• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.551 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.362 stemmen
Avatar
 
banner banner

I Love You Phillip Morris (2009)

Komedie / Drama | 98 minuten
2,86 984 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Frankrijk

Geregisseerd door: Glenn Ficarra en John Requa

Met onder meer: Jim Carrey, Ewan McGregor en Leslie Mann

IMDb beoordeling: 6,6 (102.952)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 22 april 2010

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot I Love You Phillip Morris

"The Conman who wouldn't go straight."

Steven Russell is gelukkig getrouwd met Debbie en werkt bij de lokale politie totdat een dramatisch auto ongeluk een heroverweging van zijn leven oproept. Steven realiseert zich dat hij homo is en besluit alles uit het leven te halen, zelfs als hij daar de wet voor moet overtreden. Stevens nieuwe extravagante levensstijl omvat oplichting en fraude, wat hem uiteindelijk in de gevangenis doet belanden. Hier ontmoet hij de gevoelige Phillip Morris. Zijn toewijding om Phillip te bevrijden uit de gevangenis en het perfecte leven te creëren samen met hem, spoort Steven aan om de ene onmogelijke zwendel na de andere te plegen, vaak met succes.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8852 stemmen

Tja, wat hier van te denken. Lijkt me een erg merkwaardig uitgangspunt. Benieuwd over het redelijk integer wordt of enorm over-the-top. Ik vermoed dat laatste.


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4897 stemmen

Lijkt me leuk. Vooral benieuwd hoe Carrey zijn rol gaat neerzetten.


avatar van WB

WB

  • 1615 berichten
  • 2662 stemmen

Mijn favoriet acteur in een gay-rol... Weet niet of ik dit nou echt wil zien. Maar daarentegen is en blijft Jim een geweldig acteur en weet hij vast ook dit verhaal te dragen.


avatar van Lord Flashheart

Lord Flashheart

  • 6454 berichten
  • 2375 stemmen

Klinkt als goedkope tabaks-reclame. Ben benieuwd wat Stivoro hiervan gaat zeggen.


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5139 berichten
  • 2356 stemmen

Ik weet het niet, zou Jim Carrey dit soort rollen kunnen doen ? misschien wel maar ik weet ook verder niet of dit leuk wordt aan de foto's op de site van Jim Carrey te zien valt hier niet erg veel in te zien dan alleen maar 2 mannen die met elkaar arm in arm lopen ... nou ja I Now Pronounce You Chuck & Larry viel nog mee. Hopelijk deze ook. En wordt het geen dieptepunt van Carrey dat zou toch jammer zijn tegenover Dumb & Dumber en The Truman Show.


avatar van jimcarrey gek

jimcarrey gek

  • 412 berichten
  • 395 stemmen

lijkt me (sorry voor het grof taalgebruik) en klote kut film en het lijk me absoluut niks voor jc maar omdat ik jim carrey fan ben ga ik hem kijken mischien word ik wel compleet verrast wanneer komt deze in de bios en ik ben het volkomen met tk eens


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5139 berichten
  • 2356 stemmen

jimcarrey gek schreef:

lijkt me (sorry voor het grof taalgebruik) en klote kut film en het lijk me absoluut niks voor jc maar omdat ik jim carrey fan ben ga ik hem kijken mischien word ik wel compleet verrast wanneer komt deze in de bios en ik ben het volkomen met tk eens

Adam Sandler is ook zo'n acteur waar van je niet zou verwachten dat die een homo rol zo goed kon spelen, hij is er in ieder geval wel in geslaagt, nu Carrey nog.


avatar van Esteban

Esteban

  • 3606 berichten
  • 1826 stemmen

Hopelijk komt er snel een teaser of trailer, want voorlopig slaag ik er echt niet in uit te vissen welke richting ze zullen uitgaan met deze film. De schrijvers van 'Bad Santa' (niet echt veelbelovend) omschreven het zelf als een zwarte misdaadkomedie.

Het verhaal is gebaseerd op een boek over ware feiten omtrent een homoseksuele meester-oplichter. De set-stills doen de meest foute dingen vermoeden. Het officiele prentje lijkt doodserieus bedoeld en de eerste poster heeft dan weer veel weg van de eerste teaserposter voor 'The 40-Year Old Virgin'. En dan de kombinatie McGregor, Santoro en Carrey?

Benieuwd, dat wel.


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

Adam Sandler is gewoon homo

nee geintje hoor (applaus)

Ik ga het niet zo fris vinden om JC straks te zien lebberen aan een man , maar als het goed uitpakt , zal ik verrast en verbaasd zijn =)


avatar van Imperial Figure

Imperial Figure

  • 297 berichten
  • 741 stemmen

Leuke manier om hollywood te laten shockeren, zet Jim Carrey bij Ewan McGregor neer voor een onaangenaam potje bruinwerken en je krijgt een vreemd filmpje, weet niet of we hier echt opzitten te wachten.


avatar van Katharina

Katharina

  • 716 berichten
  • 1052 stemmen

Die vergelijking met Adam Sandler is onzin, want die speeld in die film dat hij speelt dat hij homo is.

Ik ben ook wel erg benieuwd. Gaat deze film een serieuze kant op, of juist helemaal niet?!?


avatar van Moviestar

Moviestar

  • 821 berichten
  • 0 stemmen

Nou helaas, niet echt een serieuze film, verschrikkelijke trailer:

http://www.cine.gr/film.asp?id=712031&page=8


avatar van Nonick2007

Nonick2007

  • 102 berichten
  • 658 stemmen

Die trailer is inderdaad niet iets positiefs, lijkt me echt een verschrikkelijke film.


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

Trailer duurt lang , maar hij lijkt me nu wel leuker


avatar van Clueless Dork

Clueless Dork

  • 682 berichten
  • 1046 stemmen

Oh wow, dit klinkt toch wel erg hoopvol als ik het zo lees. Hoop dat het niet de typische Will & Grace gay humor gaat herhalen.


avatar van Esteban

Esteban

  • 3606 berichten
  • 1826 stemmen

Ondertussen is duidelijk dat de bovenstaande link geen trailer was, maar een in elkaar geflanst voorlopig promofilmpje.

'I love you, Philip Morris' opende dit jaar het Sundance filmfestival. Met succes, want 95% van de meningen zijn bijzonder positief over deze toch wel vreemde eend in de bijt. Uit de reviews blijkt vooral dat het een fragmentarisch verhaal is dat nergens heen lijkt te gaan, maar toch kan boeien en voortdurend weet te verrassen.

Wat ook vaak te lezen viel, is het feit dat dit de állereerste film zou zijn waar Jim Carrey zijn komische kant volledig laat gaan én er daarbovenop in slaagt een zeer sterke acteerprestatie neer te zetten. Morris zou tegelijkertijd een ontzettend grappige komedie én innemende film met een serieuze ondertoon zijn. Verscheidenen noemen het z'n beste komedie ooit, anderen durven het naast 'The Truman Show' en 'Eternal Sunshine' te plaatsen.

Het feit dat de goeie reacties niet konden verhinderen dat 'I love you Philip Morris' Sundance zonder distrubiteur verliet, maakt me alleen nog maar meer benieuwd. Kwatongen (of waarheid sprekende?) beweren dat de studios bang zijn om een film als dit onder de vleugels te nemen. Dit omdat ze met grote namen zitten in een film die het homo-gedeelte met behulp van stoute humor als doodgewoon beschouwd en het er eigenlijk niets toe doet voor de rest van het verhaal.

De flarden van de échte trailer die hier en daar waren te zien naar aanleiding van Sundance, gaven me alvast een positieve indruk.


avatar van Moviestar

Moviestar

  • 821 berichten
  • 0 stemmen

Ben benieuwd, nogmaals het "promo-filmpje" is alles behalve positief en laat zeker niet zien dat Carrey zijn komische kant laat gaan. Doet ook erg cliche over, maar goed, ik wacht af tot de officiele trailer...


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5139 berichten
  • 2356 stemmen

Katharina schreef:
Die vergelijking met Adam Sandler is onzin, want die speeld in die film dat hij speelt dat hij homo is.



Ja, oké. Maar die film moet je wel het idee geven dat ze iets van homo in zich hebben .


avatar van Esteban

Esteban

  • 3606 berichten
  • 1826 stemmen

"I Love You, Phillip Morris" zal op het filmfestival van Cannes te zien zijn.


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

De film zal 100 minuten gaan duren. Ik heb hem al gecorrigeerd.


avatar van AmazingShikoku

AmazingShikoku

  • 143 berichten
  • 463 stemmen

Oeh de nieuwe van carrey, heb er zin in


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

Poster is wel heel erg slecht om eerlijk te zijn. Kleurgebruik is nogal... amateuristisch. Hopelijk komt er nog een keer een andere poster. Vast wel, nog een half jaar tijd. Het lijkt me daardoor trouwens nogal ongeloofwaardig dat die Wimpie hem echt gezien heeft. Stem verwijderen?


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5139 berichten
  • 2356 stemmen

Wel een leuke score op IMDB .


avatar van weaselweasel

weaselweasel

  • 268 berichten
  • 372 stemmen

Ik lees overal dat de Nederlandse releasedatum 15 Oktober 2009 is.

In de USA had hij al moeten draaien, maar door veel tegenstrijd en herkeuringen (in Amerika is homoseksualiteit nog steeds een ziekte) is hij daar vertraagd tot februari 2010.

Ik ben hoe dan ook, zoals altijd, benieuwd naar Carrey's nieuwste


avatar van weaselweasel

weaselweasel

  • 268 berichten
  • 372 stemmen

tommykonijn schreef:

Ik weet het niet, zou Jim Carrey dit soort rollen kunnen doen ? misschien wel maar ik weet ook verder niet of dit leuk wordt aan de foto's op de site van Jim Carrey te zien valt hier niet erg veel in te zien dan alleen maar 2 mannen die met elkaar arm in arm lopen ... nou ja I Now Pronounce You Chuck & Larry viel nog mee.

Chuck & Larry lijkt me toch van een andere categorie. Adam Sandler is met zijn poep-en-plas-kaliber onvergelijkbaar met Carrey.

De trailer van Phillip Morris toont dat de film wat verder gaat dan "lekker lachen om die gekke nichten", zoals dat bij Chuck&Larry of Will&Grace het geval is.


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5139 berichten
  • 2356 stemmen

weaselweasel schreef:

(quote)

Chuck & Larry lijkt me toch van een andere categorie. Adam Sandler is met zijn poep-en-plas-kaliber onvergelijkbaar met Carrey.

De trailer van Phillip Morris toont dat de film wat verder gaat dan "lekker lachen om die gekke nichten", zoals dat bij Chuck&Larry of Will&Grace het geval is.

Ja, klopt. Achteraf gezien heb je gelijk.


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

De poster heeft wel een gekke-nichten look


avatar van Actionfreak

Actionfreak

  • 454 berichten
  • 0 stemmen

Deze sla ik maar over de trailer vind ik niks.


avatar van Sjoerdow

Sjoerdow

  • 1006 berichten
  • 1304 stemmen

Wel erg aparte film lijkt me dit.

Vreemde omslag ook: na een auto-ongeluk spontaan homoseksueel worden?

Maarja, Carrey zal er vast wel een aardig gemiddelde mee scoren hier op moviemeter


avatar van Rosicky

Rosicky

  • 1436 berichten
  • 1709 stemmen

Ik vind de trailer helemaal niet zo slecht. Lijkt me best een leuk filmpje.