• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.399 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.649 acteurs
  • 199.109 gebruikers
  • 9.378.090 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

Actie / Avontuur | 114 minuten
2,66 1.534 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 114 minuten

Alternatieve titel: The Mummy 3

Oorsprong: Verenigde Staten / Canada / Duitsland

Geregisseerd door: Rob Cohen

Met onder meer: Brendan Fraser, Jet Li en Maria Bello

IMDb beoordeling: 5,2 (178.788)

Gesproken taal: Engels en Mandarijn

Releasedatum: 31 juli 2008

Plot The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

"A New Evil Awakens."

Ergens in het verre Oosten vinden vader en zoon O'Connell het mausoleum van een zekere keizer Han. Het mausoleum blijkt het gemummificeerde lichaam van de keizer te bevatten. Maar het graf blijkt geheimen met zich mee te dragen, nadat beide onderzoekers ontdekken dat Han was vervloekt.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Arbiter

Arbiter

  • 295 berichten
  • 357 stemmen

Op het einde staat ¨Later there where found mummy´s in Peru¨. dus er komt een 4de deel?


avatar van Sasja

Sasja

  • 1338 berichten
  • 120 stemmen

daar zijn ze nu wel mee bezig, ja


avatar van tukkerstein

tukkerstein

  • 2219 berichten
  • 3469 stemmen

Er lijken inderdaad plannen voor een vierde deel te zijn, zie imdb: The Mummy 4: Rise of the Aztec. Bovendien doet Mummy 3 het behoorlijk goed aan de kassa dus een vierde deel is niet ongeloofwaardig.


avatar van GGG

GGG

  • 523 berichten
  • 586 stemmen

Had redelijk hoge verwachtingen toen ik ging kijken omdat ik de andere delen top vond... Maar daar is het ook bij gebleven. Wat een flinter dun verhaal. Veel te weinig spanning en humor. En ik heb bijna nergens hartelijk moeten lachen om Brendan Fraser... En dat was bij de vorige delen wel! Hij viel me dus erg tegen! Begraven die hap...:-)


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

Laag gemiddeld :O


avatar van Kevin13

Kevin13

  • 14947 berichten
  • 0 stemmen

de Humo geeft deze film een 1.

zal dan toch een slechte film zijn.


avatar van DVD-T

DVD-T

  • 15565 berichten
  • 3125 stemmen

The Mummy en The Mummy Returns vond ik erg leuk vermaak, hetzelfde had ik niet bij deze Tomb of the Dragon Emperor.

Ik had totaal geen verwachtingen bij deze film omdat de trailer mij ook al niet erg aansprak maar uit nieuwschierigheid ben ik deze toch maar gaan zien.Ik vond het eigenlijk helemaal geen leuke film, het geheel kwam allemaal erg saai op mij over.De gevatte (of cheesey) opmerkingen van Rick O'Connell waren hier nagenoeg niet aanwezig.Evelyn vond ik in deze film maar een erg irritant mens en af en toe mist ik Rachel Weisz wel.Jonathan was dit keer ook niet veel soeps.

De actie scenes vond ik ook niet zo leuk als in de 2 voorgangers, en ook allemaal nogal kort.Al vond ik het laatste gevecht wel erg vermakelijk.
Het verhaal is ook al niet om over naar huis te schrijven.Het is een beetje en mix tussen 1 en 2 geworden.Het China gedeelte en oa het bouwen van de Chinese muur vond ik wel goed gevonden maar die Yetti's pfff, Niet om aan te zien.Sommige special effects lijken ook wel van tien jaar geleden om in een opvolgende scene weer van een hoge kwaliteit te zijn.

De Amerikaanse/Engelse cast lijkt er absoluut geen zin meer in te hebben.De Chinese cast doet het daarintegen heel erg leuk Li speelt geweldig de badguy in de 2 gedeeltes als hij niet van terracotta is .Die generaal Yang en Ming vond ik ook erg goed.

Nee ik vond het allemaal niet zo leuk en vermakelijk als die andere twee films uit deze franchise.

2.5*


avatar van Arbiter

Arbiter

  • 295 berichten
  • 357 stemmen

2010 ? ja je had al wel verwacht dat het over azteken ging.


avatar van Mr.VS

Mr.VS

  • 69 berichten
  • 2148 stemmen

Dit deel is veruit de slechtste van de 3 delen. Vooral door het slechte acteerwerk. Vooral Maria Bello was te triest om naar te kijken


avatar van M.Goodkat

M.Goodkat

  • 1290 berichten
  • 1463 stemmen

Ik heb ook liever Rachel Weisz

Film viel goed mee, kon je af en toe mee lachen, Jet Li, ik snap zijn acteerprestatie niet, maar 30 minuutje ofzo? Of kijk ik verkeerd?


avatar van timburton

timburton

  • 1296 berichten
  • 632 stemmen

Ik had er eigenlijk niet veel van verwacht. Ik heb me geergerd aan deze film, wat een ramp is die Fraser. Wel was Jet Li erg goed, en de sfeer in Tibet was ook wel goed. Maar waar sloegen die Yeti's nou weer op? Na 50 jaar zijn Hollywood (en ook ik) de Mummy's langzamerhand een beetje zat. Mummy's beginnen flauw te worden, en dat bewees deze film dan ook maar weer. Ik geef het een 2,5 omdat ik na een tijdje de zaal uit ben gelopen, waardoor ik hem dus nog niet af heb gezien...


avatar van yugioh

yugioh

  • 40 berichten
  • 49 stemmen

Vol enthousiasme naar de bios, maar wat een tegenvaller is dit zeg. Deel 1 en 2 waren heel goed te pruimen. Maar dit was een grote teleurstelling. Brendan Fraser had er dit keer wel erg weinig zin in en had ook nog zowaar de baard in de keel gekregen. Ook de chemie tussen hem en Bello ontbrak verder vond ik de actiescenes zeer schokkerig opgenomen waarschijnlijk om de onkunde van Cohen te verbloemen. Het lag niet aan het feit dat de mummy dit keer chinees was, maar ook Jet Li kon de film niet redden. Verder dan een 1.0 ga ik niet ondanks liefhebber van het genre. Zag ook nog dat Stephen Sommers hier aan mee heeft gewerkt ????? jammer.


avatar van JohnWilliams

JohnWilliams

  • 7504 berichten
  • 1006 stemmen

Jet Li viel onwijs tegen maar wat waren de Special Effects toch prachtig. Fraser speelde goed en Bello viel erg mee al hoewel Weisz natuurlijk veel beter was! Die 3 koppige draak vond ik een beetje té maar het einde vond ik wel aardig. Jammer dat de film niet zo onwijs lang duurde. De muziek was werkelijk prachtig en staat op dit moment hard op in mijn kamer! Randy Edelman componeerde dit prachtig! Lekker Oosters etc...mede daardoor heb ik de soundtrack snel aangeschaft.


avatar van JohnWilliams

JohnWilliams

  • 7504 berichten
  • 1006 stemmen

Arbiter schreef:
Op het einde staat ¨Later there where found mummy´s in Peru¨. dus er komt een 4de deel?


Nee...dat was omdat Johnathan zei:'Ik ga naar een plek waar geen mummy's zijn, ik ga naar Peru'...en toen stond dat eronder.


avatar van soom

soom

  • 24919 berichten
  • 2751 stemmen

Ik heb de eerdere Mummy films nog niet gezien, maar vond het wel aardig. Hoewel ik wel vond dat alles een beetje te snel ging, en de mummie was wel erg snel verslagen en alles was wel erg snel weer goed. Hadden ze van mij wel iets anders mogen doen, langere speelduur had leuk geweest in dit geval. Brendan Fraser speelt leuk, en Maria Bello kan ook meer dan een Coyote. En natuurlijk was het allang duidelijk voor mensen die meer gezien hebben van hem, maar Jet Li is cool.


avatar van evwi

evwi

  • 131 berichten
  • 131 stemmen

Ik vond het gewoon een toffe film.

Zeker geen spijt dat ik hem in de bios ben gaan kijken.

Special effects waren van hoog nivo. Bv de yeti's waren erg mooi gemaakt vond ik...

4 *


avatar van pulp fiction

pulp fiction

  • 13 berichten
  • 275 stemmen

Zonde dat na twee goede films het derde deel zo'n teleurstelling is geworden.

Vooral het acteerwerk en scenario waren bijna lachwekkend slecht, enige pluspunt waren de special effects en action sequences die het onovertuigende acteerwerk niet konden verbloemen.


Film was op de eerste plaats , zeker qua special efffects geluid, super druk!

Daarnaast heb ik Brendan Fraser wel eens beter zien acteren, leek wel of hij er deze keer geen zin in had, de zin ontbrak een beetje leek het wel.

Verder toch geen al te slechte film, goeie actie momenten, Jet Li is ook niet mis, alleen komt hij in deze film niet helemaal tot zijn recht!

Vond hem wel van alle drie de delen de slechtste, maar nogmaals, op zich geen slechte film!


avatar van martinovitch

martinovitch

  • 609 berichten
  • 291 stemmen

Is deze dan echt zo slecht wand het gemiddelde is echt super laag. Ik ben echt benieuwd normaal ga ik deze film volgende week in de cinema kijken ik hoop dat het een topper gaat zijn. Maar aan de reacties te horen blijkt het geen topper ik ben benieuwd. Hopelijk mag ik weer een 5* gaan geven.


heb de film gezien in avant premiere met het ganse gezin en vonden hem allemaal een toffe familiefilm.kijkt lekker weg,géén enkel moment verveeld en leuke stukjes in verwerkt .echt een aanrader voor het ganse gezin!


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

Ik vond de film jammer genoeg een wat ander stijl hebben dan deel 1 & 2 , maar 't was zeker een vette film met goede special effects en acties. Film werd goed staande gehouden door hoogtepunten als , :

De Scene in China

De Scene in Ahm Shere

Eindgevecht

Beter als deel 2, altijd weer minder dan deel 1

Ik ga zeker kijken naar dat Aztec gebeuren

Een Dikke 3.5***


avatar van JDSsmetje

JDSsmetje

  • 6568 berichten
  • 2314 stemmen

warrig, donker, niet goed verstaanbaar, te veel en slechte muziek


avatar van Angrod_Pallanén

Angrod_Pallanén

  • 6687 berichten
  • 1042 stemmen

Cam versie gekeken?


avatar van Arbiter

Arbiter

  • 295 berichten
  • 357 stemmen

Ik ben ook benieuwd naar The rise of the Aztec, weer 2 jaar wachten.


avatar van Angrod_Pallanén

Angrod_Pallanén

  • 6687 berichten
  • 1042 stemmen

Is het al zeker dan dat er een deel 4 komt?


avatar van Sasja

Sasja

  • 1338 berichten
  • 120 stemmen

ik heb gelezen dat ze ermee bezig zijn

maar of ik er op zit te wachten???


avatar van balosa

balosa

  • 429 berichten
  • 3901 stemmen

jammer, geen leuke humor, het verhaal was ook niet veel bijzonders en het ging allemaal best wel snel, verder is het wel een leuke avonturenfilm met redelijk wat actie waarbij je niet al teveel hoeft na te denken


Ik heb de film vandaag gezien in de bioscoop.

Vergeleken met de 2 voorgangers was dit wel een teleurstelling.

Vooral dat de vrouwlijke personage opeens gespeeld word door een ander.

leuk om thuis een keer vanaf de bank te kijkjen op een avondje als je verder nix te doen hebt.

ik zou er niet voor naar de bios gaan


avatar van Wassup !

Wassup !

  • 580 berichten
  • 365 stemmen

Ik heb eergisteren het 1ste deel nog eens herbekeken van The Mummy en woensdag was ik meteen voor dit deel naar de bioscoop gegaan, ik moest deze film gewoon zien. Ik had best hoge verwachtingen van deze film, de voorgaande delen uit de reeks waren naar mijn mening erg leuk kijkvoer, dit deel daarentegen...

Het verhaal in deze film kwam naar mijn mening een beetje rommelig over, ook Brendan Fraser leek echt geen zin meer te hebben in deze film en de grappen waren dit keer erg smakeloos, heb geen enkel moment met deze flauwe grapjes kunnen lachen, walgelijk gewoon! De special effects verdienen dan wel weer 'n dikke pluim en de actie werd sterk neergezet, vooral daarom kan ik The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor nog enigszins aanraden voor de fans, de rest blijft beter mijlenver uit de buurt van deze film. Sowieso het slechtste deel van de drie delen uit de reeks.

Cijfer: 3,0*!


avatar van ArcovandenBroek

ArcovandenBroek

  • 328 berichten
  • 226 stemmen

Prima te kijken hoor.. Zeer mooie special effects, leuke acteurs en goede muziek. Alleen een film van dit genre mag van mij altijd een half uurtje langer duren.