• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.011 gebruikers
  • 9.372.182 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tokyo Kouen (2011)

Drama | 119 minuten
2,90 5 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 119 minuten

Alternatieve titels: Tokyo Park / Tokyo Koen

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Shinji Aoyama

Met onder meer: Haruma Miura, Haruka Igawa en Nana Eikura

IMDb beoordeling: 6,2 (251)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tokyo Kouen

Koji is een student en amateurfotograaf. Op een dag huurt een medestudent hem in om diens vriendin te volgen en haar stappen te fotograferen. Alhoewel het verzoek Koji paranoïde lijkt is deze missie simpel genoeg voor hem om uit te voeren, maar al snel merkt hij dat door deze werkzaamheden langzamerhand zijn eigen relaties met de vrouwen in zijn omgeving beginnen te veranderen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:

avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22407 berichten
  • 5071 stemmen

avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Maar dat was het niet zo ...

Een wat zoutloos filmpje, terwijl het thema wel iets scherpers in zich heeft. Broer en zus die verliefd zijn op elkaar (zelfs al zijn hun ouders pas op latere leeftijd met elkaar getrouwd en komen ze beiden van een andere genenpoule), er blijft toch wat een vreemd sfeertje rondhangen.

Ook het fotografieverhaaltje heeft iets weirds in zich, maar Aoyama werkt het op een nogal rustige, bijna saaie manier uit. Echt veel drama zit er niet in de film, mede door de soundtrack zit er een soort van "laissez-faire" sfeertje in wat de film iets te vrijblijvend maakt.

Visueel stelt het ook maar weinig voor, acteerwerk is niet slecht maar vooral gewoon degelijk. Gewoon te weinig dat boven het maaiveld uitsteekt in deze film. Met dit soort themas vangt Aoyama normaal toch veel meer aan, maar heb de indruk dat het de laatste tijd wat minder gaat met de Japanse dramas. Vaak te braaf en te beleefd, niet verstild genoeg en bijna uitlopers van de TV soaps die in eigen land zo populair zijn.

Echt slecht is het nu ook weer niet, gewoon niet opvallend genoeg.

2.5*