• 15.828 nieuwsartikelen
  • 178.405 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.114 gebruikers
  • 9.378.179 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bôkô Kirisaki Jakku (1976)

Horror | 72 minuten
2,82 19 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 72 minuten

Alternatieve titels: Assault! Jack the Ripper / 暴行切り裂きジャック

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Yasuharu Hasebe

Met onder meer: Yôko Azusa, Yutaka Hayashi en Tamaki Katsura

IMDb beoordeling: 6,1 (650)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bôkô Kirisaki Jakku

Een serveerster en keukenhulp uit een restaurant gaan na werktijd samen wat rijden en pikken een liftster op. Deze vrouw gedraagt zich uiterst vreemd en begint ook zichzelf met een mes te bewerken. Ze weten haar uit de auto te krijgen, maar kunnen niet voorkomen dat zij zich weer op de rijdende auto stort en overlijdt. Dit schouwspel brengt onvermoede gevoelens van lust in de twee naar boven en is de start van een serie steeds gruwelijkere moordpartijen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Yuri(ユリ)

Girl in Straitjacket(拘束衣の娘)

Matured Woman(爛熟した夫人)

Nurse(看護婦)

Long Haired Woman(髪の長い女)

Nurse(看護婦)

Nurse(看護婦)

Matured Woman(女支配人)

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van brucecampbell

brucecampbell

  • 3315 berichten
  • 7382 stemmen

Vandaag dan maar eens gezien.

Een koppel raakt sexueel opgewonden na het moorden van vrouwen. Beiden zijn blijkbaar gelukkig totdat de man zichzelf niet meer onder controle heeft en erop los begint te moorden.

Het klopt dat deze enorm brutaal is, zeker omdat hij in 1976 is gemaakt. Sommige scenes (alhoewel niet expliciet) zullen sommigen doen walgen.

De vreemde soundtrack van deze film (disco, jazz) staat enorm haaks op de beelden en het ritme wordt voortdurend afgebroken door de vele (soft)sexscenes, maar de regie en productie zijn ernorm verzorgt.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Low budget Pinku Nikkatsu titel zoals er velen waren in de jaren 70, maar dit is er niet zomaar één. Deze komt van de hand van de meester van de Japanse exploitation (als je 't mij vraagt); Hasebe. Heeft mijn favoriete delen uit de Stray Cat Rock serie achter z'n naam staan. Dit is wellicht zijn meest befaamde werk over een sexueel moordzuchtig koppeltje die, onder begeleiding van een exceptionele Jazz-score, alle grenzen te buiten gaan. Maar het valt absoluut niet alleen maar op door de brute, nietsontzienende daden van het duo, maar vooral door de stijlvolle regie en ijzersterke acteerwerk dat ermee gepaard gaat. Wat een ogenschijnlijk pure shock & sleaze titel moet zijn, is zo veel meer dan dat. Een intrigerend tripje met een, langzaam door bloedddorstige waanzin opgevreten en bovendien iconisch, Pinku-style Bonnie & Clyde koppel.