• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.438 films
  • 12.237 series
  • 34.024 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.133 gebruikers
  • 9.379.134 stemmen
Avatar
 
banner banner

La Ragazza di Trieste (1982)

Drama / Thriller | 113 minuten
3,14 7 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 113 minuten

Alternatieve titel: The Girl from Trieste

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Pasquale Festa Campanile

Met onder meer: Ben Gazzara, Ornella Muti en Mimsy Farmer

IMDb beoordeling: 6,0 (535)

Gesproken taal: Duits en Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot La Ragazza di Trieste

Terwijl Dino, een striptekenaar, aan het strand zit te tekenen ziet hij hoe een jonge vrouw van de verdrinkingsdood wordt gered. Hij leent haar zijn deken en er is direct een aantrekkingskracht tussen de twee. Als ze de deken later komt terugbrengen vliegen de vonken er van af. Maar de jonge vrouw doet geheimzinnig. Ze vertrekt en verschijnt steeds plotseling en brengt Dino's hoofd op hol.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23462 berichten
  • 76956 stemmen

Met een zeer mooie Muti.


avatar van kos

kos

  • 46701 berichten
  • 8856 stemmen

Tuurlijk, die is altijd mooi.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23462 berichten
  • 76956 stemmen

kos schreef:

Tuurlijk, die is altijd mooi.


avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Een blote Ornella Muti, mensenkinderen wat wil je nog meer. En nog bloedjong ook in deze film. Dus een feest om naar te kijken, een hele film lang. Want ze is ook mooi als ze kleren aan heeft.

Genoeg gelul. Is het ook een goede film, deze La Ragazza di Trieste? Best wel, al vond ik hem een tikje aan de lange kant. Maar er gebeurt genoeg, dus dat was wel uit te houden.

Waar gaat het om. Een oudere striptekenaar wordt verliefd op een heel mooi meisje, als hij er op het strand getuige van is als ze uit zee wordt gered door een soort baywatch. Eerst is het voor hem een interessante ontmoeting, maar het duurt niet lang of hij is behoorlijk aan haar verslaafd. Maar veel grip krijgt hij niet op haar. Ze liegt voortdurend over van alles en nog wat en komt en gaat wanneer het haar uitkomt. Tot de striptekenaar nu eens echt wil weten wie ze is en waar ze vandaan komt.

Dat blijft lekker lang mysterieus in deze film. Er is iets aan de hand met dit meisje, leren we al snel. Ze spoort misschien niet helemaal. Maar so what, denkt ook de striptekenaar, die vanaf dat moment zijn werk verwaarloost en alleen nog het meisje tekent. Genoeg ingrediënten voor een onderhoudende film. Alleen wat Ben Gazzara in deze film doet is me een raadsel. Ook al heeft hij een Italiaanse naam, hij is zo Amerikaans al wat. Ook al levert hij een prima acteerprestatie, hij is tenslotte een zeer ervaren acteur. Maar zijn gezicht past gewoon niet in deze film.

Verder is het genieten van Triest, dat we tussen de bedrijven door ruimschoots te zien krijgen.