• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.356 stemmen
Avatar
 
banner banner

Fashion (2008)

Drama / Romantiek | 167 minuten
3,31 8 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 167 minuten

Oorsprong: India

Geregisseerd door: Madhur Bhandarkar

Met onder meer: Priyanka Chopra Jonas en Raj Babbar

IMDb beoordeling: 6,9 (13.635)

Gesproken taal: Hindi

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Fashion

'Fashion' vertelt ons het verhaal van een plattelandsmeisje met een droom én de vastberadenheid om deze tot werkelijkheid te laten komen. Meghna is ambitieus, want zij wil de status van supermodel bereiken. Zij realiseert haar droom en loopt de catwalks af voor de leidende ontwerpers door heel India. Maar Meghna moet de prijs voor haar bekendheid en haar onstopbare klim naar de top duur betalen. Haar carrière begint na verloop van tijd terug naar beneden te glijden. In deze reis ontmoet zij een aantal mensen die belangrijk zullen zijn voor haar verdere leven. Het belangrijkst zijn Shonali en Janet. Ook Abhijt Sareen, een magnaat die de mode-industrie controleert hoort daarbij.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Meggie

Meggie

  • 11 berichten
  • 7 stemmen

Vond deze film verrassend goed! Zo leuk om Indische mode te zien; zo overweldigende mooie kledij en stijl! Verhaal verloopt vlot en het einde is erg ontroerend, vond alleen dat ze ietsje minder tijd mochten spenderen aan het eerste deel, dus het deel waarin Priyanka steeds ambitieuzer wordt... en meer aan het tweede deel van de film waarin de accenten helemaal anders liggen

maar tof om te zien als het onderwerp je aanstaat!


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Verbazingwekkend goede film over de meedogenloze mode- en modellenwereld, met een verrassend sterke hoofdrol van ex-Miss World Priyanka Chopra. Als je niet te veel wordt afgeleid door de hele stoet aan schoonheden die voorbij komt, blijkt er ook nog een prima verhaal achter deze film te zitten over niets en niemand ontziend streven naar succes. Bovendien blijkt aan de top blijven moeilijker dan aan de top komen.