• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.056 gebruikers
  • 9.374.212 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cats & Dogs (2001)

Familie / Komedie | 87 minuten
2,52 659 stemmen

Genre: Familie / Komedie

Speelduur: 87 minuten

Alternatieve titel: Als Kat en Hond

Oorsprong: Verenigde Staten / Australië

Geregisseerd door: Lawrence Guterman

Met onder meer: Jeff Goldblum, Elizabeth Perkins en Tobey Maguire

IMDb beoordeling: 5,2 (65.244)

Gesproken taal: Engels, Frans, Duits en Italiaans

Releasedatum: 11 oktober 2001

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Cats & Dogs

"Things Are Gonna Get Hairy!"

Er is een geheime oorlog gaande waar de mensen niets van af weten: de eeuwige strijd tussen de honden en de katten. De katten zijn van plan een nieuw vaccin te vernietigen. Dit vaccin zal namelijk alle menselijke allergieën voor honden genezen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Professor Brody

Sophie the Castle Maid

Lou the Beagle (stemrol)

Butch (stemrol)

Mr. Tinkles (stemrol)

Ivy (stemrol)

Peek (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

soms erg flauw maar die slechte kat was het leukste aan de film

2 sterren


avatar van luked45

luked45

  • 49 berichten
  • 18 stemmen

Lachen. Net voor de 6e keer in 8 jaar gekeken. Dit is zo'n film die niet verveelt. 4 sterren.


avatar van Rosicky

Rosicky

  • 1436 berichten
  • 1709 stemmen

Heb ik vroeger erg van genoten!


avatar van G to the J

G to the J

  • 288 berichten
  • 0 stemmen

+ 3 voor de ninja kat!


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Op zich wel grappige film. Maar eigenlijk alleen voor de kinderen. Er zijn veel kinderiflms die ik stiekem ook heel leuk vind (en dat is toch het leukste). Dat was bij deze helaas niet het geval. De bewegingen van de mond waren erg fake.

Mijn dochter vond de film wel leuk. Alleen aan haar reactie te zien kwam deze ook niet in haar top 10. Maar ach, wel leuk om een keer te kijken.


avatar van Starmaster501

Starmaster501

  • 882 berichten
  • 174 stemmen

Die CGI ninja katten waren te nep. Het jammere was dat de katten er niet al te veel in voor kwamen...


avatar van Marshall1959

Marshall1959

  • 48 berichten
  • 502 stemmen

Heel erg overdreven, maar opzicht een vermakelijke film.


avatar van TragieStar.*

TragieStar.*

  • 3473 berichten
  • 1625 stemmen

Geen bijzondere film maar toch leuk voor een zondag middag wanneer je niks te doen hebt.

Heb wel genoten hier en daar maar dat was het.

Er zaten best grappige en zielige momenten in de film maar dat leverde de film weinig op. Jammer.

Toch kan ik hem aanraden voor de hele familie maar niet voor zomaar alleen te kijken.

3*


avatar van clockwork72

clockwork72

  • 2780 berichten
  • 1740 stemmen

mr.tinkles was echt stoer. Vermakelijke film verder.


echte dieren die kunnen praten ?????


avatar van groente12

groente12

  • 315 berichten
  • 0 stemmen

Deze film is duidelijk gericht op kinderen, af en toe verscheen er een glimlach op mijn gezicht toen ik de film keek. Helaas zijn er gewoon te veel flauwe slechte grappen aanwezig, waardoor deze film als een kaartenhuis ineen zakt


avatar van Cheapcaster

Cheapcaster

  • 140 berichten
  • 132 stemmen

Die slechte kat was het leukste aan de film,

die 2 ninja katten waren toch echt wel een beetje te nep, heb hem gekeken omdat ik een neefje heb van 3 jaar...

De grappen waren zeer slecht maar net grappig daardoor.

1,5


avatar van video-dude

video-dude

  • 39 berichten
  • 129 stemmen

wat een te gekke film,al wel 10x gezien


avatar van jorn2611

jorn2611

  • 24 berichten
  • 49 stemmen

een hele mooie film

klasse


avatar van pooper

pooper

  • 296 berichten
  • 411 stemmen

jammer, had hem veel leuker verwacht. en nu gaan ze ook nog een sequel maken. cats en dogs 2 bagger word het.

2,0*


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2699 stemmen

Vrij belachelijke domme film. Ik heb er nooit iets aan gevonden. Verhaal is saai.


avatar van Leo1954

Leo1954

  • 2073 berichten
  • 2565 stemmen

Ik houd stiekem ook van kinderfilms, zeker als het over katten en honden gaat. Vond het dus vermakelijk De katten waren jammer genoeg niet zo best nagemaakt, de honden een stuk beter.


avatar van movie acteurs

movie acteurs

  • 3086 berichten
  • 3244 stemmen

Een uiterst clichématig voorspelbaar Amerikaans entertainment product. Vrij flauw, niet grappig. Ik vond er zelfs helemaal niks aan. Deze film krijgt van mij dan ook een 1,0.


avatar van van duijn

van duijn

  • 935 berichten
  • 845 stemmen

Best wel grappig maar niet echt geweldig.


avatar van KILLERBEE99

KILLERBEE99

  • 330 berichten
  • 785 stemmen

van duijn schreef:

Best wel grappig maar niet echt geweldig.


avatar van GuyB

GuyB

  • 1299 berichten
  • 0 stemmen

Heerlijk fout, maar aan dat tweede deel ga ik me toch niet meer wagen.

Goldblum is echt de geknipte man voor zo'n rol, zitten wat standaard grappige stukken in (stel je voor van niet...), die witte kat is one evil kitty...


avatar van TheLionKingFan

TheLionKingFan

  • 904 berichten
  • 127 stemmen

Ik heb dit nooit leuk gevonden. Heel mijn gezin moest er om lachen,met uitzondering van mij.


avatar van Minotaures

Minotaures

  • 7810 berichten
  • 2535 stemmen

Vroeger in de bioscoop gezien.

Als kind vind je dit helemaal geweldig, maar om er nu naar te kijken toch weer niet. Je zou dan ernaar kijken als je van katten/honden of andere dierenfilmpjes houdt.

Standaard familiefilm waarin katten en honden het tegen elkaar opnemen.

Het doet me ook denken aan de Fox Kids/Cartoon Network tekenserie met die ''superagenten'' honden.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7592 berichten
  • 7501 stemmen

Erg leuke komedie, genoeg grappige momenten, kijkt lekker weg.


avatar van swoppy

swoppy

  • 32 berichten
  • 120 stemmen

Toon (8) & Mats (9) vonden het een geweldige film, heel grappig, geloofwaardig en spannend, maar nergens TE eng.


avatar van Spetie

Spetie

  • 38871 berichten
  • 8155 stemmen

Redelijke film, maar ook niet meer dan dat.

Het is duidelijk een film voor de hondenliefhebbers. Kattenliefhebbers zullen deze film waarschijnlijk wel wat minder vinden, omdat katten er in deze film niet zo heel goed vanaf komen. Ik behoor tot geen van beide trouwens. De film begint aardig, maar belandt al snel in een vrij voorspelbaar en soms nogal flauw verhaaltje. De film heeft veel Sfx en ook wat verwijzingen naar andere films, al zullen de kleinsten, voor wie de film toch ook bedoeld is, deze niet altijd begrijpen.

Jeff Goldblum doet het trouwens wel aardig als de soms erg verwarde man en lijkt zijn rol uit Jurassic Park hier nog eens dunnetjes over te doen. Hoewel het verder allemaal niet bijzonder goed is, is het nog behoorlijk vermakelijk voor een film als deze. Gelukkig duurt het ook allemaal niet te lang, wardoor het ngoed uit te zitten is.

2,5*


avatar van baspls

baspls

  • 4118 berichten
  • 1673 stemmen

Spetie schreef:

Redelijke film, maar ook niet meer dan dat.

Het is duidelijk een film voor de hondenliefhebbers. Kattenliefhebbers zullen deze film waarschijnlijk wel wat minder vinden, omdat katten er in deze film niet zo heel goed vanaf komen. Ik behoor tot geen van beide trouwens. De film begint aardig, maar belandt al snel in een vrij voorspelbaar en soms nogal flauw verhaaltje. De film heeft veel Sfx en ook wat verwijzingen naar andere films, al zullen de kleinsten, voor wie de film toch ook bedoeld is, deze niet altijd begrijpen.

Jeff Goldblum doet het trouwens wel aardig als de soms erg verwarde man en lijkt zijn rol uit Jurassic Park hier nog eens dunnetjes over te doen. Hoewel het verder allemaal niet bijzonder goed is, is het nog behoorlijk vermakelijk voor een film als deze. Gelukkig duurt het ook allemaal niet te lang, wardoor het ngoed uit te zitten is.

2,5*

Ik ben een Kattenliefhebber en toch vind ik deze film echt heel leuk, ik vind wel dat hij einde voorspelbaar word maar dat vind ik niet zo erg bij sommige films. nog steeds eigenlijk geen jeugdsentiment.


avatar van baspls

baspls

  • 4118 berichten
  • 1673 stemmen

ik krijg het idee dat jullie (de moviemetergebruikers op mij na) deze film dik onder waarderen!


avatar van supadragon8

supadragon8

  • 133 berichten
  • 694 stemmen

leuke film, vooral voor de jongere kinderen.


avatar van Phoebe318

Phoebe318

  • 207 berichten
  • 318 stemmen

Leuke herinneringen aan deze film!