Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 97 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Brett Ratner
Met onder meer: Chris Tucker, Charlie Sheen en Heather Locklear
IMDb beoordeling:
6,2 (33.139)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 26 maart 1998
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Money Talks
"This ain't no buddy movie."
Franklin Hatchett, een kleine oplichter uit Los Angeles, wordt plots en zonder dat hij het wil, het middelpunt van de belangstelling wanneer hij ten onrechte verantwoordelijk gesteld wordt voor een bloederige ontsnapping, het werk van een Belgische internationale terrorist die luistert naar de naam Villard. In één klap wordt hij het doelwit van de politie, die tot alles bereid is om deze 'politiemoordenaar' in de boeien te slaan, en van Villard, die een hinderlijke getuige wil elimineren. Om zich uit de nesten te werken kan Hatchett alleen maar rekenen op de hulp van Russel, de journalist op zoek naar een scoop.
Externe links
Acteurs en actrices
Franklin Hatchett
James Russell
Grace Cipriani
Guy Cipriani
Paula
Carmine
Connie Cipriani
Roland
Cellmate
Barclay
Video's en trailers
Reviews & comments
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Neem Rush Hour, haal Jackie Chan weg, en je hebt nog steeds een erg vermakelijke film. Grotendeels dankzij Tucker, die erg grappig is, maar Sheen speelt ook leuk. 3 sterren.
neo
-
- 15435 berichten
- 10035 stemmen
was de film gisteren afgelopen zag ik op een andere zender charlie sheen weer samen met heather locklear in spin city.
Mik
-
- 1504 berichten
- 1094 stemmen
welke van de 2 was dan niet live?
Of heeft charlie ook hulpjes? net als de Sint?

WB
-
- 1612 berichten
- 2658 stemmen
Topfilm! Kep me krom gelachen om Chris Tucker! Jammer dat hij nog maar zo weinig bekende films op zijn naam heeft...
WB
-
- 1612 berichten
- 2658 stemmen
Lees net dat Chris Tucker gevraagd is voor een vervolg op Money Talks:
"Chris Tucker in Money Talks 2 & Rush Hour 3
Gepubliceerd op maandag 15 maart 2004
Het is al weer drie jaar geleden dat Chris Tucker op het witte doek was. Sinds Rush Hour 2 maakte hij geen films meer. Nu is hij verbonden aan twee sequels.
Zelfs in Hollywood vinden ze het verrassend dat de zwarte komiek Chris Tucker rollen in twee sequels tegelijkertijd aangeboden krijgt, aangezien hij al drie jaar niet meer heeft geacteerd. Toch kreeg Tucker Money Talks 2 en Rush Hour 3 aangeboden. En niet tegen de minste betaling. Als Tucker beide films maakt, dan krijgt hij $20 miljoen en nog eens 20% van de opbrengst per film.
Ook wil studio New Line opnieuw Charlie Sheen als Tuckers tegenspeler in Money Talks 2 en voor de regie is inmiddels Brett Ratner gepolst die ook de eerste Money Talks maakte en de twee eerdere Rush Hour films. Over Jackie Chan, tevens in beide Rush Hours, werd met geen woord gerept, dus of die ook op herhaling gaat in Rush Hour 3 valt nog te bezien."
Bron: Planet.nl
Phoenix
-
- 7846 berichten
- 1418 stemmen
James Russell: I need this for sweeps week!
Franklin Hatchett: Sweeps week? Man fuck sweeps week, my life's on the line and you're talking about fucking brooms and shit!

Altijd een mooi stukje gevonden
.
CAPIpsv
-
- 766 berichten
- 628 stemmen
Gaafe film. met een uiterst geinige en grappige Tucker. Inderdaad jammer dat hij niet meer bekende film heeft, alleen maar de beide delen van RushHou en dan deze film.
Sheen speelt ook een keurige rol.
JB.
-
- 149 berichten
- 293 stemmen
Tucker is inderdaad weer erg geestig, heb deze film al weer 5x gezien en blijf erom lachen. 3.5* 
nickvanzutphen
-
- 208 berichten
- 4657 stemmen
Tucker speelt een vermakelijk rol.
Vooral als hij zich voordoet als Vic Damone Jr.
Voor de rest een goede actiefilm , niet top maar langer na geen flop
film88888
-
- 869 berichten
- 919 stemmen
Ik vind deze 1 van de beste actie komedie die ik ooit al heb gezien en de film is nog beter als rush hour. chris tucker en charlie sheen vormen een heel grappig team. Het verhaal op zich was niet zo goed maar bij zo een films maakt dat niet veel uit vind ik gewoon verstand op nul en heel hard lachen de laatste scene als iedereen samen komt en iedereen gewoon op elkaar schiet vond ik heel goed en ik lachte mij echt dood bij de grappen van chris. lekker veel lachen en op het einde nog super veel actie prachtige actie film. De film krijgt een super dikke 3,5
my style
-
- 184 berichten
- 302 stemmen
vond dit wel een leuke film, met plezier naar gekeken. Vond chris tucker wel goed spelen , charlie wat minder maar van mij 3,5*
Mescaline
-
- 7089 berichten
- 3223 stemmen
Prima filmpje met sterke rollen van chris tucker en charlie sheen.
Mooi gefilmde actie en genoeg humor.
Deze film is gemaakt voor puur vermaak en daar is tie dubbel en dwars in geslaagd..!
Blijft een leuk filmpje hoevaak je deze ook ziet 
4,5 sterren.
doodah
-
- 1538 berichten
- 1232 stemmen
Ik ben op zoek naar deze film maar kan hem niet direct vinden. Iemand van jullie enig idee misschien?
micheal
-
- 35 berichten
- 0 stemmen
heel grappig die chris tucker.
jammer dat ie niet veel films heeft
Dit vind ik grappiger dan rush hours en friday
goede duo Chris Tucker en Charles Sheen
4*
the.real.deal
-
- 80 berichten
- 769 stemmen
tucker is de bom
geweldige film ik heb em dan ook beoordeeld als komedie een aangezien ik helemaal kapot ging krijgt ie een goeie cijfer van mij
Muggsy
-
- 195 berichten
- 0 stemmen
Tucker heeft wel z'n goede momenten maar grappen à la Sammy Davis Jr. Jr. en Frank Sinatra Jr. doen me nu niet meteen schuddebuiken van het lachen. Het einde was iets te chaotisch en de rollen van Sheen en Locklear waren verre van memorabel en deze zouden evengoed vervangen kunnen worden door twee willekeurige acteurs zonder aan kwaliteit te moeten inboeten. Leuk om eens gezien te hebben maar de film zal me niet al te lang bijblijven.
Justinw
-
- 5378 berichten
- 1803 stemmen
Matige komedie,
Ik wist dat het cliché ging worden en weinig memorabel. Maar Tucker wist me ook nog eens weinig aan het lachen te krijgen. Charlie Sheen deed ook weinig memorabels. Eigenlijk had hij gemakkelijk kunnen worden vervangen door een ander acteur.
Je weet na een tijdje al precies hoe het gaat eindigen. Einde is nog wel redelijk. Maar ik heb gewoon te weinig gelachen, op een paar glimlachjes na. En ik verwacht bij z'n film wat goede grappen. Als die uitblijven is het snel gedaan.
2* Weinig goede grappen, en net te doen voor één keer.
Imperial Figure
-
- 297 berichten
- 741 stemmen
heel grappig die chris tucker.
jammer dat ie niet veel films heeft
Dit vind ik grappiger dan rush hours en friday
goede duo Chris Tucker en Charles Sheen
4*
Chris Tucker en Charlie Sheen gaat juist helemaal niet goed samen, wel een vermakelijke film maar de chemie tussen die 2 is er niet.
Chris Tucker met Ice Cube of Jackie Chan werkt wel, nick nolte en eddie murphy was ook geen goede chemie maar dat was de bedoeling van het concept in 48 hours.
night rider
-
- 105 berichten
- 0 stemmen
Vanavond wordt hij weer uitgezonden op veronica.
Ik heb hem 2 keer gezien en kon wel lachen om die hyperactieve tucker.
Voor de rest gewoon een vermakelijke film en ik denk dat ik hem toch weer ga kijken 
606
-
- 23876 berichten
- 12263 stemmen
Ik kon er zeker wel om lachen en dan nog paar prima actie stukken erbij.
Prima komedie / actie film dus.
Acteren was ook nog niet eens zo slecht.
Maar welk nummer was dat nou op het begin in de auto ?
3,5 ster
filmliefhebber92
-
- 1196 berichten
- 2571 stemmen
Goeie komedie zo hoort het veel lachen en de actie was ook goed.
Mattie187
-
- 9 berichten
- 58 stemmen
Heb vanavond de film gezien. Ik vond Tucker sowieso al mega grappig. Echt goed!
zeker genoten van deze film. Ook goede actie zat in de film. Die dikke lijfwacht en z'n baas met bazooka vond ik ook erg komisch!
Het tucker - sheen koppel in deze film doet me een beetje denken aan (another) 48 hours met Eddie Murphy.
Ik vind 48 hours en another 48 hours wel beter als deze film.
Murphy en Tucker zijn daarbuiten allebei echt GOED. ze hebben hun eigen kwaliteiten vind ik.
Film verdient zeker 4 sterren!!
Het laatste nieuws

Netflix-kijkers reageren op 'Kidnapped: Elizabeth Smart': 'Moeilijk om naar te kijken'

Waargebeurde oorlogsfilm 'The Endless Trench' is een verscholen pareltje op Netflix

Drie Netflix Originals om te kijken na 'Blind Sherlock'

Misdaadfilm 'Catch Me If You Can' met Tom Hanks en Leonardo DiCaprio is morgen op televisie
Bekijk ook

Lion of the Desert
Biografie / Drama, 1980
35 reacties

South Central
Drama, 1992
11 reacties

Hustle & Flow
Drama / Muziek, 2005
124 reacties

Jason's Lyric
Drama, 1994
5 reacties

Dead Presidents
Misdaad / Drama, 1995
67 reacties

I'm Not There.
Muziek / Biografie, 2007
189 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.







