waarover het filmpje ging en was dan ook zeer verrast door de plotse wending.
Het 2de deel viel minder goed mee. Om niet te zeggen dat het voor mij persoonlijk rotslecht was.
Deel 3 was verontrustend raar. Ik weet niet goed wat ik hier mee aan moet.
Alles samen dus niet echt geweldig. Niks voor mij. 
tukkerstein
-
- 2223 berichten
- 3515 stemmen
Oninteressant drieluik met seksueelgetinte horrorverhalen. Verhaal 1 begint redelijk maar wordt snel en voorspelbaar afgerond. Verhaal 2 vond ik veel te vaag en verhaal 3 is ronduit saai. De nachtelijke scenes zijn veel te donker en gekorreld opgenomen. Verder nauwelijks mooie plaatjes, de mooie poster deed dat wel vermoeden. 1,5*
Pazmaster
-
- 2794 berichten
- 6043 stemmen
Toch niet zo slecht hoor! Drie leuke verhalen waarvan ik de laatste het best vind. Er zitten leuke twists in de verhalen die ik wel kan waarderen. Vooral het laatste verhaal vind ik geniaal. Wel jammer van het hoge B-gehalte van de film. Als ze iets meer geld erin hadden gestoken en wat betere acteurs hadden genomen dan had dit wel wat hoger gescoord. Desalniettemin zijn de verhalen met interessante twists wel gewoon goed en geef ik 3 dikke sterren.
prikadel
-
- 56 berichten
- 328 stemmen
Meningen kunnen inderdaad erg verschillen maar ik zal deze film in elk geval niet snel vergeten.. Ik hou persoonlijk wel van zulke vage schokkende films
tattoobob
-
- 8206 berichten
- 2588 stemmen
Een filmpje vond ik leuk,de andere twee waren echt onder de maat!!
Een net niet voldoende!! 
FillumGek
-
- 8987 berichten
- 3422 stemmen
De vette hoes stond al een tijdje naar me te knipogen vanaf de plank en hoewel ik huiverig was moest ik er toch aan geloven. Er was bijna geen doorkomen aan.
Nochtans start Little Deaths met het leukste filmpje. Vermakelijk om het ontspoorde koppel tekeer te zien gaan op een hulpeloze dakloze. Voordat je een beetje medelijden met haar krijgt worden de rollen plots omgedraaid. Aardige make-up en een bevredigend einde. Nu had ik hem eigenlijk stop moeten zetten.
Want ik weet eigenlijk nog steeds niet waar het tweede filmpje over gaat. Het zal ongetwijfeld niet zo ingewikkeld zijn, maar dan doe je toch iets fout als je geen moment mijn aandacht weet vast te houden. Een oninteressante hoer heeft last van visioenen van een nazi-experiment aan een ketting. Voor de rest wordt er met dit leuke gegeven helemaal niks gedaan. Boring.
Het slotverhaal was een erotisch drama, als je SM erotiek vindt natuurlijk. Best een mooie vrouw, maar een vent nemen met een voorbinddildo is een afknapper. Naar filmpje over een sadistische relatie tussen man en vrouw, en die behoorlijk ziek eindigt. Nu kun je discussieren over het feit dat het goed is dat de camera op een jankende vent staat, terwijl al het ranzige offscreen gebeurd. Het laat inderdaad veel aan de verbeelding over, maar ik was het intussen zo zat dat ie het voordeel van de twijfel niet krijgt. Ik had die vrouw wel aan stukken gescheurd willen zien worden. Of de regisseur.
De trilogie wordt ondergedompeld in naakt en erotiek al is het afgezien van een enkele scene in het laatste filmpje nooit too much. De horror daarentegen is bijzonder matig en weet amper te vermaken. Deze vliegt snel uit mijn collectie, dat verzeker ik jullie.
Rickyman
-
- 1283 berichten
- 2775 stemmen
Aardig filmpje met drie absurde verhaaltjes.
Degelijk uitgevoerd, maar uiteindelijk duurt het net iets te lang.
PEN15
-
- 1281 berichten
- 637 stemmen
Dit is net zoiets als Srpski Film. Op papier proberen shockeren, maar in de praktijk dat nauwelijks laten zien. Zoals een moviemeteraar het ergens hierboven prima verwoordt- Als je met A adverteert moet je ook B leveren. Wil je zogenaamd scoren met bloot en fetisj-horror ga dan vol gas en laat niet alleen zulke laffe speldeprikjes zien. Het beeld was echt gênant pover en bedroevend. Was dit 144p of wat voor kunstvorm het dan ook moest voorstellen? Vergeten underground films krijgen volledige remasterbewerkingen en worden zelfs geheel ingekleurd, maar hier gaat men het exact dat tegenovergestelde doen. Waarom zijn die beelden helemaal knalgeel en wijnrood alsof je in 'n DoKa staat, waarom is bijna het gehele segment #3 zo blauw??! En niets toevoegende camera-op-de-helm-van-een-motorrijder-die-snel-van-links-naar-rechts-kijkt effect. Werd de beleving er nou echt beter van? Die man en vrouw zitten daar pal tegenover elkaar, moet je het beeld per sé 10>x heen en weer laten vliegen? En ik snap ook niet wat er geweldig moet zijn aan die poster, dat zegt alleen maar meer hoe gewend we geraakt zijn aan tamme en inspiratieloze griezelfilmposters van de laatste vijftien jaar. Even ter herinnering hoe het vroeger ook alweer was...voorbeeld.
DjFrankie
-
- 3516 berichten
- 3589 stemmen
Ik vond het niet vervelend en verhaal 3 het beste. De krux zit hem in de verbeelding van de kijker, en dat was prima, leuk om gezien te hebben.
Collins
-
- 7466 berichten
- 4440 stemmen
Drie regisseurs maken drie korte films en voegen die samen tot één film. Wat de drie korte films gemeen hebben zijn de thema’s seks en geweld. Sean Hogan, Andrew Parkinson en Simon Rumley vertellen los van elkaar een horrorverhaal rondom vlees, lust en de lust naar vlees.
De eerste episode is van Sean Hogan. Wat er aan het eind van zijn korte film gebeurt, is geen hoogstaande cinema, maar is door de drastische manier waarop het wordt weergegeven schokkend en verrassend. De inleiding en het middendeel van het verhaal zijn tamelijk warrig en bestaan grotendeels uit saai gebabbel. Het voordeel van de saaiheid is dat de overgang naar de gewelddadige clou je doet opschrikken en je weet dat je binnen enkele minuten afscheid kunt nemen van houterig acteerwerk en nietszeggende dialogen.
De tweede episode is van Andrew Parkinson. De episode vertelt een bizar verhaaltje dat met verontrustende beelden een behoorlijke duistere sfeer weet neer te zetten. Meer positiefs heb ik niet te melden. Het verhaal zit fragmentarisch in elkaar en wil veel meer vertellen dan geëigend is voor de korte tijdspanne die de episode is gegund. Ik kreeg er een onaangenaam vol gevoel van. De ontknoping is teleurstellend en nam het onaangename gevoel niet weg.
De laatste korte film is van Simon Rumley. Van hem zag ik het redelijke Fashionista (2016). Dat feit biedt hoop. Zijn bijdrage is inderdaad beter dan de twee andere episoden. Een dynamischer regie en een aardige eindmontage, die weliswaar voorspelbaar is maar wel enige indruk achterlaat. Aardig is ook dat het einde volledig van muziek is voorzien. Eind goed, al goed, zou je denken. Niet heus, want de laatste episode slaagde er niet in mijn vermoeidheid die zich al kort na het begin van de eerste episode had gemanifesteerd, op te heffen. Zo goed was ie nu ook weer niet.
Little Deaths biedt de kijker twee flops en een korte film die je als redelijk mag kwalificeren. Misschien dat een enkele grove scène na afloop nog een momentje blijft hangen. Waarschijnlijker is echter dat het blije gevoel dat overweldigend opkomt bij het zien van de eindcredits beter in de herinnering blijft hangen.
Het laatste nieuws

Thijs Römer geeft in radioprogramma MISCHA! eerste interview na veroordeling

Vanaf vandaag is het laatste 'Jackass'-deel 'Best and Last' te zien in de bioscoop

Avonturenfilm 'A Knight's Tale' met Heath Ledger vanavond op televisie

Horror-thriller 'Wind Chill' met Emily Blunt komt binnenkort naar Netflix
Bekijk ook

13 Tzameti
Thriller, 2005
170 reacties

Hindenburg: The Last Flight
Drama / Historisch, 2011
15 reacties

Livide
Fantasy / Horror, 2011
120 reacties

Mum & Dad
Horror, 2008
59 reacties

Secuestrados
Thriller / Horror, 2010
49 reacties

The Aggression Scale
Actie / Thriller, 2012
67 reacties
Gerelateerde tags
sekstrampbloemlezinganthropologyhondsadistic sex pet dog
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
