Genre: Horror / Komedie
Speelduur: 95 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Drew Goddard
Met onder meer: Kristen Connolly, Chris Hemsworth en Anna Hutchison
IMDb beoordeling:
7,0 (486.208)
Gesproken taal: Engels en Japans
Releasedatum: 19 april 2012
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Bekijk via Prime Video
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot The Cabin in the Woods
"You think you know the story."
Vijf twintigers besluiten om een weekendje in een afgelegen hut te spenderen, midden in het bos. Al gauw wordt duidelijk dat de vijf - drie mannen, twee vrouwen - meer op hun bord krijgen dan een idyllisch uitje alleen. Het oplezen van een spreuk uit een dagboek leidt tot dood en verderf en allerlei bizarre gevolgen van dien.
Externe links
Acteurs en actrices
Dana Polk
Marty Mikalski
Curt Vaughn
Holden McCrea
Jules Louden
Richard Sitterson
Steve Hadley
Wendy Lin
Daniel Truman
The Director
Video's en trailers
Reviews & comments
paul83
-
- 1361 berichten
- 1571 stemmen
Onbegrijpelijk de hoge scores voor deze zeikfilm...Horror? No way! Komedie? No way! Combi van die twee? No way! Slecht en simpel verhaal, over the top tot en met! Het slaat echt nergens op!
.........Iets genuanceerder mag wel denk ik
elfredro
-
- 28 berichten
- 30 stemmen
Onbegrijpelijk de hoge scores voor deze zeikfilm...Horror? No way! Komedie? No way! Combi van die twee? No way! Slecht en simpel verhaal, over the top tot en met! Het slaat echt nergens op!
Meer kan je daar idd niet over zeggen...Oef er zitten hier mensen toch met smaak;)
paul83
-
- 1361 berichten
- 1571 stemmen
Meer kan je daar idd niet over zeggen...Oef er zitten hier mensen toch met smaak;)
Omdat er een mooie avatar bij zit zeker 
adil12345
-
- 29 berichten
- 37 stemmen
Heerlijke film !!!
En andere moeten zich niet bemoeien met wat voor notering iemand aan een film geeft.
Als iemand film slecht vindt dan kan het zijn dat anderen hem niet slecht vinden of zelfs zeer goed.
Is ten alle tijde persoonlijk , smaken verschillen !!!
Alonzo
-
- 141 berichten
- 109 stemmen
Tja de film in de bios gezien, ik maar wachten op het plot...
Weinig aan niet mijn smaak.
Miami Heat
-
- 109 berichten
- 30 stemmen
Hij is wel te kuiken volgens mij, als je een brakke camversie wilt tenminste 
Mirob1
-
- 90 berichten
- 87 stemmen
Ik ging er naar toe in de bioscoop met het gevoel dat dit wel eens tegen zou vallen. De eerste pakweg 70 minuten verrasten me dan ook. Prima filmpje, hier en daar wat humor en leuk en origineel gemaakt. De laatste 25 minuten verpesten vervolgens de gehele film. Wat een belachelijke wendingen en onzin ineens allemaal. Had juist graag gezien dat uitgewerkt was dat mensen betaalden of iets dergelijks voor dit, maar de plotwending van nu was ronduit belachelijk.
Katharina
-
- 716 berichten
- 1052 stemmen
Ik vond het een beetje een tegenvaller. Ik ging er waarsch met teveel verwachtingen heen. En horror is niet bepaald mijn genre. Uiteindelijk vond ik deze film helemaal niet bijzonder ofzo..
miss_efron
-
- 195 berichten
- 132 stemmen
Of wel snap ik deze film niet of wel is de helft van de mensen die deze film gezien heeft niet goed wijs.
Vele horror films krijgen een hele slechte recentie en achteraf nadat ik die film dan heb gezien kan ik allleen maar vaststellen dat niets van wat er online gezegd was voor mij waar was.
Het concept was goed,maar op het einde hun men in black poging trok op niets.Het enige positieve was Sigourney Weaver op het einde van de film. Spijtig dat ik Chris Hemsworth zo heb moeten zien acteren.
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11918 berichten
- 5321 stemmen
Dan heb jij er - en nu ga ik even heel erg ongenuanceerd zijn - absoluut niets van begrepen en zet jij in je bericht een spoiler giganticus. Daarbij is het onzin dat veel horrorfilms een slechte recensie krijgen. Deze had toch prima reacties.
miss_efron
-
- 195 berichten
- 132 stemmen
Deze had prima reacties dat is het probleem.Dat er andere en betere films zijn die bijlange niet zo een goede reacties krijgen.
elfredro
-
- 28 berichten
- 30 stemmen
Deze had prima reacties dat is het probleem.Dat er andere en betere films zijn die bijlange niet zo een goede reacties krijgen.
Ja jammer genoeg is dat meestal het geval bij horror films, als een horror film echt goed scoort dan mag je er zeker van zijn dat het geen echte horror is.
Cabin in the woods scoort nog vrij hoog bij u;) ideaal voor mensen dat graag fantasie-komedie filmpjes zien maar niet voor mensen dat houden van spanning-horror.
miss_efron
-
- 195 berichten
- 132 stemmen
Inderdaad,eigenlijk scoort het net iets te goed.Kan me volledig aansluiten bij u.Dat ook nog eens spanning kwam er zo goed als niet in.Gewoon een spelletje spelen met jonge mensen in een hut in het bos.Zo zijn er veel.Maar de makers dachten misschien het over een andere boeg te gooien en er wat bovennatuurlijke elementen bij te voegen.
Metalfist
-
- 12407 berichten
- 3964 stemmen
Geen echte horror? Het laatste halfuur is één grote verwijzing naar de klassiekers in het genre..
Corcicus
-
- 2811 berichten
- 3914 stemmen
Zeer geslaagde horrorkomedie met een gezonde dosis zelfrelativering.
Het eerste halfuur is feitelijk een en al komedie met goed uitgewerkte typetjes. Daarna kwam de horror pas, waarbij het wel jammer is dat alle kills zo donker zijn geschoten. Maar het laatste halfuur maakt dat allemaal goed met 100% overdrive. Het uiteindelijke plot was ook best goed gevonden.
Om duimen en vingers bij af te likken deze film, heel genietbaar.
Wernertje
-
- 326 berichten
- 224 stemmen
Ik begrijp de hoge score van deze film niet, een film vol clichématigheden en een belachelijk overdreven verhaal.
Een groepje tieners die een weekend weg gaan naar een bos huis, natuurlijk doen ze dit in een busje/camper (lekker origineel) natuurlijk komen ze bij een oud verlaten verrot benzinepompje met een vage pompbediende die weer vaag laat doorschemeren dat er iets die kant op niet pluis is (dit hebben we ook vaker gezien) Daarna is het opnieuw een opstapeling van clichés, bos, houtenhuis, kelders, vrijen in het bos, schattige meisje en nerd/weirdo, geile blonde, de populaire jongen en de rustige student etc. En dit allemaal werd nergens bijzonder of spannend. Het laatste half uur is allemaal enorm slecht, overdreven en zwaar vergezocht en over de top.
Enorm teleurstellend 2 sterren 1.5 voor de gehele film en 0.5 voor de effecten die bij vlagen er nog een beetje leuk uit zagen.
catdog
-
- 1417 berichten
- 2026 stemmen
Ik respecteer je mening Wernertje maar duidelijk mag zijn dat je de film dus niet begrepen hebt. Forgive me if I'm wrong maar werd het niet duidelijk uitgelegd waarom alle cliche's in de film zitten? Juist die twist geeft een heel ander perspectief op die cliche's en de film toch?
Wernertje
-
- 326 berichten
- 224 stemmen
catdog
Ik heb de clue zeker wel begrepen en dus snap ik best dat het een verwijzing is naar de horror verhalen, zoals de maagd, de nerd/weirdo etc
Alleen voor mij gevoel was dit toch allemaal een beetje over de top en ver gezocht en enorm vaag en raar allemaal.
Het is misschien wel thriller en horror en dan zijn eigenlijk alle verhalen te vergezocht of cliché, maar dit sloeg voor mij toch wel echt alles.
Ik kan er weinig mee, ik heb geen lekkere horror vermaak gezien of gevoelt.
hatebreeder
-
- 1087 berichten
- 895 stemmen
Veel geblaat weinig wol.... dat zijn de eerste woorden die bij me opkomen na het gezien hebben van deze film. Deze film werd in verschillende kranten en bladen behoorlijk de hemel ingeprezen maar wat mij betreft geheel onterecht. Weken lang keek ik er na uit deze film te gaan kijken maar wat rest is dat we nu een ervaring rijker en een illusie armer zijn geworden helaas.
krappe 2 sterren.
tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2567 stemmen
Het was dan eindelijk zo ver,volgens mij heeft deze film nog een tijd op de planken gelegen,maar goed
deze film is zeker gemaakt met een knipoog naar de vroegere horrors/slashers.
Toffe film,origineel bedacht.
Ik vond alleen de kills een beetje standaard,en de beesten,geesten enz vond ik er een beetje slecht uitzien,de zombies boven de grond waren daarintegen echt supervet 
Ja ik heb er wel van genoten over het algemeen,ze hadden hier nog wel een paar deeltjes uit kunnen melken.
Denk alleen niet dat dat gaat gebeuren 
FabianGT
-
- 27 berichten
- 64 stemmen
Totaal niet mijn ding, onsamenhangend vond ik het, alles kwam door elkaar en kon er de logica totaal niet van inzien... schrik momenten kon je ook vaak 5 seconden van te voren al aan zien komen en het einde vond ik al helemaal vreemd. gooi ff alle deuren open en alle soorten horror figuren worden losgelaten in het gebouw, haha bijna lachwekkend
ralfsjam
-
- 2144 berichten
- 1345 stemmen
Aan begonnen, en na 25 minuten uitgemieterd. Tenenkrommende clicheetjes met een doorsnee USA cast. Snap niet eens dat ik hem opgezet heb eigenlijk...
loodwillem
-
- 9 berichten
- 31 stemmen
serieus wat een bout film.... het is een hack en zaag film geen horror/thriller. ik geef hem een 1 voor de moeite.
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8162 stemmen
Een erg leuke en verfrissende film in het genre, al werd ik er misschien niet helemaal door omver geblazen, maar erg leuk vermaak is het zeker.
De manier waarop The Cabin in the Woods het aanpakt werkt. Het hele clichégebeuren wordt op een leuke manier op de hak genomen. Ik werd steeds benieuwder hoe alles in elkaar zat en doordat er iedere keer slechts kleine details werden onthuld, bleef ik tot het einde toe nieuwsgierig.
Geniaal is het moment waarbij alle mythologische wezens in de lift te voorschijn komen. Erg leuk gedaan en tevens een scene, waarbij je jezelf zit te verwonderen wat er allemaal gebeurt. Daarnaast is het sfeertje bijzonder sterk en verveelt het allemaal geen seconde.
Verder valt ook op dat er een hoop leuke verwijzingen naar andere horrorfilms inzitten. De manier waarop Sigourney Weaver uiteindelijk wordt geïntroduceerd is geweldig en wederom een mooie link naar een oude klassieker.
Het valt me op dat ik nu nog steeds over de film zit na te denken. Ja dan heb je als makers toch wel iets goeds gedaan. Ik zat lange tijd met drieënhalve ster in mijn hoofd, maar ben toch van mening dat dit originele werkje nog een halfje meer waard is. Dus bij deze!
4,0*
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
Aan begonnen, en na 25 minuten uitgemieterd. Tenenkrommende clicheetjes met een doorsnee USA cast. Snap niet eens dat ik hem opgezet heb eigenlijk...
Zonde, juist na dat eerste half uur is het helemaal niet typisch meer!
Het laatste nieuws

Netflix gooit ook de geprezen oorlogsfilm 'Platoon' uit het aanbod

Waargebeurde WOII-film 'Anthropoid' met Cillian Murphy is vrijdag te zien op televisie

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland

Duitse spionageserie 'Unfamiliar' nu beschikbaar op Netflix
Bekijk ook

American Utopia
Documentaire / Muziek, 2020
17 reacties

Rush: Beyond the Lighted Stage
Documentaire / Muziek, 2010
21 reacties

Marina Abramovic: The Artist Is Present
Documentaire / Biografie, 2012
16 reacties

Foo Fighters: Back and Forth
Muziek / Documentaire, 2011
28 reacties

Retfærdighedens Ryttere
Komedie / Misdaad, 2020
94 reacties

World of Tomorrow
Animatie, 2015
1 reactie
Gerelateerde tags
cabinegiant snakeschool partymotorcycle crashabandoned housebossenmarihuanaapocalypsezombieweerwolfschepselcabin in the woodsvideo wallspeaker phone young adultcollege student
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









