• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.536 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 647.938 acteurs
  • 199.147 gebruikers
  • 9.380.596 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bad Teacher (2011)

Komedie | 92 minuten
2,54 1.744 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 92 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jake Kasdan

Met onder meer: Cameron Diaz, Justin Timberlake en Jason Segel

IMDb beoordeling: 5,7 (221.664)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 23 juni 2011

Plot Bad Teacher

"She doesn't give an F."

Sommige docenten doen maar wat. Elizabeth (Cameron Diaz), bijvoorbeeld. Ze is meedogenloos, onaangepast en vloekt er op los. Ze drinkt, wordt regelmatig high en wil niets liever dan een rijke man aan de haak slaan, zodat ze kan stoppen met haar flutbaan. Als ze gedumpt wordt door haar verloofde, zet ze alles op alles om een rijke, knappe vervanger (Justin Timberlake) voor zich te winnen. Elizabeth gaat de strijd aan met haar overenthousiaste collega Amy (Lucy Punch) en gaat niet in op de avances van een sarcastische, onfatsoenlijke gymleraar (Jason Segel).

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Elizabeth Halsey

Russell Gettis

Scott Delacorte

Amy Squirrel

Principal Wally Snur

Lynn Davies

Carl Halabi

Melody (Garrett's Mom)

Sandy Pinkus

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4897 stemmen

Niet veel aan. En dat afkomstig van de regisseur van 'Walk Hard'. Nou ja, helaas. Deze Bad Teacher heeft gewoon echt helemaal niks. Geen - leuk - verhaal(tje), geen overtuigende karakters (oké, Segel een beetje) en veel geforceerd gevloek dat veelal niet zo grappig is. Diaz en Timberlake zijn drama.

Dan leunt het geheel op wat losstaande scénes, haar vlotte vertelling en het feit dat ik me nog niet echt heb hoeven ergeren. Mja, dit ging gewoon nergens over; voorspelbaar, cliché, niet grappig, veelal gewoon totaal ''dom'' en tenenkrommend. Eigenlijk best wel slecht, toch makkelijk uitgezeten.


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7013 berichten
  • 9796 stemmen

Diaz is perfect gecast, maar de film maakt zich er verder wel heel makkelijk vanaf. Het script is zeer vlak en de film zakt na ongeveer een uur af naar een bedenkelijk niveau. Segel heeft een leuke bijrol en Diaz is sexy op een lekker trashy manier, maar er is toch wel iets meer nodig om een dergelijke komedie drijvende te houden.


avatar van gillie24

gillie24

  • 2637 berichten
  • 1735 stemmen

Gewoon geen leuke film, te veel personages die gewoon niet grappig zijn. Zeker de rol van Jason Segel had toch een stuk leuker gekund. Timberlake is echt een ramp. Cameron Diaz doet waar ze goed in is, sexy uit haar ogen kijken. Ik vond Lucy Punch eigenlijk de enige die leuk was. Het verhaal leent zich uitstekend voor een flauwe komedie, maar het komt er voor geen meter uit.


avatar van mock turtle

mock turtle

  • 594 berichten
  • 610 stemmen

leuke foute film, met vooral Segel die erg grappig was.


avatar van Petina

Petina

  • 670 berichten
  • 2819 stemmen

Affijn, wij lekker op de bank met de film, helaas, er was niet zo veel aan.
De film gaat eigenlijk nergens over en wordt nergens interessant.
En maar zeiken over die titties....


avatar van Ungar

Ungar

  • 15 berichten
  • 181 stemmen

wat een drama!!


avatar van mesaj

mesaj

  • 17 berichten
  • 23 stemmen

bekiik gewoon de trailer


avatar van Slam_Duck

Slam_Duck

  • 115 berichten
  • 113 stemmen

mesaj schreef:

bekiik gewoon de trailer

haha, bekijk je de trailer heb je alle moppen van de film gezien, haha fantastische je neemt de woorden uit mijn mond.


avatar van De GeuS

De GeuS

  • 2180 berichten
  • 2859 stemmen

Lekker luchtig kijkvermaak, niks mis mee; Diaz is grappig, Segel zorgt altijd voor een glimlach, alleen Timberlake is totaal overbodig; 3*


avatar van Hoodini

Hoodini

  • 69 berichten
  • 330 stemmen

Zo slecht was hij nou ook weer niet... Denk alleen dat Christina Applegate beter geschikt was voor deze rol! Al met al toch redelijk goed vermaakt.


avatar van Barry83

Barry83

  • 714 berichten
  • 698 stemmen

Twee sterren voor Cameron Diaz want ze is en blijft een sexy vrouw!

Voor de rest een erg slechte film met flauwe humor, als je al van humor kunt spreken.


avatar van rotjuh

rotjuh

  • 100 berichten
  • 77 stemmen

Is weer zo'n film waarvan je voorhand niet teveel moet verwachten.

Ik heb genoten en erg leuke goed op gezette film.

Heb ook een zwak voor Cameron Diaz dat ter zijde.... ok ok zij heeft beter werk gemaakt maar meer dan de moeite waard!

KIJKEN en orodeel zelf is mijn advies!


avatar van andijvie

andijvie

  • 224 berichten
  • 601 stemmen

Simpel, leuk en gezellig. Prima film voor een heerlijke domme breinloos avondje filmkijken.

Ik geef een 7. Das gewoon een voldoende, niet meer ... maar ook zeker niet minder.


avatar van Waku

Waku

  • 5458 berichten
  • 6492 stemmen

Leuke en komische komedie.

Mede dankzij de lompe en botte manier van les geven en de wijze waarop "lerares" Elizabeth met haar collega's omgaat.

Cameron Diaz ziet er nog geweldig sexy uit terwijl ze toch al niet meer de jongste actrice is.

Beetje slappe rol van Justin Timberlake, maar dat kan ook de casting zijn.

Vermakelijk filmpje in ieder geval deze " Bad Teacher".

3.5*


avatar van Euro551

Euro551

  • 114 berichten
  • 189 stemmen

Het is dat ik een pathe unlimited card heb...anders vond ik het zonde van mijn geld deze film!

Niet echt boeiend, al zaten er af en toe leuke stukjes bij


avatar van voguess

voguess

  • 5 berichten
  • 6 stemmen

Een lachwekkende film. Leuk om Cameron Diaz een keer zo te zien en Justin Timberlake zo braaf. Ik had er alleen iets meer van verwacht, iets meer losbandigheid. Voor de rest prima film om avond te lachen.


Ik vond het een goede komedie, ik heb vaak gelachen!

Heb me prima vermaakt.


avatar van Keane1983

Keane1983

  • 1015 berichten
  • 943 stemmen

Ook ik heb me prima vermaakt met deze film. Wel heb ik me afgevraagd als Cameron wel de juiste persoon is geweest om deze personage neer te zetten.
Niet dat ze het slecht heeft gedaan, want de manier waarop ze op bepaalde leerlingen reageerde waren hylarisch te noemen "GET OUT OF MY CLASS, WE ARE GONNA LEARN THINGS HERE".
Over het algemeen is het verhaal vrij standaard te noemen en bovenal voorspelbaar.
Maakt dat iets uit!! Nee, als er wat te lachen valt vindt ik het prima.
Lucy Punch vond ik persoonlijk iets te overdreven en op bepaalde momenten echt iritant (dat zal waarschijnlijk ook haar personage met zich mee brengen).
Tilberlake vond ik ik deze film niet zo heel erg bijzonder, maar dat kan ook komen omdat ik misschien iets anders bij hem verwacht had.
Verder zitten er leuke stukjes in de film en hij verveeld echter nergens. De vaart blijft erin zitten. Alleen jammer dat het einde in mijn ogen iets te abrupt stopt en er niets meer gezegt wordt over het vertrek van Amy...nu weet ik ook niet wat Malcom X voor school is!!!
Deze film is leuk om eens gezien te hebben op zo een regenachtige dag als vandaag, maar ik denk dat ik hem volgende week wel weer vergeten ben.
3.0*


avatar van Starlady

Starlady

  • 41 berichten
  • 39 stemmen

Ik heb genoten!! Zeker de scene tussen Cameron en Justin op de hotelkamer tijdens het schoolreisje was echt heel hilarisch! Leuke feel good movie!


avatar van kepi666

kepi666

  • 76 berichten
  • 115 stemmen

Een van de zwakste films die ik dit jaar gezien heb. Luk raak zijn er wat schuine grappen ingepropt zoals de hierboven genoemde " droogneuk " scene die echt nergens op slaat.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23461 berichten
  • 76957 stemmen

Middelmatige komedie met veel flauwe grappen ook de romantiek was ver te zoeken de enigste die nog de moeite waard was om te kijken was Jason Segel maar zijn rol was veel te klein.


avatar van Jesse93

Jesse93

  • 439 berichten
  • 412 stemmen

Allemaal wel heel erg voorspelbaar natuurlijk, maar anders had ik ook niet verwacht.


avatar van Tun-89

Tun-89

  • 712 berichten
  • 510 stemmen

Niet heel speciaal wel heel vermakelijk.

Cameron doet het voor mij altijd goed.

Zeker gelachen, ook leuk om Justin te zien acteren.

3*


avatar van mkvandam

mkvandam

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

Wat een draak van een film, slecht geacteerd, absoluut niet grappig, en dat heet dat een comedy.

De werkelijk enige scene waarin de vage (dubieuze) huisgenoot van Cameron met zijn scooter tegen een auto knalt is tenminste nog van het genre onderbroeken lol, de rest is nog vele malen erger.

Ik moet toegeven ik heb persoonlijk helemaal niks met cameron, haar lijf is niks mis mee, maar haar gezicht heeft (mij persoonlijk) teveel mannnelijke trekjes, maar goed dat doet verder natuurlijk niets af aan haar acteer prestaties die ik normaal (soms) ook nog wel kan waarderen, maar absoluut niet in deze film.

Verschrikkelijke tenenkrommend onrealistisch geheel, over een lerares die als enige motivatie om haar leerlingen iets bij te brengen heeft dat ze een paar nieuwe borsten wil kopen, zodat ze niet langer dat flutbaantje (lerares) hoeft te doen.

Niet ieder film hoeft een goed voorbeeld te stellen, iets mag ook wel eens gewoon vermaak zijn, maar dit was geen van allen.... een dikke 1.


avatar van DragQueen

DragQueen

  • 3224 berichten
  • 4069 stemmen

Leuke komedie, met grappige rollen van Cameron Diaz en Jason Segel. Ze doen het beiden niet onverdienstelijk. Datzelfde geldt helaas niet voor Timberlake. Die had vervangen mogen worden. Het verhaal is verder wel vrij standaard, en voorspelbaar. Maar toch bevat de film wel een handvol geslaagde grappen, en kijkt hij aardig weg. 3 Sterren.


Heb weer eens geprobeerd een komedie te gaan kijken.

Aardig geacteerd maar wat een drama film.


avatar van Wernertje

Wernertje

  • 326 berichten
  • 224 stemmen

Niet super bijzonder, het verhaal is niet echt boeiend net zoals de acteer prestaties van Diaz en Timberlake.

Af en toe kon ik er wel lachen, maar dat was echt af en toe.

Leuk voor een regenachtige Zondagmiddag maar daar is ook alles mee gezegd


avatar van annakin

annakin

  • 63 berichten
  • 73 stemmen

hier en daar wat leuke grappen en over het algemeen helemaal zo saai nog niet.. maar absoluut geen hoogvlieger


avatar van Skrean

Skrean

  • 539 berichten
  • 694 stemmen

Aardig, aantal keer gelachen, dat dan weer wel.


avatar van Spetie

Spetie

  • 38871 berichten
  • 8169 stemmen

Bad Teacher, Bad movie!!

Weinig soeps deze komedie. Allereerst spelen de hoofdrolspelers al vrij dramatisch. Justin Timberlake is matig, Lucy Punch is slecht, maar vooral Diaz is dramatisch. Daarnaast is haar personage ook nog eens ontzettend irritant. Verder hoopte ik eigenlijk dat het slecht zou af lopen met haar. Maar goed, dat is natuurlijk ijdele hoop in een film als deze. De enige echt leuke rol is van Phyllis Smith, maar die heeft dan weer niet zoveel screentime.

Verder is het vooral een vrij uitgekauwd verhaal met mate en zeer slechte grappen, die geen moment leuk wordt. De droogseksscène tussen Diaz en Timberlake was echt wel het dieptepunt van de film. Het enige positieve is dat het allemaal erg compact is en dat de film niet zo lang duurt. Nee geen memorabel film en eigenlijk gewoon eentje om snel te vergeten.

1,0*