• 15.826 nieuwsartikelen
  • 178.405 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.114 gebruikers
  • 9.378.170 stemmen
Avatar
 
banner banner

Zhan. Gu (2007)

Drama | 118 minuten
3,15 24 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 118 minuten

Alternatieve titel: The Drummer

Oorsprong: Hongkong / Taiwan / Duitsland

Geregisseerd door: Kenneth Bi

Met onder meer: Jaycee Chan en Angelica Lee

IMDb beoordeling: 6,9 (929)

Gesproken taal: Kantonees en Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Zhan. Gu

Sid is de rebelse zoon van Kwan, een wrede triadebaas in Hongkong. Hij moet Hongkong ontvluchten na een ruzie met een machtige misdaadpartner van zijn vader. Sid verstopt zich in de bergen en ontmoet een groep Zen drummers wiens adembenemende kunst, fysieke training en manier van leven Sid erg aanspreken. Hij voegt zich bij hen en ontwikkelt zich van een verwend, opvliegend mannetje tot een gebalanceerde jongeman. Maar dan komt zijn oude leven weer naar de voorgrond door een noodlottige gebeurtenis en moet hij kiezen tussen loyaliteit aan zijn familie en zijn herboren zelf.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van J.T.O

J.T.O

  • 791 berichten
  • 1048 stemmen

Een leuk filmpje en persoonlijk houd ik wel van traditionele percussie. Het zien van de Zen drummer was dan ook vermakelijk, maar zoals verwacht is een live-optrede toch altijd intenser en leuker.

De film zelf is redelijk. Beetje een vreemde mix, wat niet echt overtuigend overkwam, maar aan de andere kant was het ook weer niet slecht. Je moet maar van Zen drummen houden of iets in de geest van de Japanse variant genaamd Taiko wil je kunnen genieten van "The Drummer".


avatar van ILDIB

ILDIB

  • 3061 berichten
  • 2378 stemmen

Vreemde combinatie. Enerzijds begint ie als strakke misdaadfilm in hongkong, om dan over te gaan in een of ander zenverhaal. Blijft er zo allemaal helaas tussenin hangen. Jammer. Wel een dikke 3.


avatar van nadrin

nadrin

  • 1383 berichten
  • 1417 stemmen

Bijzonder mooi die trommels, en hun klanken.

Was verwonderd dat dit ook in Taiwan tot de cultuur hoorde. Ik dacht dat dit enkel in Japan tot het erfgoed behoorde.

Je moet als westerling wel een beetje gewoon worden aan de overacting.

Het contrast tussen Hongkong en de rust op het platte land, kwam goed tot uiting.

Meteen ook tussen het goede en het kwade in de mens, en in het hoofdpersonage.

Een film die ik graag nog eens zal terug bekijken.


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Een meditatieve film over de kunst van het drummen. Deze combinatie van een kranig misdaaddrama en een overdreven zen-melodrama met het inmiddels bekende verhaal over een rebelse jongeman, die weggestuurd werd om de zin van het leven te ontdekken, was in ieder geval visueel sterk. En wanneer je het verhaal niet te serieus neemt was het best een aardige film De trommelklanken waren prachtig.