• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.056 gebruikers
  • 9.374.332 stemmen
Avatar
 
banner banner

Game of Death (2010)

Actie / Thriller | 86 minuten
2,47 277 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 86 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Giorgio Serafini

Met onder meer: Wesley Snipes, Zoë Bell en Robert Davi

IMDb beoordeling: 4,7 (7.305)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Game of Death

"Winning is everything."

CIA-agent Marcus (Snipes) werkt undercover als bodyguard voor een wapenhandelaar, die in dienst is bij de baas van een hedgefonds, met als doel hem en zijn baas uit te schakelen. Wanneer een paar corrupte CIA-agenten het voorzien hebben op het geld van deze financier, moet Marcus het opnemen tegen zijn collega's.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2800 stemmen

Leuke cast!


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2800 stemmen

De film is nu in post-production. Gary Daniels is ook toegevoegd aan deze film en zal de bad guy (dus de opponent van Snipes) spelen in deze film. Dan kan weleens leuke vechtscenes op gaan leveren!


avatar van AjaxRulezzz

AjaxRulezzz

  • 2085 berichten
  • 569 stemmen

Hopelijk wordt het een mooie comeback!


avatar van Lennert

Lennert

  • 2412 berichten
  • 1400 stemmen

DiDa schreef:

De film is nu in post-production. Gary Daniels is ook toegevoegd aan deze film en zal de bad guy (dus de opponent van Snipes) spelen in deze film. Dan kan weleens leuke vechtscenes op gaan leveren!

Dat lijkt er zeker op! Als je de trailer ziet zit het vol martial arts en een showdown tussen Snipes en Daniels. Helemaal fijn dat Gary nu met Tekken, The Expendables en Game Of Death eindelijk in grotere films terecht komt, hij verdient het zeker.



avatar van martial art fan

martial art fan

  • 40 berichten
  • 460 stemmen

man die trailer ziet er inderdaad veel belovend uit. Echt de max. Op hoop van zegen word dit Snipes comeback inderdaad.

Het ziet er alleszins top uit met veel Martial Art. En inderdaad een leuke cast.

Ja laat maar komen zou ik zeggen.


avatar van killer13

killer13

  • 673 berichten
  • 8089 stemmen

ziet er leuk uit.

iemand een idee wanneer deze in bios komt?




avatar van cobra34

cobra34

  • 11 berichten
  • 34 stemmen

volgens video-place komt deze film op Beschikbaar vanaf: 06-12-2010 op dvd


avatar van FMHZ

FMHZ

  • 192 berichten
  • 409 stemmen

Hij komt inderdaad (gelijk) op dvd. 7 december (dit jaar)


avatar van deGVR

deGVR

  • 158 berichten
  • 248 stemmen

Heeft dit iets te maken (is het een soort remake ofzo) van Game of Death van Bruce Lee? (Maar dan in een ziekenhuis???)

Overigens; Zoe Bell doet hier niet alleen stunts toch? (Altijd fijn als zij wat screentime krijgt)


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2800 stemmen

De film is vanaf vandaag te huur. Iemand de film al gezien?


avatar van fdekam

fdekam

  • 27 berichten
  • 193 stemmen

Release wordt volgens mij een week uitgesteld.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Ik heb de datum aangepast.


avatar van scumfrog

scumfrog

  • 222 berichten
  • 2493 stemmen

DiDa schreef:

Leuke cast!

Vanuit de gevangenis dan??


avatar van melchior7

melchior7

  • 178 berichten
  • 0 stemmen

Leuke Comeback zeg?

Hij zit in de Gevangenis voor een jaar.. Weer in de Gevangenis..


avatar van flexino

flexino

  • 5 berichten
  • 204 stemmen

De DVD is uit.


avatar van yeroyce

yeroyce

  • 7 berichten
  • 0 stemmen

Ga deze film vandaag kijken lijkt me wel coole film,


avatar van yeroyce

yeroyce

  • 7 berichten
  • 0 stemmen

heb hem net gekeken vond de film wel Okeey


avatar van slash

slash

  • 22 berichten
  • 22 stemmen

Net gekeken en is niet echt een topper waarvan je zegt,

ik ga hem nog 1 keer kijken.

Maar de film keek lekker weg zo op de Zaterdag avond en er was verder niets mis mee.

Speelduur was 80 Minuten ongeveer.

( Staat namelijk nog niet vermeld. )

3.5 *


avatar van wickkit

wickkit

  • 6 berichten
  • 5 stemmen

Wat een waardeloze flutfilm, Snipes lijkt nu voorgoed 'down the drain' te zijn geraakt.

Zelfs de duidelijk zichtbare 'standin' heeft nauwelijks gelijkenis.

Pistolen waarvan de kogels maar niet opgeraken, bijladen is kennelijk niet nodig?, ...veel geknal, weinig verhaal, een zichtbaar futloze en ongeinteresseerde Snipes.

met moeite uitgekeken deze film.

Okay, low budget lijkt me zo, maar toch.

Comebacks zijn zeer goed mogelijk, dat bewijst Ben Affleck met 'The Town' maar of dit Snipes nog gaat lukken? Hoop van wel.


avatar van defender278

defender278

  • 1 berichten
  • 1403 stemmen

Heb Game of Death gisteren bekeken, zeker geen topper!

Heb er al véél betere gezien van hem, dus een 3 is zeker voldoende!

Had er meer van verwacht.


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2800 stemmen

Zit er veel martial arts in de film? Is het gevecht tussen Gary Daniels en Wesley Snipes goed?


avatar van Pete_033

Pete_033

  • 606 berichten
  • 952 stemmen

melchior7 schreef:

Leuke Comeback zeg?

Hij zit in de Gevangenis voor een jaar.. Weer in de Gevangenis..

Hij moet 3 jaar de bak in. Heeft hij voldoende tijd om te bedenken wat hij met zijn carriere moet gaan doen.


avatar van deGVR

deGVR

  • 158 berichten
  • 248 stemmen

Waar andere helden van weleer makkelijk cashen met blockbusters, moet die arme Wesley Snipes naar het gevang en kan hij dus niet echt een comeback maken. En dat terwijl hij dat wel verdient: Hij is bijvoorbeeld 10 jaar jonger dan Steven Seagal, maar hij is beter in vorm dan Steven Seagal 15 jaar geleden.

Over deze film: Ik heb de carrière van Snipes de laatste jaren niet zo goed gevolgd als die van bijvoorbeeld Lundgren of Seagal, maar ik weet wel dat hij dezelfde slechte films maakte. Deze film daarentegen is heel erg goed.

Ze hadden natuurlijk een klein budget, zeker na het betalen van de cast, want die mag er best wezen voor een straight-to-dvd film. (Het viel me op dat Zoe Bell en die man die Zander speelt naast het vechten ook wel een beetje kunnen acteren.)

Men heeft een heel verhaal weten te creëren met eigenlijk maar twee settings en dat is leuk en ook best origineel (En een goede manier om het budget te drukken). De vechtscenes zijn leuk maar er hadden er wat meer in mogen zitten, de schietscenes waren ook goed, maar soms vroeg ik me af waar al die kogels toch vandaan kwamen, omdat niemand herlaadt.

Ik heb de film 4.5 sterren gegeven: Hij kan zich NATUURLIJK niet meten met andere films die ik een hoog cijfer heb gegeven, maar in zijn klasse en met dit budget hebben de acteurs en de regisseur een knap staaltje film neergezet.

(Geen 5 omdat ik stiekem toch hoopte op een hommage aan de Bruce Lee klassieker!)


avatar van cr_ix

cr_ix

  • 285 berichten
  • 0 stemmen

Prachtige film. Zeer goed gefilmd en een meesterlijk soundtrack. Het is niet je doorsnee actie film, maar zeker het kijken waard. Net zoals met zo veel dingen in het leven: je moet de trailer er niet van zien. Gewoon ff gaan zitten zonder verwachtingen.


avatar van Pete_033

Pete_033

  • 606 berichten
  • 952 stemmen

deGVR schreef:

Waar andere helden van weleer makkelijk cashen met blockbusters, moet die arme Wesley Snipes naar het gevang en kan hij dus niet echt een comeback maken.

Volgens mij heeft hij het toch echt aan zichzelf te danken dat hij de bak ik moet dus niks arme Wesley maar eerder domme Wesley. Had hij niet al een comeback naar het grote scherm gemaakt met de film Brooklyn`s Finest? Als ik het hier allemaal zo lees moet dit wel een goede film zijn.


avatar van Bonifacius

Bonifacius

  • 4 berichten
  • 0 stemmen

Wat een flutfilm! Het verhaal is gewoon afgeragt. Zeer opppervlakkige film zonder greintje emotie! Alleen voor het maken van zo'n wanprodukt zou hij al naar de gevangenis moeten.


avatar van mixmaster

mixmaster

  • 1288 berichten
  • 1215 stemmen

zwakke film met weinig verhaal en slecht acteerwerk.

Snipes is ook niet meer wat het is geweest en dat blijkt wel met deze afgeragde film.