• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.061 films
  • 12.206 series
  • 33.977 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.002 gebruikers
  • 9.371.774 stemmen
Avatar
 
banner banner

Her Alibi (1989)

Komedie / Misdaad | 94 minuten
2,50 135 stemmen

Genre: Komedie / Misdaad

Speelduur: 94 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Bruce Beresford

Met onder meer: Tom Selleck, Paulina Porizkova en William Daniels

IMDb beoordeling: 5,8 (8.449)

Gesproken taal: Engels, Spaans en Roemeense

Releasedatum: 11 mei 1989

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Her Alibi

"Falling for a beautiful woman can be murder!"

Schrijver Phil is op zoek naar inspiratie. Die vindt hij in Nina, een raadselachtige, Roemeense schone. Mooi, maar... verdacht van moord. Ze heeft een alibi, maar een heleboel zaken kloppen niet. Nina is (tot Phil's schrik) een prima messenwerpster. Als hij bijna verongelukt en later vergiftigd wordt, gaat hij aan haar twijfelen. Als blijkt dat een geheime dienst overal achter zit, gaat hij samen met Nina er stevig tegenaan.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Sparkle

Sparkle

  • 246 berichten
  • 1553 stemmen

De hoofdrolspeler van een populaire TV-reeks krijgt al es een hoofdrol in een film aangeboden. Zelden wordt dat dan een succes. Typisch voorbeeldje ervan.


avatar van Quentin

Quentin

  • 10202 berichten
  • 8541 stemmen

Best een aardig filmpje, stelt niet zoveel voor maar gewoon vermakelijk (het einde stelde dan wel weer teleur....) 2,5/5


avatar van D-ark

D-ark

  • 1755 berichten
  • 420 stemmen

Toch wel een komdie met een leuke rol van Selleck.

2,5


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Redelijk filmpje dat er vroeger elke 3 maanden voor was maar nu wat in de vergetelheid lijkt te raken. Selleck doet het heel aardig. 3*.


avatar van -Roald-

-Roald-

  • 3178 berichten
  • 803 stemmen

mooie film,

3.5*


avatar van Serpicos

Serpicos

  • 1139 berichten
  • 4170 stemmen

Erg matig

Het zou de film beter zijn uitgekomen moest alles wat serieuzer geweest zijn, want de hopeloze pogingen om deze film komisch te maken zijn niet om over naar huis te schrijven. Tevens wordt het daarom ook nooit spannend.

Naast het serieuze was het ook beter geweest als er meer op het romantische ingegaan zou worden en de hele ervaring intiemer zou werden gemaakt. Maar dat mocht niet zijn.. met als resultaat een B-film/flauwe komedie met een vervelende Amerikaan in de hoofdrol.


avatar van dalma

dalma

  • 210 berichten
  • 665 stemmen

wat zijn de scores hier laag ! de film kijkt lekker weg, er zit humor in en ook wat spanning. Film dient voor mij om te ontspannen en daar lukt hij in. Films ontleden laat ik aan anderen over. gewoon kijken en genieten van de film.


avatar van dalma

dalma

  • 210 berichten
  • 665 stemmen

-Roald- schreef:

mooie film,

3.5*

en je geeft 2 sterren ?


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9958 berichten
  • 4648 stemmen

Zwakke film met een nietszeggend verhaal. Vervelend dat alles moet verteld worden via het literaire alter ego van de schrijver, verder een flutrol voor Porizkova die men gelukkig niet veel meer zag na dit misbaksel en humor die nergens werkt omdat de acteurs gewoon het talent niet hebben om de humor over te brengen.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7585 berichten
  • 7494 stemmen

Aardig filmpje dat lekker wegkijkt.


avatar van blurp194

blurp194

  • 5492 berichten
  • 4192 stemmen

Er stond een artikel over Paulina Porizkova in de krant van de week, dus had ik bedacht deze film eens op te zoeken uit de dozen met bijna vergeten dvd's - ik herinnerde me er niet zo veel van behalve dan dat Tom Selleck er in speelde.

En ja, dan valt dat toch wel wat tegen, want dit is dus een serieus mislukte film. Ik kwam al tegen dat Selleck en Porizkova elkaar tegen het einde niet meer konden luchten - de poster moest zelfs gephotoshopt worden. Beiden acteren ook nogal beroerd - en ja, Selleck kan toch echt beter.

Niet alleen dat overigens, het verhaal is ook al te stom voor woorden. Dan ga je toch aan de regisseur twijfelen, maar zo te zien aan zijn lijstje heeft die toch echt wel eens wat behoorlijks afgeleverd. Nouja, misschien had hij een slechte dag - dezelfde als de hele cast en de hele crew. Bah, wat een misbaksel.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11076 stemmen

Redelijke film over een schrijver van pulp-mysteries die een aangeklaagde vrouw helpt om van een writer's block af te komen. Een prima uitgangspunt voor een komedie als deze. Hier en daar best grappig en ook de overdreven voice-over is wel leuk. Qua plot zit er wat weinig vooruitgang in en is het soms wat eentonig. Een kleine 3.0 sterren.