• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.256 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.386 acteurs
  • 199.076 gebruikers
  • 9.375.650 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bottle Shock (2008)

Drama | 110 minuten
2,88 132 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 110 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Randall Miller

Met onder meer: Alan Rickman, Chris Pine en Rachael Taylor

IMDb beoordeling: 6,8 (19.080)

Gesproken taal: Frans, Engels en Duits

Releasedatum: 2 oktober 2008

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bottle Shock

"Based on a true story of love, victory, and fermentation"

De koppige perfectionist Jim Barrett en zijn zoon, vrijbuiter Bo, delen een droom. Ze willen een eersteklas Chardonnay produceren in Jims wijngaard in Nappa, Californië. Om zijn Parijse wijnwinkel te promoten, organiseert Steven Spurrier een internationale wijnproeverij. Hij is onder de indruk van Barretts Chardonnay, maar Jim weigert aan de wedstrijd van de Britse snob mee te doen.Bo, die indruk wil maken op zijn mooie vriendin Sam, geeft Spurrier toch twee flessen mee.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van lykathea

lykathea

  • 1872 berichten
  • 684 stemmen

Ik kreeg een beetje 't gevoel van een mix tussen Jean de Florette en Affaire de Goût, alhoewel die eerst genoemde film een stuk interessanter en bovendien véél mooier was.

Middelmatig is waarschijnlijk 't beste woord om deze film te omschrijven, alhoewel Alan Rickman en Bill Pullman best redelijk waren.


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5186 stemmen

Nietszeggende film. Waarin alleen Rickman en de mooie vrouwen de moeite waard zijn. Pullman en Pine overtuigen voor geen meter en dat maakt dit een hele langdradige kijkervaring.


avatar van Q Jones

Q Jones

  • 3524 berichten
  • 2880 stemmen

Leuke film die nergens er echt boven uitspringt. Maar het sfeertje is lekker de landschappen zijn mooi en de acteurs zijn goed.

Dit is wel typische een film van we pakken alleen maar goede acteurs en dan komt het wel goed. Nee dat is dus niet het is een kleine film die gewoon leuk is en een klein beetje langdradig.

Wel krijg je als je de film aan het kijken bent zin in wijn en ik heb de film dan ook gekeken onder het genoot van een glas wijn.

Kortom gewoon genieten van het puike acteerwerk en lekker achterover hangen.


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Heerlijke film om naar te kijken. Van het verhaal moet deze film het niet hebben. Op zich kabbelt het verhaal zich het grootste gedeelte van de film voort. Geen spanning en sensatie. Maar wat een heerlijke sfeer heerst er toch in deze film. Het kleurgebruik ( je voelt haast de callifornische zon) en de mooie beelden maken het wat saaie verhaal meer dan goed.

De karakters passen ook heel goed bij de film. Lekker layed back. Het enige drama wat erin voor komt is als de wijn van vaderlief mislukt lijkt te zijn. Toch bleef ik gefaccineerd kijken want de passie voor wijn kwam heel goed naar voren, de gehele film door. Bij het kijken van deze film niet te veel nadenken maar gewoon over je heen laten komen.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13169 berichten
  • 11078 stemmen

Goeie film met een waargebeurd verhaal over de introductie van de Californische wijn in Frankrijk. Een leuk verhaal en het wordt allemaal lekker luchtig en zonnig gebracht. De focus verschuift helaas nogal vaak, maar dit wordt deels goedgemaakt in het laatste half uur van de film. Verder leuke personages en goeie acteurs. Een nipte 3.5.


avatar van Mr_Mephisto

Mr_Mephisto

  • 144 berichten
  • 1412 stemmen

Dus het is waargebeurd...

Anders had ik het best een vreemde premisse voor een film gevonden. En eigenlijk is het dat nog steeds. Want nergens komt Bottle Shock echt van de grond. De vete tussen de Amerikaanse en Franse wijnproducenten voelt gekunsteld aan, de miserie van Barrett en het liefdesverhaaltje tussendoor des te meer. Hoeft het te verbazen dat Rickman als de sarcastische wijnhandelaar de film draagt? Gelukkig valt er ook nog wat moois te zien in het zonovergoten Californië.