• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.337 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.098 gebruikers
  • 9.377.381 stemmen
Avatar
 
banner banner

TiMER (2009)

Romantiek / Fantasy | 99 minuten
2,80 82 stemmen

Genre: Romantiek / Fantasy

Speelduur: 99 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jac Schaeffer

Met onder meer: Emma Caulfield Ford, John Patrick Amedori en Michelle Borth

IMDb beoordeling: 6,5 (14.663)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot TiMER

"When will you find the one?"

De 'Timer' is een geniale gadget, ingeplant in je pols, die de tijd af telt tot het exacte moment waarop je de liefde van je leven zal ontmoeten. Uiteraard kost het geld en je zielsgenoot moet ook voorzien zijn van een Timer. Dat is een echt probleem voor Oona. Voor haar is de zoektocht naar liefde een Olympische sport. Iedere man die haar hart sneller doet kloppen, sleurt ze naar het ziekenhuis om hem te laten testen door Timer. De prins op het witte paard laat zich echter niet verschalken. Haar beste vriendin Stephanie heeft nog een groter probleem. Volgens haar timer zal ze pas op haar 43ste de ware tegenkomen. Terwijl Stephanie zich gelaten bij haar lot neerlegt, doet Oona het ondenkbare. Ze valt op een man wiens Timer nog maar vier maanden aangeeft. Dat hij ook nog erg jong is, maakt het er alleen maar moeilijker op voor Cupido om zijn pijlen af te schieten.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van nognooit

nognooit

  • 308 berichten
  • 2123 stemmen

Een aardige sci-fi romcom.

Romcoms weten mij doorgaans zelden te boeien, maar hier sprak het concept van de timer, een display op je pols dat aftelt naar het moment dat je je ware liefde tegenkomt, wel aan. Helaas word dit concept naar mijn mening onvoldoende benut.

Hierdoor stelt het einde ook wat teleur.

Humor is, zoals bij veel romcoms, heel schaars en de keren dat het er is, weet het hoogstens een subtiele grijns op mijn gezicht te toveren.


avatar van K. V.

K. V.

  • 4363 berichten
  • 3768 stemmen

Dit was nog geen misse film. Een mengeling van komedie en romantiek, zonder dat het klef of melig wordt. De verhaal was redelijk origineel.

De cast waren nobele onbekenden, maar ze wisten me wel te bekoren.

Voor de rest vond 'k het wel een puike film, ideaal voor een druilerige filmavond.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13171 berichten
  • 11079 stemmen

Aardige film waarin het mogelijk is door een timer op je pols te plaatsen te kunnen zien wanneer je je ware liefde ontmoet. Dit originele gegeven zorgt zeker voor een aantal bijzondere situaties, maar uiteindelijk blijft het toch een redelijk standaard romcom. Wel leuk om te kijken, echter is het acteerwerk van een wisselend niveau.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Als tussendoortje is deze Tv-film zeker geslaagd en het vrolijke verhaal (combinatie van Romantiek / Fantasy / Komedie) was leuk gevonden en ook best origineel. Ook de uitvoering was gewoon leuk gedaan en er zaten best een aantal leuke en grappige scenes in. Het einde was misschien wel cliché maar ondanks dat toch wel mooi. De cast is misschien niet hoogstaand maar ze deden het wel leuk en dan met name natuurlijk de schattige Emma Caulfield maar ook de fraaie Michelle Borth.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8588 stemmen

Een goede komedie/drama/fantasy/romantiek/sf film...

Prima verhaal...

Prima acteerwerk...

Prima achtergrond geluid/muziek

(Dolby Digital)...

Mooi HD kwaliteit breedbeeld...