• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.422 films
  • 12.235 series
  • 34.018 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.128 gebruikers
  • 9.378.991 stemmen
Avatar
 
banner banner

17 Again (2009)

Komedie / Romantiek | 102 minuten
2,97 1.717 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 102 minuten

Alternatieve titel: Seventeen Again

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Burr Steers

Met onder meer: Zac Efron, Leslie Mann en Matthew Perry

IMDb beoordeling: 6,4 (230.514)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 23 april 2009

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot 17 Again

"Who says you're only young once?"

Het leven van de 37-jarige Mike O'Donnell is een complete chaos. Het wordt nog een stuk gecompliceerder als hij na een ontmoeting met zijn geestelijke gids weer in het lichaam belandt van de 17-jarige scholier, die hij eens was, wiens leven zelf ook niet bepaald op rolletjes loopt.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Mike O'Donnell

Scarlett O'Donnell

Maggie O'Donnell

Alex O'Donnell

Mike O'Donnell (Adult)

Ned Gold (Teen)

Scarlett (Teen)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Charmides

Charmides

  • 414 berichten
  • 1305 stemmen

De eerste keer dat ik deze film zag was in het vliegtuig Een leuke en redelijke goede film. Zac Efron viel ook wel mee. Hij deed het best goed.


avatar van mnrk

mnrk

  • 1876 berichten
  • 1733 stemmen

Gewoon een leuke komedie, niks meer en niks minder.

En of Zac nu wel of niet kan acteren, wel of geen homo is....in deze film doet hij het gewoon prima.

Maar stiekem is toch Thomas Lennon de held van de film. Het Jedi zwaardgevecht is leuk gedaan net zoals de rest van zijn huis helemaal in de stijl van Star Wars is.

Leuke film om gezien te hebben.


avatar van TragieStar.*

TragieStar.*

  • 3473 berichten
  • 1632 stemmen

Echt een hele leuke film.

Heb me echt vermaakt. Een paar keer moeten lachen en tegen het einde aan weer standaard zielig, maar toch mooi.

Zac Efron vind ik nooit zo'n goede acteur maar hij is echt hot en kan deze film zeker aan. Heel erg goed gedaan.

Het verhaal niet zo veel soeps maar het brengt zich wel leuk in alle opzichten.

Natuurlijk voorspelbaar maar toch leuk genoeg.

4*


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31154 berichten
  • 5451 stemmen

De mannelijke versie van Freaky Friday. Af en toe wel eens leuk om het bekende verhaal eens anders te bekijken, maar op zich is het niet echt vernieuwend. Zac Efron is ook maar een tienerster die ideaal is voor dit soort films, maar daar is ook alles mee gezegd. Deze film zal ongetwijfeld werken bij tieners, maar mist de nodige charme en frisse humor om een breder publiek te trekken.


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5188 stemmen

Af en toe wel gelachen maar verder is het allemaal zo inwisselbaar als de pest. Alleen geschikt voor de fans van Efron.

Matig


avatar van Chainsaw

Chainsaw

  • 8845 berichten
  • 3576 stemmen

Persoonlijk aanval en offtopic gezeur verwijderd.


avatar van Pantoffel

Pantoffel

  • 226 berichten
  • 1134 stemmen

Aangenaam filmpje.

Ik vond die Ned wel goed.


avatar van donkied

donkied

  • 334 berichten
  • 618 stemmen

Lekker filmpie om ff weg te kijken


avatar van savior

savior

  • 22 berichten
  • 18 stemmen

dit was echt een super leuke film!

heb vaak in een deuk gelegen, vooral om die maffe vriend ned,

met zn versier trucs en een hummer limo enzo. haha was echt lachen. en ook het romantiek gedeelte vond ik heel erg mooi. was echt superleuk voor jong en oud!


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Niet origineel en al diversen keren verfilmd maar ondanks dat was het toch een leuke film om te zien. Vooral Thomas Lennon vond ik grappig. Verder zaten er behoorlijk wat mooie vrouwen in (o.a. Melora Hardin en Leslie Mann).


avatar van xbubbles

xbubbles

  • 33 berichten
  • 206 stemmen

ik vond het wel een grappige film voor een keertje!


avatar van Rizz

Rizz

  • 302 berichten
  • 1780 stemmen

xbubbles schreef:

ik vond het wel een grappige film voor een keertje!

Idd. Ik kon hem wel waarderen, film had wel een paar tenenkrommende momentjes, maar het was verder vermakelijk.


avatar van Tiepie

Tiepie

  • 64 berichten
  • 129 stemmen

Leuke film, wel een verhaal dat al duizend keer is gedaan. Maar de makers weten t leuk te brengen. Leuk acteerwerk. Zeker de moeite waard om gezien te hebben!


avatar van Thomas83

Thomas83

  • 4028 berichten
  • 3633 stemmen

Een erg zwakke film. Ik behoor niet tot de doelgroep van de film en aan vaste elementen als de extreme voorspelbaarheid, highschoolkarikaturen en de laatste half uur-crisis hoef ik me zeker niet per se te storen, maar hier is de uitwerking gewoon vreselijk slecht. Er wordt veel te overdreven met het nerd-personage, zowel de jongere versie als de oudere. Al komt de oudere af en toe nog echt geinig uit de hoek. Zac Efron is het absolute lichtpuntje in de film. Je verwacht een all looks-acteur zoals altijd in dit soort films, maar hij speelt juist echt heel leuk. Ik herkende gewoon regelmatig echt de manier van praten en bewegen van Matthew Perry in hem, heel knap. Zijn zoon en dochter in de film zijn wel echt heel slecht en zijn ex-ex (of zou het toch niet?) is ook niet veel beter.

Ook storend aan Efron's personage is dat hij veel te vaak vergeet wat zijn situatie is, hij past zich als jongere versie overal wel extreem snel aan en al zijn speeches zijn vreselijk slecht: de kantine-speech, de seksuele voorlichtings-speech, de respect yourself-speech, niet alleen vreselijk slecht uitgewerkt maar ook nog erg misplaatst. De film lijkt af en toe ook te willen laten zien "hoe de jeugd van tegenwoordig is", maar ook dat wordt veel teveel uitvergroot. De scriptschrijvers kunnen er duidelijk niks van, de laatste half uur-crisis komt zelfs heel raar uit de lucht vallen, er is amper aanleiding voor alle problemen opeens, en waarom moeten er in een film van anderhalf uur maar liefst drie of vier liefdesplotlijnen in zitten, die ook nog eens debiel zijn uitgewerkt?

Ik wil het bij dit soort films altijd kort houden, maar er zijn teveel zwakke punten die er om vragen om hardop opgenoemd te worden. Verder heb ik maar medelijden met die arme basketbalcoach, die is twee keer de lul en raakt ook nog zijn baan kwijt aan dinges. Al kondigde hij zijn vertrek geloof ik al aan, zeer openhartig in een eerste gesprek met de nieuwe leerling. Zeer opzichtige sluikreclame weet ik ook nooit zo te waarderen.


avatar van dwid

dwid

  • 356 berichten
  • 328 stemmen

Erg leuke film, kijkt lekker weg, maar mist de echte humor...

En zo serieus ingaan op deze film (zoals thomas83) lijkt me niet echt nodig...oftewel zoveel verwacht ik niet van een gemiddelde comedy!


avatar van lizzy123

lizzy123

  • 93 berichten
  • 1802 stemmen

De disney ster Zac Efron. Nadat ik van high school musical ook een paar scene´s had gezien,dacht ik nou dit zal ook wel weer zo´n film zijn. Het was wel een beetje die kant op gegaan, maar het was zeker geen slechte film. Het personage ned had ook grappige stukjes in de film. Dat maakte het leuker. Verder was het hetzelfde in herhaling als freaky friday en 30 going on 13. Je ziet weer hetzelfde verhaal opnieuw, maar het maakt het er niet slechter op. Zac speelde ook goed. Het was leuk om een keer te kijken, maar daar blijft het bij.


avatar van marcelvkan

marcelvkan

  • 153 berichten
  • 854 stemmen

Vermakelijk, maar niet verrassend!


avatar van Leviwosc

Leviwosc

  • 883 berichten
  • 335 stemmen

Niets bijzonders, redelijke komedie maar er zat veel meer in dit plot. 1,5 ster omdat Efron er lekker uitziet.


avatar van Minotaures

Minotaures

  • 7810 berichten
  • 2538 stemmen

Geweldige komedie!

Heb me heerlijk vermaakt. De grapjes die hierin zaten kon ik waarderen, was lekker lachen. Ook hele leuke karakters hierin en karakters die je in vele high-school teen films meemaakt; mooie vrouwen, nerds en bikkels. Maar mijn favoriete was toch Ned, de rijkaard met zijn idiote speelgoed.

Naast de mooie meiden, speelden hier ook mooie cougarvrouwen mee.

Ook een leuke verhaal, een soort van Big, maar dan andersom.

Gewoon een leuke en normale komedie om een avondje van te genieten.


avatar van strawberry09

strawberry09

  • 14 berichten
  • 21 stemmen

Ookal ben ik niet zo een hele grote Efron fan, toch moet ik wel toegeven .Het was een hele goede film,en heel grappig.Een goede cast.Ik dacht dat deze slecht zou zijn , maar ik had het mis.De personage Ned was heel goed gemaakt.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Je hoeft de titel maar te lezen en je weet direct waar de film over zal gaan. Is het dan werkelijk zo voorspelbaar? Ja, dat is het. Maar dat maakt het niet minder leuk. De film leunt op films als Freaky Friday, It’s A Boy-Girl Thing en 13 Going 30, waar allemaal hetzelfde gegeven centraal staat.

En toch... Zac Efron doet het erg leuk. Knap kereltje om te zien, een lekkere dosis humor en Matthew Perry, ookal blijft het altijd Chandler, doet het ook prima. Over de cast valt sowieso niet te klagen, stuk voor stuk zijn ze sympathiek. Dat het verhaal zwak is en nergens op slaat, ach. Zolang het maar lekker wegkijkt en een beetje de fantasie prikkelt.

Ik denk dat iedereen wel eens gefantaseerd heeft hoe het zou zijn: zo'n leven op een highschool in Amerika. Dat is misschien ook wel de kracht van deze films. Een boodschap, in een grappig jasje gestoken. Precies wat de verliefde tienermeisjes willen.


avatar van braft

braft

  • 81 berichten
  • 806 stemmen

De film was redelijk voorspelbaar en normaal gezien ben ik ook geen fan van Efron maar in deze film was zijn acteerwerk wel goed. Er waren ook een aantal grappige momenten waar ik wel dicht lag. En zoals bijna iedereen hier vond ik Ned echt het beste van deze film.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8589 stemmen

Leuke film.. niet slecht. Grappig voor leeftijd..


avatar van xpookyx

xpookyx

  • 46 berichten
  • 45 stemmen

Wel vermakelijk voor een keertje. Eindelijk ook een wat serieuzere rol voor Efron


avatar van miss_efron

miss_efron

  • 195 berichten
  • 132 stemmen

Leuke komedie! Over een volwassenen 37 jarige man die terug 17 wordt en alles opnieuw kan overdoen!


avatar van noke

noke

  • 126 berichten
  • 76 stemmen

lachen!!!!


avatar van Zidane007nl

Zidane007nl

  • 12 berichten
  • 28 stemmen

Geweldige film!

Ned Gold (Thomas Lennon) vond ik echt geweldig. Vooral dat stukje toen hij dacht dat er een inbreker was. En dat huis van hem met al die Star Wars dingen.


avatar van Bassle

Bassle

  • 55 berichten
  • 56 stemmen

Flauwe hap, tipt voor geen meter aan ''Freaky Friday''.

Waar het toch enigzins iets van weg heeft.

1.5*


avatar van DVD-T

DVD-T

  • 15565 berichten
  • 3127 stemmen

Een beetje 13 Going On 30 maar dan andersom.

Een beetje een uitgekouwd concept dus. Verhaal is erg mager, en verder dan de zoektocht naar waar het in zijn leven mis is gegaan ed. gaat het dan ook niet. Verhaal is over de gehele lijn dus totaal niet interessant of boeiend. Tuurlijk zitten er wel een aantal leuke momenten in en heb ik mij er best mee vermaakt. Efron is degelijk bezig, maar heeft nog niet echt een niveau in de film te pakken. Soms goed en soms wat minder. De rest van de cast laat ook niet echt hoogstaand werk zien. Dat maakt dat 17 Again nergens boven een standaard leeftijd verandering filmpje komt.


avatar van david bohm

david bohm

  • 3075 berichten
  • 3441 stemmen

Kleffe hap met een weinig opzienbarende uitwerking. De goede grappen zijn op een paar vingers te tellen. Allemaal erg standaard, flauw en zoetsappig. Ugh.

2 sterretjes