• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.310 stemmen
Avatar
 
banner banner

Into Pitch Black (2000)

Sciencefiction / Actie | 60 minuten
1,50 6 stemmen

Genre: Sciencefiction / Actie

Speelduur: 60 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: M. David Melvin

Met onder meer: Vin Diesel, Lisa Saum en Brian Gant

IMDb beoordeling: 6,2 (3.535)

Gesproken taal: Engels, Duits en Spaans

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Into Pitch Black

Een politieagent krijgt de opdracht toegewezen een ontsnapte gevangene, Richard B. Riddick, te vinden en in de kraag te vatten. Riddick werd vervoerd aan boord van een ruimtetransportschip, de Hunter-Gratzner, die veertig mensen aan boord had, waaronder een premiejager Johns, die Riddick gevangen had en hem begeleidde naar de strafkolonie Slam City om daar het geld voor diens aanhouding te incasseren. Maar de Hunter-Gratzner werd getroffen door een meteoorregen en stortte neer op een woestijnplaneet, waar Riddick en tien overlevenden werden achtergelaten. De politieagent besluit om een vrouwelijke premiejager in te huren om Riddick op te sporen en levend te vangen. De vrouwelijke premiejager begint te vermoeden dat er meer achter het Hunter-Gratzner incident schuilt en ontdekt dat een van de overlevenden, Paris P. Ogilive, een onschatbare collectie van artefacten meedroeg op het ruimteschip.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Richard B. Riddick

Femme-Merc

Prison Psychiatrist

Search and Rescue #1

Law Officer

Lead Guard

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van A.L.I.E.N

A.L.I.E.N

  • 775 berichten
  • 1055 stemmen

O.K., dit is echt een slechte afbeelding! Ik heb al plaatjes voor minder weten afgekeurd worden hoor!


avatar van eltorro

eltorro

  • 898 berichten
  • 3057 stemmen

He grappig, dit is dus een soort introductie van het Riddick verhaal. Had hier nog nooit hier van gehoord.


avatar van Roderix

Roderix

  • 27 berichten
  • 20 stemmen

Komt dit echt vanavond, ik dacht de film zelf want die is weer wel goed.

Deze versie kon ik nog niet en ook nog niet gezien.


avatar van JdeBoer

JdeBoer

  • 57 berichten
  • 6 stemmen

op 20 jan. 2018, Veronica, 20:30-22:10 kwam "Pitch Black" in plaats van deze film


avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8851 stemmen

Lijkt me ook niet dat hij vandaag op tv komt..


avatar van horizons

horizons

  • 5688 berichten
  • 2406 stemmen

Gaat deze dan aanstaande zaterdag op tv komen?

Ik verwacht van niet!


avatar van Majestics

Majestics

  • 322 berichten
  • 43 stemmen

horizons schreef:

Gaat deze dan aanstaande zaterdag op tv komen?

Ik verwacht van niet!

Nee, gewoon de echte versie.


avatar van jippie2010

jippie2010

  • 2613 berichten
  • 8103 stemmen

Hij staat er op voor vanavond, volgens MM althans. Maar aan het tijdvak in de tvgids te zien zal deze versie niet getoond worden. We zullen het zien! (Of niet... haha)


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7301 berichten
  • 0 stemmen

Van deze Riddick film heb ik nog nooit gehoord. De andere 3 films vond ik best wel goed. Deze korte film van een uur wordt op MM niet heel goed gewaardeerd zie ik, maar ik ga deze toch kijken want ben best wel benieuwd omdat ik de rest van de Riddick films hele aardige sciencefiction vond.