• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.946 gebruikers
  • 9.369.601 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sex Mashin: Hiwai na Kisetsuoshi (2005)

Komedie | 64 minuten
2,65 10 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 64 minuten

Alternatieve titels: Sex Machine / The Strange Saga of Hiroshi the Freeloading Sex Machine / Himo no Hiroshi / 卑猥 / SEXマシン 卑猥な季節

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Yûji Tajiri

Met onder meer: Rinako Hirasawa, Mutsuo Yoshioka en Takeshi Itō

IMDb beoordeling: 5,1 (372)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sex Mashin: Hiwai na Kisetsuoshi

Hiroshi teert op de zak van zijn vriendin, de alleenstaande moeder Haruka. Na in de ban te zijn geraakt van het krekelvechten dat de stadjes in zijn greep heeft, vindt er een confrontatie plaats tussen hem en Haruka's ex man die krekels kweekt.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Een romantische komedie in de vorm van een Japanse softsexfilm, met scènes (het leek wel slapstick) waarbij de acteurs het, met hangen en wurgen, voor elkaar boksten om geen penetratie zichtbaar te laten zijn en geen penis in beeld te brengen. Het verhaal, met enkele grappige momenten, over het leven, werd behoorlijk traditioneel verteld werd en had voor mij meer dramatiek mogen hebben.