• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.087 gebruikers
  • 9.376.732 stemmen
Avatar
 
banner banner

Drive Angry (2011)

Actie / Thriller | 104 minuten
2,81 1.610 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 104 minuten

Alternatieve titel: Drive Angry 3D

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Patrick Lussier

Met onder meer: Nicolas Cage, Amber Heard en William Fichtner

IMDb beoordeling: 5,4 (106.269)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 24 februari 2011

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Drive Angry

"One hell of a ride."

Wanneer de dochter van Milton (Nicolas Cage) vermoord wordt, wil hij maar één ding; wraak. Hij krijgt drie dagen de tijd om de moordenaars te vinden, omdat deze ook nog eens zijn kleindochter ontvoerd hebben en ze van plan zijn om haar onder een volle maan te offeren. Hij wordt tijdens zijn wraakmissie vergezeld door Piper (Amber Heard), een jonge en sexy serveerster. In Pipers 'turbo-charged Black '69 Charger' beginnen ze een race tegen de klok...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mr_White

Mr_White

  • 2067 berichten
  • 0 stemmen

Erg vermakelijk no-nonsense filmpje. Ik had persoonlijk iets meer (of betere) auto achtervolgingen verwacht met zo'n titel, maar er is nog altijd een hoop toffe car rampage en dat gepaard met het over-the-top plot en lekkere actie zorgt gewoon voor een hoog fun-gehalte. Naast Cage ook fijn om William Fichtner weer eens te zien, die man krijgt echt te weinig grote rollen.


avatar van Filmpie1

Filmpie1

  • 86 berichten
  • 907 stemmen

Een zeer zwakke film die me geen seconde wist te boeien.

De trailers vooraf waren het hoogtepunt van de avond.


avatar van Dennissssss

Dennissssss

  • 414 berichten
  • 2734 stemmen

Wat een tegenvaller! Dit sloeg echt helemaal nergens op! Wat een raar verhaal.

Dat deze film in 3D is, heeft ook geen enkele toegevoegde waarde.

Nicolas Cage speelt zoals je van hem verwacht en ja, Amber Heard is prettig om naar te kijken, wat vette actie, maar dat was het dan ook wel.

Deze film was bij vlagen gewoon saai, niet boeiend!


avatar van Starmaster501

Starmaster501

  • 882 berichten
  • 174 stemmen

Was daarnet een preview ofzo op rtl5. Zag er lachwekkend slecht uit.

Niet iets voor de bios maar voor een keer thuis lijkt hij me wel leuk.


avatar van fappie

fappie

  • 2688 berichten
  • 2005 stemmen

Dennissssss schreef:

Dat deze film in 3D is, heeft ook geen enkele toegevoegde waarde.

Het had wel gekund, maar de uitvoering vond ik ook niet heel erg sterk. Heb weinig 3D-films gezien, maar volgens mij had dit beter gekund.


avatar van Nils

Nils

  • 177 berichten
  • 77 stemmen

Heerlijk over de top actie! Goed gecast ook trouwens! Erg vermakelijke film met leuke Muscle Cars erin.

Verstand op nul en je laten meevoerin in de actie en de humor!


avatar van Falcon103

Falcon103

  • 172 berichten
  • 818 stemmen

heerlijke pulp


avatar van canciser

canciser

  • 938 berichten
  • 558 stemmen

Verschrikkelijke pulp. Totaal niet origineel, de vuurgevechten waren net iets te saai. 0,0% originaliteit. Sommige grappen waren wel geslaagd. Kom maar op met Sucker Punch. 2*


avatar van Falcon103

Falcon103

  • 172 berichten
  • 818 stemmen

canciser schreef:

..... Kom maar op met Sucker Punch.

is dit positief of negatief (ik hoop positief )


avatar van fionepoon

fionepoon

  • 13 berichten
  • 15 stemmen

Ik heb deze film gister in de bios gezien en heb me prima vermaakt. Geinig verhaal, lekker veel geweld en snelle auto's. Ook de 3D had voor mij eindelijk eens toegevoegde waarde. Regelmatig werd er iets de zaal in 'geslingerd' waarbij ik wilde bukken.

Zat wel wat humor in hier en daar en de rol van 'accountant' door William Fichtner was geweldig.

Niet heul veul van verwachten, maar gewoon lekker vermaak met een bovennatuurlijke tint.

Euh, 3,5 sterren voor de lol die ik heb gehad


avatar van canciser

canciser

  • 938 berichten
  • 558 stemmen

Falcon103 schreef:

(quote)

is dit positief of negatief (ik hoop positief )

Dat is heel positief bedoeld


avatar van SnakeDoc

SnakeDoc

  • 4687 berichten
  • 2243 stemmen

Bij het tweede gedeelte van de film schoot mijn beoordeling omhoog. Vooral het begin was bijzondervaag en daardoor zelfs wat vervelend. Alles wordt alleen perfect toegelicht in de laatste fase van de film. Allemaal erg overdreven maar toch bijzonder goed te pruimen.

Film bewijst dat 3D slechts bij een hele enkele film van toegevoegde waarde is. Vond het ook hier totaal niet nodig.

De film heeft er wel voor gezorgd dat Amber Heard vanaf heden op de achtergrond van mijn BlackBerry pronkt. Wat een ongekend lekker wijf zeg!

Typisch zo'n over de top film waar je een gebruikers als jeroentjuhhhhh echt een plezier mee doet

Voorlopig 3 sterren!


avatar van Testa-Rossa

Testa-Rossa

  • 422 berichten
  • 133 stemmen

Naomi Watts schreef:
De plot omschrijving klopt niet helemaal. Hij rijdt in een '69 Charger en een '71 Chevelle. En de charger is van Piper.

edit: correctie ingestuurd.


Volgens mij klopt er wel meer niet in de plot omschrijving, volgens mij heeft die Charger gewoon een stock ongeblazen 7.2L V8. Weet het niet zeker hoor, maar als ie al geblazen is dan waarschijnlijk met een rootsblower en geen turbolader...


Anyhow ik vond het wel een prettig filmpje, 3D werd voor mijn gevoel aan het einde van de film wat minder (dat of ik was er meer aan gewend).

Verhaal is opzich wel aardig hoewel je er voor een actievehikel een beetje 'vaag' instapt. Maar door Fichtner (prachtige rol van hem) had dit ook wel z'n momenten.

Sfeer was prachtig hoewel er voor mijn gevoel meer had ingezeten bij de slotscene in het gevangeniscomplex

4*


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Over dat turbo-charged twijfelde ik ook nog maar dat nog wel even laten staan. Al ben ik dan ook helemaal niet zo'n auto expert, maar wat je zegt klinkt wel erg logisch. Dat over die 7.2. L V8 wordt zelfs in de film nog genoemd volgens mij.


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

Gigantisch geflopt in Amerika met een openingsweekend van $5.2 miljoen dollar op een geschat budget tussen de $50 / 75 miljoen.


avatar van Quentin

Quentin

  • 10202 berichten
  • 8556 stemmen

Films als de deze worden echt niet meer gemaakt met de Amerikaanse markt als hoofddoel.


avatar van DVD-T

DVD-T

  • 15565 berichten
  • 3125 stemmen

Dat laatste shot was echt een WOW moment. Erg grote verassing deze Drive Angry 3D

Niet alleen het laatste shot zorgde er voor dat mijn waardering zo hoog is, de rest van de film is een brok entertainment. De film is duidelijk met heel veel plezier gemaakt en dat is aan Drive Angry af te zien. Het verhaal is best leuk gevonden. Alhoewel het in het begin wat vaag wordt gehouden wordt er wel naar gehint op wat nog volgen gaat in het verhaal. In het tweede gedeelte van de film wordt wel duidelijk wat je aanvankelijk al dacht. Hoewel het verhaal dan verder niet hoogstaand is en echt diepgaand blijft het wel degelijk vermaken.

Drive Angry is gewoon een grote achtervolging film. Dit versterk door een aantal geweldige actiescènes met geweldige muscle cars. Die Chevelle . Heb dat altijd al een prachtige auto gevonden. Maar ook de Charger mag er zeker zijn. De achtervolgingen zijn spectaculair in beeld gezet en zorgen echt voor een adrenaline rush. De 3D effecten komen hier goed tot zijn recht. De 3D wordt echter niet alleen als gimmick gebruikt, maar houd de gehele film stand. Of het echt van toegevoegde waarde is, daar verschillen de meningen duidelijk in. Toevoeging op de belevenis van Drive Angry heeft het zeker. De setting in het zuiden is ook erg mooi gedaan. Komt erg broeierig over en zet de perfecte sfeer neer.

Naast een aantal geweldige achtervolgingen krijgen we nog een paar ingenieuze shoot-outs te zien, waarbij die in de hotelkamer er wel echt uitsprong. Tevens wordt dit gedeelte op een erg coole manier door Cage ingeleid. Maar ook de rest van de shoot-outs mogen er zijn. Die laatste is ook al zo geweldig. Alle actiescènes zijn bruut en erg geweldadig in beeld gebracht. Het bloed en de lijken vliegen je om de oren, net als de explosies en de rommel die daarbij vrijkomt. Daarin merk je pas echt de belevenis van een 3D film.
De film is een grote achtbaanrit met een moordend tempo. Hoewel de film toch ruim anderhalf uur duurt, leek hij echt te kort. Ik wilde meer en meer. Puur entertainment dit.

Cage draagt de film, en laat hier een coole vertolking zien. Perfect gecast, maar dat is ook de rest. De man die de show steelt is echter Fichtner. De man nog nooit zo bezig gezien. Een waanzinnige rol die perfect bij hem past. Stijlvol en met veel humor zet hij zijn personage neer. Heard doet meer dan het vrouwelijk schoon in de film zijn en laat een goede vertoling zien. Wel jammer dat Morse's rol zo klein is.

Technisch ziet het er goed uit. Mooie effecten, waarbij de tankwagen er toch wel wat te nep uitziet. Maar dat is maar een kleine smet op het geheel. Cameravoering is goed. Toch wel credits voor de geweldige soundtrack. De nummers zijn perfect gekozen, maar ook de score is goed. Dan het geluid. Ja, ik kan niets anders zeggen dat het een mooie audioervaring was. Ik heb wel eens beter gehoord, maar dit klonk bij de actiescènes echt geweldig. Lekker opgepompt en kraakhelder.

De film heeft mij heel erg kunnen vermaken. Dat eindshot zorgde net voor dat halve puntje meer. Toch wel een goed herstel na een wat te zoetsappig Hollywood einde . Een glansrol voor Cage en Fichtner.Tarantino had nog wat kunnen leren van Lussier tijdens het maken van Death Proof. minder gewauwel en meer actie.

Mooie turbo charged auto's, een hoop bloed Cage en Fichtner op dreef, mooie vrouwen, leuk verhaal, en erg veel actie. Ik kan niets anders zeggen dan topvermaak!


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Fijn dat ie bevallen is en de essentie van Drive Angry is aan jou wel besteedt. Ook leu kdat je Tarantino ook aanhaalt want Lussier zet met Drive Angry de beste big budget modern exploitation up to date neer. De road to hell shot is een heerlijk slotoffensief inderdaad.


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

Quentin schreef:

Films als de deze worden echt niet meer gemaakt met de Amerikaanse markt als hoofddoel.

$3 miljoen marketing budget voor Noord-Amerika alléén en haast geen press junkets in het buitenland. Vraag me af welke markt jij wel ziet als het hoofddoel van Summit Entertainment.


avatar van mandy7

mandy7

  • 487 berichten
  • 305 stemmen

Ik heb deze film gezien in pathé de kuip met de 'nieuwe' lichte zwarte 3D brilletjes.

Dat was perfect, echt genoten van de 3d en de overall beelkwaliteit.

En in Pathé Breda, met de oude rode zware bril.

Damn dat was slecht!!!

Alle scenes in het donker waren korrelig.

Leek een beetje op het beeld wanneer je schuin achter je laptop zit.

Zware tegenvaller. Maar ja, daar kan de film niets aan doen.

Dus, mochten mensen zich afvragen of de 3D de moeite waard is bij deze film,

zeker, maar niet met zo'n dramatische old school bril .


avatar van Diamantje06

Diamantje06

  • 52 berichten
  • 122 stemmen

Heel vermakelijk filmpje, had eigenlijk een beetje een B-film verwacht omdat ik Cage een beetje tegen vindt vallen de laatste tijd.

Maar de actie is leuk, verhaal is leuk en het is origineel in elkaar gezet. En de 3D helpt natuurlijk ook.


avatar van Stijnocas

Stijnocas

  • 4 berichten
  • 4 stemmen

Wat een ongelooflijke slechte film..


avatar van Touw

Touw

  • 2 berichten
  • 2 stemmen

Ik moet toegeven, het duurde eventjes voordat ik door had hoe het verhaal in elkaar stak, maar desondanks vond ik deze film van begin tot eind erg vermakelijk. Goede cast, bruut geronkt van v8'n, vette actie en een bloedmooie Amber Heard. Ik hoef niet altijd zo'n cultuurfilm of een film waarvan je iets kan leren. Dit soort films zijn heerlijke afwisselingen! Al die reacties die ik lees over dat de film slecht is en niet boeiend zijn in mijn ogen onterecht. Deze film ga ik zeker nog eens bekijken!


avatar van GastHeer

GastHeer

  • 140 berichten
  • 479 stemmen

mandy7 schreef:

Ik heb deze film gezien in pathé de kuip met de 'nieuwe' lichte zwarte 3D brilletjes.

Dat was perfect, echt genoten van de 3d en de overall beelkwaliteit.

En in Pathé Breda, met de oude rode zware bril.

Damn dat was slecht!!!

Alle scenes in het donker waren korrelig.

Leek een beetje op het beeld wanneer je schuin achter je laptop zit.

Zware tegenvaller. Maar ja, daar kan de film niets aan doen.

Dus, mochten mensen zich afvragen of de 3D de moeite waard is bij deze film,

zeker, maar niet met zo'n dramatische old school bril .

In Eindhoven hadden ook de Real-D 3D brilletjes, die toch echt super waren.

Beter dan die zware bril, waarmee ik Avatar heb mogen aanschouwen, ik had toen dus

ook een blauwe plek op mijn neus na 3 uur gewichtsheffen..

Trouwens, ik verhoog de film met een half puntje, hij was toch wel erg leuk.

4*


avatar van jeroenheinz

jeroenheinz

  • 3 berichten
  • 44 stemmen

Had zojuist een aantal uren vrij op mijn opleiding en heb deze film toen maar eens bekeken in de bioscoop. Leuke en vermakelijke film met een wat wazig verhaal.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Film die zijn verwachtingen waarmaakt wat mij betreft. Had van tevoren een lekker no-nonsense filmpje verwacht met een Cage in de hoofdrol die op de automatische piloot stond.

Dat kwam dus allemaal uit, Cage komt lekker ongemotiveerd over maar hij heeft zijn looks mee voor deze film waardoor hij toch wel weer aardig over komt. Ook Heard blijft een extreem geil snoepje en ik kan zo 90 minuten naar haar kijken zonder me te vervelen. De beste rol blijft wat mij betreft die van Fichtner als 'the Accountant'. Heerlijk droog, zelfverzekerd en bovenal coole personage. Hij is toch de bom in Drive Angry.

Leukste scene buiten die allemaal met the Accountant is toch de Fuck & Kill van Cage in de motelkamer.

Verder lekker veel actie, hier en daar wat tieten, mooie auto's en lekker dat countryside gevoeltje de gehele film. Het vecht richting het einde wel wat tegen de langdradigheid, maar slecht wordt het nooit. De 3D toevoeging zorgde wel voor wat leuke momenten en vooral in de CGI gedeeltes(begin en einde) merkte je het verschil. Verder niet heel bijzonder, maar heb het wel is slechter gezien de afgelopen jaren.

3,5*


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Weer herzien. Blijft geniaal, sterker nog wordt eigenlijk nog briljanter. Lussier is een exploitation fan en dat blijkt uit zoveel kleine details. Ook nu vielen mij er weer een aantal nieuwe dingen op. Fichtner steelt duidelijk de show, maar Cage blijft echt briljant als anti-held en zijn awkward delivery is toch wel van ongekende klasse, Burke heeft al genoeg aan zijn karakteristieke voorkomen maar ook Heard mag niet ongenoemd blijven. is ook met vlagen enorm briljant, ook zij weet een overt he top personage met verve te dragen. Tuurlijk is ze echt bloedmooi (ze heeft zich met Drive Angry gewoon weer bij mijn top 5 mooiste actrices gewrongen, heerlijk trashy) maar dat doet haar performance wel enigzins tekort. Want wat is ze op momenten toch geniaal.

De sfeer is echt magistraal en de eerste helft heeeft toch mijn lichte voorkeur. De introductie van het personage van Fichtner is hilarisch, de introductie van het personage van Heard is toch wel de highlight van de film. Het zuiderlijke broeiende sfeertje, veel exploitation invloeden, veel subtiele details die de exploitation sfeer versterken en Piper is gewoon bad ass. Ook fijn dat Lussier bewust kiest voor af en toe wat belabberde special effects om de campiness te versterken.

Lussier is een fan van exploitation en dat zie je aan alles en daar doet ie mij, als groot exploitation liefhebber, enorm veel plezier mee. Voor velen zal dit een leuk tussendoortje worden, jammer dat je echt exploitation fan moet zijn om te zien hoe one in a million deze Drive Angry is in de moderne cinema. Ik ben ook wel benieuwd wat Lussier op het scherm tovert als hij straks niet met de eisen zit wat betreft de theatrical cut. Al was dit ook al rated R natuurlijk. Nu zaterdag voor de derde maal, benieuwd hoe fier overeind ie dan nog staat. Al voorzie ik helemaal geen problemen, integendeel.


avatar van b_cru

b_cru

  • 83 berichten
  • 71 stemmen

Gisteren deze film gezien in 3d. zonder verwachtingen, maar toch erg nieuwsgierig naar de 3d effecten. vooral in het begin waren deze erg goed, maar helaas aan einde wat minder interessant. Nu het verhaal... daar gaat het duidelijk niet om, maar wat eerder werd gezegd het plezier en de geniale acteerprestatie van Fichtner!!!! Gewoon verstand op nul en meegaan in het absurde verhaal..

3,5 sterren!!!


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Ik vond er niet zoveel aan. Vrij standaard moord-wraak filmpje.

Een aantal dingen waar ik me aan stoorde:

-Terwijl Milton en de Rekenmeester op volle vaart langs elkaar reden, praatte Milton op spraakvolume en de Rekenmeester kon hem verstaan.
-In de camper weet Piper te ontsnappen. Als ze aan het worstelen is met die vrouw onderneemt Jonah King geen actie. Hij wacht tot die vrouw door het raam is gegooid en laat zich vervolgens zelfs neerslaan
-Als Milton aan Piper vraagt of dat ze zeker weet dat zij mee wil gaan reageert ze erg nep. 'Ja, mijn bijbaantje is toch heel saai...bla bla... ik blijf bij je tot het einde! Sure...
-Milton vertelt zijn emoties bij die ton met vuur. Even later laat Webster zijn auto's zien en er wordt meteen een bombastisch nummer ondergegooid. Het is geen Pimp my Ride...

- Die politie op die snelweg, schandalig. Moest dat een blokkade voorstellen of wat? Vervolgens komt Milton aanrijden en ze durven niets te doen en de auto's achter hem blijven op een grote afstand staan. In werkelijkheid zou hij al lang omsingeld zijn. En hoe die sheriff daarna tegen de Rekenmeester reageert is ook onbegrijpelijk als je nagaat dat hij al die wagens heeft vernield met een grote bedrijfswagen.


Nicolas Cage zet weer zo'n 'geheimzinnige en zogenaamd gevaarlijke persoon' neer. Dat had ik al verwacht en vind ik jammer want nadat ik Snake Eyes heb gezien weet ik dat hij ook anders kan spelen. Maar goed, Milton zal wel geen normaal mens zijn, dus dan 'moet het wel zo'.

Die rol van William Fichtner als The Accountant vond ik wél leuk. Die was gewoon cool.
Amber Heard is een leuke verschijning en speelt een pittige meid, opzich niets mis mee. Maar het is weer zo'n standaard gegeven dat er een meisje mee op pad gaat om er wat gevoelens enzo bij te gooien. Hier zijn al talloze films mee gemaakt.


Het country-sausje beviel me wel. Ook die paar 3D effecten waren wel aardig.


In de bioscoop ben je soms geneigd om voor alles maar ja te knikken. Maar Drive Angry heeft gewoon niet veel te bieden en kan me niet overtuigen.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Beetje het probleem waar DA mee te maken heeft. Teveel filmpubliek neemt zichzelf en het medium film, veel te serieus.