Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 100 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Roemenië
Geregisseerd door: Tony Giglio
Met onder meer: Josh Randall, Brianna Brown en Nick Searcy
IMDb beoordeling:
5,2 (6.786)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Timber Falls
Een jong stel besluit om te gaan kamperen in de bergen. Maar wat een leuk uitje had moeten worden, verandert al snel in een gruwelijke nachtmerrie als het duo de lokale bewoners ontmoet. Ze ontdekken namelijk al snel dat deze gestoorde bewoners stuk voor stuk bij een afschuwelijke sekte horen. En deze zijn voor hun nieuwe ritueel op zoek naar een pasgeboren kind.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
Spartaan1986
-
- 3612 berichten
- 2168 stemmen
Klinkt als een combinatie van 2001 Maniacs en Wrong Turn
Van de regisseur van 'Chaos'. Afwachten maar 
mikey
-
- 28990 berichten
- 5141 stemmen
Yes!!! meer onzalige onzin over gestrande mensen zonder bereik op hun telefoontjes maar met 4 lekke banden.
De cover ziet er zelfs een beetje giallo uit: regenjas, hand met vreemd mes.
anthony68
-
- 108 berichten
- 2243 stemmen
spannend en eng stelletje idiooten die gasten zeg...maar ze bestaan echt hoor die mensen....
echt goede acteurs want ik haattte ze echt als personen.
3*
vranque
-
- 937 berichten
- 3926 stemmen
Zeer komisch maar er zijn grenzen 0.5*
"wij zitten zes meter onder de grond dus schreeuwen heeft geen zin"
Later in de film wordt er boven een raamtje ingetikt, kijkt ie omhoog. Lol
chantal29
-
- 90 berichten
- 121 stemmen
van de producers van live free or die hard en lord of war toppertje een 4.5
bonka
-
- 2 berichten
- 6 stemmen
great movie man heb echt met spaningen ziten kijken
raat hem ieder een aan must see this movie
ralfsjam
-
- 2144 berichten
- 1345 stemmen
tegenwoordig zijn horror's uit de USA net als the A-team, elke keer anders maar toch het zelfde. de ingredienten zijn vaak het zelfde. nu ook weer.... koppel in de bossen, afgelegen familie met freak, slasher momenten.... noem maar op. toch ben ik er aan begonnen omdat ik een zwak voor horror heb, en steeds opzoek ben naar verrassingen.
deze film liet me zuchten van verveling, maar ook verbazen. de verveling kwam door de cliche's en de standaard shot's. (eerste 30 min. waren aardig. natuur e.d.) maar toch pakte het mij omdat het aardig in beeld gebacht was. ook de spanning was redelijk. maar de teleurstelling was groot bij de laatste 10 min. ik heb nagels zitten bijten, maar dat kwam omdat ze te lang waren, en ik had toch niets te doen.
acteurs waren okay, shot's waren okay, spannings opbouw was okay, verhaal was cliche maar redelijk uitgewerkt, effecten waren okay, maar toch was het voorspelbaar en het einde slecht. (geld op?)
al met al een aardige horror voor zijn soort. nu eens geen school-kids in het bos, maar een normaal stelletje. ik geef een 3.5 (7).
wanneer komt er weer eens een horror met een orrigineel verhaal?
Haraldinio
-
- 44 berichten
- 47 stemmen
Eindelijk eens een horror die wel vermakelijk is.
Afgelopen tijd meerdere horrorfilms gezien maar stuk voor stuk was het maar neppe baggerzooi. Deze was zeer vermakelijk, stijgt boven het 'gemiddelde horror niveau' uit.
Leuke acteer prestaties, wel beetje standaart verhaal maar goed uitgewerkt. En voor de jongens onder ons, geweldige chick die erin mee speelt:P
3.5 sterretjes van mij 
kaztor
-
- 235 berichten
- 146 stemmen
Ik ben werkelijk verbaasd over de relatief positieve reacties. Zelden heb ik een film gezien die zo overduidelijk bol stond van clichees. De verwijzingen naar The Texas Chainsaw Massacre, Deliverance, Wolf Creek en Wrong Turn lagen er wel heel erg dik bovenop, nergens werdt het echt spannend en ook gebeurden de eerste kills voor mijn gevoel veel te vroeg. Bovendien waren 'Mike' en 'paps' ongeschikte acteurs voor hun rollen. Ik voelde geen enkele emotie bij het mannelijke slachtoffer (Geen enkele expressie: Het leek wel of er iemand het script konstant voor hem hield) en die vaderfiguur vond ik erg watjesachtig spelen, zo van : 'Het moet maar'. Het leek wel of ie auditie deed voor een sitcom. Ook vond ik de jongens in het bos bijzonder irritant. Na het handdoek-incident hadden ze op moeten zouten, maar om het script een beetje te laten lopen werden ze er af en toe bijgehaald en zijn ze op een bijzonder flauwe wijze omgebracht ('Paf!', 'Bang!' en klaar is kees). Ook komen dezelfde reacties honderd keer voor en maken de hoofdrolspelers enorm stomme beslissingen. Ze hebben de keuze om gemarteld te worden of om van bil te gaan omdat Ida geen kinderen kan krijgen. Het krijgen van een kind duurt gemiddeld een maandje of 8 en in die tijd zijn er echt wel meerdere manieren voor ze om te ontsnappen, maar nee hoor, ze kiezen voor de moeilijke weg. Sommige effecten zagen er ook lachwekkend nep uit.
'Sheryl' vond ik wel heel goed gekozen, ze speelde heel geloofwaardig, en ook vond ik 'Ida' wel geschikt voor de rol: Ze leek aanvankelijk behoorlijk betrouwbaar. De verzorgingsscene vond ik dan ook duidelijk het best.
vinketering
-
- 47 berichten
- 650 stemmen
Geen onaardige film! Het is inderdaad, zoals meerdere mensen zeggen een standaard verhaal, maar ondanks dat is het toch een film die je af wilt zien. Er zijn in ieder geval veel slechtere films dan deze in de omloop 
dennisabc
-
- 47 berichten
- 229 stemmen
Waardeloos verhaal zeg! En dat einde was zo cliché dat ik dit soort films niet meer kijk voortaan.
lovelygirlmy
-
- 7 berichten
- 7 stemmen
Een goede film. Ik bleef hem spannend vinden tot vrijwel aan het einde. Jammer dat het einde wat raar in elkaar steekt.
Carlos Olivera
-
- 194 berichten
- 203 stemmen
Cliché? Ja... maar desondanks toch redelijk spannend. Het verhaal was ietwat vreemd maar op een of andere manier wel interessant. De acteurs deden het niet slecht, op die gasten in het bos na. De freak hadden ze er best uit kunnen laten, die paste er in mijn ogen niet echt in.
En het laatste shot van de film verpest het wel een beetje.
3*
J filmrecent
-
- 70 berichten
- 173 stemmen
Voor een Horrorfilm zeer goed,
voor een Thriller zal ik zeggen dat er meer schrikeffecten in kunnen.
Acteer prestaties goed, mooi beeld
Al met al toch genoten van de film, Niet uitstekend maar ook niet slecht.
Het einde is wat raar omdat de film tot de horror moet behoren van de producenten, vermoed ik.
De laaste seconden had beter weggehaald kunnen worden dan had de film van mij 0.5 hoger gescoord de laaste seconden voegt werkelijk helemaal niets toe of ik begrijp het niet.
Ik zeg eerst kijken en dan stemmen 
loosterlee
-
- 4 berichten
- 4 stemmen
hmm niet echt wat je zegt een originele film, erg afgeleid van vele andere horrors...erg voorspelbaar!
Drekskiebel
-
- 74 berichten
- 72 stemmen
standaard horror met Amerikaans fundamentalisme. Had meer ingezeten als ze andere acteurs hadden genomen of de acteurs een geloofwaardige uitstraling hadden gegeven. gemiste kans regisseur
FillumGek
-
- 8987 berichten
- 3398 stemmen
Ik bedank Giglio voor dit belachelijk staaltje horrorcrap dat vrijwel direct de prullenbak in kan. Bij dit soort films geldt; lees het plot en je kan bijna precies nagaan hoe het verhaal begint en eindigd. Misschien kon ik niet van de film genieten omdat ik strontchagrijnig ben omdat NEC net had verloren, of omdat het gaat over het zoveelste dertien-in-een-dozijn clichéhorror. Ik denk toch het laatste.
Het verhaal is gewoon erg saai en wat heb ik een godsgruwelijk spuughekel aan die bijbelverhalen. Praise the lord! ?@*&%#
De personages waren veelal saai, vooral Deacon ( het verplichte lelijke smoelenwerk) en Clyde. Die Ida was best goed, maar kan in haar eentje geen film dragen. De jongens in het bos hadden geen betekenis dus die konden ze net zo goed weglaten. Hoewel ik wel had verwacht dat ze ook bij de familie hoorden. Sheryl was goed gecast want in een filmpje als dit moet het slachtoffer een lekker wijf zijn anders haakt de helft van de kijkers al meteen af. Gelukkig hielp ze haar vriend nadat hij pas 2x was gestoken. Ik denk dat ik ook eerst zou blijven kijken hoe een sicko m'n vriend(in) neersteekt ookal kan ik hem met één klap van achteren neer meppen. De man moet daarentegen dom zijn, wat ook hier weer het geval is. Daarom kwam het einde als een grote verrassing. De held leefde nog! Terwijl hij het duidelijk verdiende om het loodje te leggen. Ten eerste was hij zo dom geweest om iedereen te vermoorden maar Ida alleen knock out te slaan. Waarom? Vermoordt haar dan ook, lijkt me nogal logisch. Een verdiende comeback van onze Ida dus. Ten tweede deed hij wel erg zijn best te doen alsof hij dood was op het laatst. De grapjas, Sheryl trapte er maar mooi in.
Hier en daar een aardig effectje maar het stelt allemaal niet al te veel voor. Voor mij was het in elk geval een te lange zit.
Spartaan1986
-
- 3612 berichten
- 2168 stemmen
Goedkope horrorfilm met veel jatwerk maar toch weet de film je aandacht vast te houden door de creepy locatie en de gestoorde familie.
2,5*
Boeikens
-
- 4467 berichten
- 5326 stemmen
Goede horrorfilm!
Deed me vooral denken aan "Incident On And Of A Mountain Road". Een genre dat me wel ligt en hier werd nog eens goed geacteerd en de spanning bleef er goed inzitten.
Ook al zijn de genrefilms veelal hetzelfde maar deze is dan toch weer een tikkeltje anders.
Uiteindelijk heeft zo elke nieuwe film wel ergens een gelijkaardige voorganger gehad en kan men zo elke film wel de kritiek geven van, hetzelfde, gejat, reeds gezien, niets nieuws enz... 
Een vermakelijke 4*
Brianna
-
- 218 berichten
- 161 stemmen
Leuk filmpje, simpel verhaallijn, maar desondanks goed in elkaar gezet. Heb me iig niet verveeld. Alleen dat einde he!!!! pfff
Hoodini
-
- 69 berichten
- 330 stemmen
Redelijk goeie film, vrij origineel verhaal. Weet tot het laatst te boeien, alleen inderdaad het einde das wel jammer. Het worden meer special deffects ipv iets anders. Niet dat ze nou in de rest van de film zoveel beter waren, maar toch. Een jachtgeweer waarmee je eerst iemands kop volledig aan flarden schiet, maar welke in het volgende shot nauwelijks gewond lijkt. En de laatste slachtpartijen zijn ook niet echt geweldig En het zogenaamde open einde maakt het net dat ik een halve * minder geef. Al was 3* nou ook niet echt verdiend.
jorkie
-
- 155 berichten
- 213 stemmen
spannend filmpje, maar volgens mijn was op het laatst van de film het geld op, eerst is die dood en dan zijn ze samen met het kind? klopt geen kut van..
maar verder een lekker filmpje..
Raffael77
-
- 1891 berichten
- 0 stemmen
Idd een aardige film. Niet spectaculair maar ook niet slecht.
Er zitten wel een paar fouten aan het einde.
Er had wel iets meer mogen gebeuren maar was niet saai ofzo.
Ellis85
-
- 85 berichten
- 84 stemmen
hihi lekkere film met gore momenten, daar hou ik van
voor mij is er nooit bloed en vliegende darmen genoeg!!! zeker toen die misvormde pummel cheryl wou gaan neuken moest ik bijna kotsen hahahahaha ik gruwel van de gedachte dat zo'n vieze getikte zijn kanon in me zou stoppen hahahahahahahaa
:D
een 3 van mij 
vampyrmaiden
-
- 228 berichten
- 234 stemmen
beschrijving klopt niet; het stel krijgt te maken met een stel (man, vrouw, en misvormde broer van de vrouw) godsdienstwaanzinnigen, waarvan de vrouw geen kind kan krijgen. Ze willen het stel gebruiken om voor hun een kind te baren. dus geen sekte, geen nieuw ritueel, maar wel een leuke film, met voldoende spanning 
Het laatste nieuws

HBO Max scoort in Nederland met de matig beoordeelde bodyhorrorfilm 'Nightbitch'

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen

Netflix verwijdert de dramafilm 'It Ends With Us' met Justin Baldoni en Blake Lively

WOII-film 'The Boy in the Striped Pyjamas' wordt donderdag uitgezonden op televisie
Bekijk ook

Fritt Vilt II
Horror, 2008
66 reacties

Better Watch Out
Thriller / Horror, 2016
73 reacties

Fritt Vilt
Horror, 2006
89 reacties

Whisper
Mystery / Thriller, 2007
94 reacties

Storm Warning
Horror / Thriller, 2007
139 reacties

Hush
Thriller, 2008
112 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.






