• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.038 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.063 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.633 stemmen
Avatar
 
banner banner

Blood Beat (1983)

Horror | 85 minuten
2,08 13 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Fabrice A. Zaphiratos

Met onder meer: Helen Benton, Terry Brown en Claudia Peyton

IMDb beoordeling: 4,6 (1.783)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Blood Beat

"A force of evil!"

Een getrouwd stel leeft in de landelijke gebieden van het Amerikaanse Wisconsin waar veel gejaagd wordt. Ze nodigen hun zoon uit om een tijdje te komen logeren met zijn vrouw en hun dochter. Op een gegeven moment wordt de vrouw van de zoon geplaagd door angstdromen en visioenen, terwijl de moeder bovenzintuigelijke boodschappen doorgegeven krijgt. Het blijkt de geest van een Japanse samoerai te zijn.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van EVIL '84

EVIL '84

  • 415 berichten
  • 294 stemmen

Nog niemand gezien deze?

Beetje vergezocht... iemand in het Amerikaanse Wisconsin krijgt bovenzintuigelijke boodschappen doorgegeven van een geest van een Japanse samoerai??

Toch maar eens aan mijn lijstje toevoegen.

Hier nog een mooie (Duitse) cover:

Dead Beat


avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7268 stemmen

We konden maar niet kiezen vandaag: een gezellige kerstfilm, een horrorfilm of een samourai-film? Gelukkig dat er Blood Beat is ... allemaal tevreden.
Nadeel is een beetje dat het verhaal een beetje onduidelijk is, wat heeft die samourai nou met dat meisje te maken? En wat is er tussen dat meisje en die moeder, mogelijk wordt het ergens wel uitgelegd, maar ramde de sounddesigner er weer eens zo hard de Carmina Burana in dat we van de hele dialoog niks meer meekregen. In ieder geval geeft de samoerai blauw licht en weet onze familie zich te weren met rode Star Wars-lasers die uit hun handen komen. Verder krijgen we nog een agressief pak Nesquik.
Niet iedereen zal dit beschouwen als de onontdekte parel uit de berg jaren 80-slashers, maar vooralsnog ben ik redelijk fan.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10829 berichten
  • 8915 stemmen

'Blood Beat' is één van de wat obscure horrorfilm uit 1983. En wat voor één... het verhaal is vreemd en slaat misschien wel nergens op, de film ziet er verder enigszins uit als een home-video en het geluid is zo slecht, soms hoor je niet veel doordat de Carmina Burana iets te hard staat. Al is er wel soms een toffe soundtrack. De film neemt eerst nog wel de meest elementaire opstelling van een slasher aan; familie in een afgelegen hut die bij elkaar komt voor de kerst en dan wordt aangevallen door een kwade kracht. Maar euh... moeder blijkt paranormaal te zijn, schildert en raakt regelmatig in trance. Er waart een samoerai rond die is gekoppeld aan het libido van Sarah, de vriendin van zoonlief vriendin. Dochterlief heeft ook een gave. Waarom er met een kerst een samoerai verschijnt in Wisconsin? Het moet iets met WW-2 te maken hebben. Tja...maar wat, dat zullen we nooit weten. Dit is een toch wel erg fijne rariteit uit de jaren '80. En net als Wendy kan ik niet anders dan ook fan worden!


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11519 berichten
  • 2861 stemmen

Jullie maken mij nieuwsgierig joolstein en wendyvortex! Kijken of ik deze ook kan vinden..


avatar van joolstein

joolstein

  • 10829 berichten
  • 8915 stemmen

Kondoro schreef:

Jullie maken mij nieuwsgierig Kijken of ik deze ook kan vinden..

.

Hij staat op YouTube, Al is dat wel een VHS-kwaliteit.Weet niet of der ergens een betere is maar Ik las wel dat er een 4K Blu-ray uit was??


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11519 berichten
  • 2861 stemmen

joolstein schreef:

(quote)
.

Hij staat op YouTube, Al is dat wel een VHS-kwaliteit.Weet niet of der ergens een betere is maar Ik las wel dat er een 4K Blu-ray uit was??

Inderdaad! Ik zie hier een review van sowieso een Blu-Ray disc, haha!

EDIT:

Hij is te koop op Amazon zie ik nu. Betaal je er wel twinitg dollar voor, of dat het nou waard is??


avatar van brucecampbell

brucecampbell

  • 3315 berichten
  • 7363 stemmen

Ondanks een verhaal dat nergens op slaat, niet echt topvertolkingen, ultralow budget en gedateerde special effects...heeft deze film iets speciaals wat je moeilijk kan definieren.

Hoewel het verhaal totaal niets te maken heeft met Evil Dead, deed deze me qua sfeer er wel soms daaraan denken en daarbij een zeer leuke soundtrack vol met electronische bliepjes en deuntjes.

Fijne verrassing!


avatar van Woland

Woland

  • 4796 berichten
  • 3816 stemmen

Zoals hierboven al aangegeven is, is het nogal bijzonder allemaal. Een Japanse samoerai-geest bezet van gene zijde zo af en toe een vrouw. In het toch over het algemeen niet bijzonder Japanse Wisconsin. Waarom, geen idee, al heeft het sowieso iets te maken met de seksualiteit van dochterlief. Mensen die bezeten worden en/of in trance raken, bovennatuurlijke wezens met rare kleurenfilters die ronddwalen in de buurt van een hutje in de bossen, goedkope doch kleurige special effects. En op zich wel een grappige soundtrack. Ik vond het toch wat teveel los zand om er écht van te genieten, maar voor weirdness is dit wel een goeie.