• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.299 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sketch Artist (1992)

Thriller / Misdaad | 88 minuten
2,39 37 stemmen

Genre: Thriller / Misdaad

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Phedon Papamichael

Met onder meer: Jeff Fahey, Sean Young en Drew Barrymore

IMDb beoordeling: 5,2 (1.673)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sketch Artist

Jack werkt bij de politie als sketch artist, wat inhoudt dat hij op basis van aanwijzingen van getuigen een tekening maakt van de verdachte, die gebruikt kan worden voor opsporing. Tot zijn verbazing lijkt een gezicht dat hij op een dag moet tekenen sprekend op dat van zijn vriendin. Omdat hij niet gelooft dat zijn vriendin verantwoordelijk is, past hij de tekening aan en gaat zelf op onderzoek uit.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van renske

renske

  • 1105 berichten
  • 926 stemmen

Heeft Jeff Fahey ooit in een A-film gespeeld? Ik vermoed van niet maar ik kijk zijn films erg graag op tv want ik vind hem een leuke acteur.

Vooral in die film waarin hij constant op een motor zit. Geen idee hoe die heet.


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10035 stemmen

Enige die ik mij kan herinneren is White Hunter Black Heart van en met Clint Eastwood waarin Fahhey een grote rol speelt...


avatar van troy31

troy31

  • 329 berichten
  • 130 stemmen

renske schreef:

Heeft Jeff Fahey ooit in een A-film gespeeld? Ik vermoed van niet maar ik kijk zijn films erg graag op tv want ik vind hem een leuke acteur.

Vooral in die film waarin hij constant op een motor zit. Geen idee hoe die heet.

als lawnmower man een a film is dan wel


avatar van blurp194

blurp194

  • 5489 berichten
  • 4190 stemmen

Vlakbij de studentenflat waar ik indertijd woonde was een videotheek, en daar gingen ik en mijn buren vaak een filmpje huren - en in de begintijd ook een videorecorder, want die had je toen nog niet zelf. Zo'n ouderwets zaakje met een bloedmooi blondje achter de toonbank, en een afdeling porno op de eerste verdieping - en iedereen die daar een film huurde kreeg dan een 'onopvallend' plastic tasje van haar mee, alleen die dingen waren nogal herkenbaar zwart-wit gestreept dus als je daarmee kwam aanlopen bij de flat kon je gejoel verwachten van de helft van de verdiepingen. Dus nee, doe maar geen tasje.

Van dat zaakje, uit die tijd herinner ik me deze film dus, en het kan wel zijn dat ik hem meer dan een keer opgehaald heb zelfs - wellicht omdat ik toen nogal onder de indruk was van Drew Barrymore, en ook wel een beetje van Sean Young hoewel dat toen niet echt mijn ‘type’ was. Nu wel, geloof ik.

Als film valt het toch allemaal wel tegen, nu. De dames zijn er niet minder mooi op geworden, maar waar ik me toen wellicht verplaatste in de rol van Fahey vind ik dat nu maar een wat sullig karakter, en misschien ook niet zo aimabel. En het verhaal trekt natuurlijk op niets.

Echt zo’n film waar je eigenlijk alleen de eerste vijf minuten van moet kijken, de rest valt toch tegen.