• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.953 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.983 gebruikers
  • 9.370.755 stemmen
Avatar
 
banner banner

Circle of Eight (2009)

Horror / Mystery | 83 minuten
1,77 73 stemmen

Genre: Horror / Mystery

Speelduur: 83 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Stephen Cragg

Met onder meer: John Bishop, Austin Highsmith en Ryan Doom

IMDb beoordeling: 3,7 (2.097)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Circle of Eight

Jessica trekt in een vliering op de achtste verdieping van een appartementencomplex in Los Angeles, genaamd 'The Dante'. De andere huurders lijken in het begin allemaal vriendelijk te zijn. Als ze echter getuige wordt van gruwelijke sterfgevallen moet ze een team vormen met haar buurman Evan om het moordmysterie op te lossen en zo ook haar eigen relatie met deze plaats te ontdekken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Bottleneck

Bottleneck

  • 8233 berichten
  • 2117 stemmen

Matig... het hele verhaal rondom de "time-loop" waarin Jessica blijkbaar verkeert is erg stroperig en niet overtuigend, daar zijn betere films over gemaakt. Het wil na afloop allerlei vragen oproepen over
hoe-zit-dat-nou-precies maar het boeit niet. Een teleurstellend einde dus van een film die nog aardig veelbelovend begint, alleen zodra de flatgenoten zich introduceren gaat het bergafwaarts.

Het enige positieve zijn de kunstwerkjes van Evan, het personage van de conciërge en de muziek, zowel bij de opening credits als het nummertje tijdens de intro (een begin trouwens dat qua stijl totaal afwijkt van de rest). Da's dan wel weer leuk als je via een film op zo'n onbekend catchy deuntje stuit.


avatar van Decec

Decec

  • 6741 berichten
  • 8581 stemmen

Een matige horror/mysteriefilm...

Geen spannend verhaal...

Horror is mijn genre niet...

Redelijk acteerwerk...

Wel prima achtergrond muziek/geluid (Dolby Digital)...

Prima HD kwaliteit...

Geen aanrader...