• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.097 stemmen
Avatar
 
banner banner

In Bruges (2008)

Misdaad / Komedie | 107 minuten
3,46 3.058 stemmen

Genre: Misdaad / Komedie

Speelduur: 107 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Martin McDonagh

Met onder meer: Colin Farrell, Brendan Gleeson en Ralph Fiennes

IMDb beoordeling: 7,9 (489.450)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 26 juni 2008

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • CANAL+ Bekijk via CANAL+
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot In Bruges

"Shoot first. Sightsee later."

Twee huurmoordenaars krijgen na een serieus fout gelopen klus de opdracht in Brugge onder te duiken en daar te wachten op een telefoontje van hun chef. De ene maakt van de gelegenheid gebruik om wat kunst en cultuur op te snuiven, zijn kompaan vindt Brugge maar een achterlijk gat. Zijn wroeging over wat hij fout gedaan heeft lijkt hem naar een depressie te leiden, tot hij een meisje ontmoet dat zijn stuntelige avances lijkt te beantwoorden. Als na enkele dagen het telefoontje eindelijk arriveert, blijkt dat ze toch niet enkel voor de rustige omgeving naar Brugge zijn gestuurd.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van snakevega

snakevega

  • 106 berichten
  • 92 stemmen

Ik speel in deze film mee!


avatar van Quentin

Quentin

  • 10202 berichten
  • 8556 stemmen

Ook met Thekla Reuten.


avatar van dulcinea

dulcinea

  • 923 berichten
  • 818 stemmen

Aha hier zit ik dus echt op te wachten! Ik speel er zelf niet in mee (heb me helaas te laat opgegeven als figurant) maar ik heb hier wel meerdere opnames kunnen zien aangezien ik in Brugge woon.

Benieuwd naar de film enerzijds maar ook vooral héél benieuwd hoe ze Brugge in beeld gaan brengen


avatar van Kaffeefiltjer

Kaffeefiltjer

  • 543 berichten
  • 0 stemmen

Vreem dat hier nog geen beeldmateriaal van beschikbaar is,

die opnames in Brugge zijn ondertussen ook van februari laatst geleden.


avatar van Jack Sparrow

Jack Sparrow

  • 472 berichten
  • 3271 stemmen

Las net dit bericht:

Nieuwe film Thekla Reuten opent Sundance

AMSTERDAM -

De komedie In Bruges met de Nederlandse actrice Thekla Reuten opent op 17 januari het prestigieuze Sundance Filmfestival in de Amerikaanse staat Utah. Dat heeft distributeur United Pictures International zaterdag bekendgemaakt.

Bron: Telegraaf.nl


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5982 stemmen

Film Thekla Reuten opent Sundance

De komedie In Bruges met actrice Thekla Reuten opent op 17 januari het prestigieuze Sundance Filmfestival in Amerika. Sundance, opgericht door Robert Redford, is het grootste festival voor onafhankelijke filmproducties.

In Bruges gaat over 2 huurmoordenaars die na een lastige klus naar Brugge in België worden gestuurd om uit het zicht te verdwijnen. Daar komen ze echter weer in allerlei gevaarlijke situaties terecht.

Naast de 32-jarige Reuten spelen onder meer Colin Farrell en Ralph Fiennes in de film. Het is niet bekend wanneer In Bruges in de Nederlandse bios draait.

bron: NOS teletekst


avatar van Jack Sparrow

Jack Sparrow

  • 472 berichten
  • 3271 stemmen

Geestig hetzelfde bericht dezelfde tijd geplaatst


avatar van Kaffeefiltjer

Kaffeefiltjer

  • 543 berichten
  • 0 stemmen

avatar van Razorcut

Razorcut

  • 164 berichten
  • 496 stemmen

Ben ook wel serieus benieuwd naar deze film,aangezien ik van Brugge ben en enkele scènes heb zien opnemen. Zelfs al is de film slecht, zal dit toch een bijzonder invalshoek geven. (Voor Bruggelingen: the Nun's Story van Fred Zinneman speelt zich in het begin ook in Brugge af (Spiegelrei, St Janskerk), en er blijkt eigenlijk echt nog niet veel veranderd te zijn.)


avatar van gondwana

gondwana

  • 1212 berichten
  • 1464 stemmen

snakevega schreef:

Ik speel in deze film mee!

Tja, wie niet in west-vlaanderen...?


avatar van donnie darko

donnie darko

  • 6140 berichten
  • 2823 stemmen

Wat een weergaloze poster! Heb er zin in


avatar van Razorcut

Razorcut

  • 164 berichten
  • 496 stemmen

Vind het eerlijk gezegd nogal een amateuristische poster die mij niet zou aanzetten de film te gaan bekijken. (Moest ik niet van Brugge zijn natuurlijk)


avatar van raymon

raymon

  • 926 berichten
  • 1534 stemmen

apple trailer;

In Bruges trailer


avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8851 stemmen

Hehe, lijkt me toch wel geinig eigenlijk.


avatar van Word_Play

Word_Play

  • 358 berichten
  • 1290 stemmen

Haha, ziet er leuk uit.


avatar van hollywood

hollywood

  • 89 berichten
  • 104 stemmen

Weet iemand wanneer deze in de bios draait? (NL)


avatar van oostendeboy

oostendeboy

  • 23 berichten
  • 103 stemmen

een kennis van me heeft er een kleine rol in. hij komt al voor in de trailer


avatar van The Last

The Last

  • 7169 berichten
  • 0 stemmen

hollywood schreef:

Weet iemand wanneer deze in de bios draait? (NL)

Staat geplant voor 5 juni.


avatar van dulcinea

dulcinea

  • 923 berichten
  • 818 stemmen

In Belgie ergens in maart maar de precieze datum weet ik nog niet, blijkbaar krijgt Brugge ook de première.

En de Amerikaanse reviews die ik al gelezen heb zijn allemaal positief dus dat ziet er goed uit!


avatar van killerfreak

killerfreak

  • 846 berichten
  • 1066 stemmen

6 maart is ie in leuven bij nacht van het examen


avatar van thibault14

thibault14

  • 167 berichten
  • 1323 stemmen

Dit noemen we een grappige B-film, 3,0*


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10038 stemmen

Grappig kan het misschien wel zijn, maar een B-film is het niet.


avatar van Child in time

Child in time

  • 83 berichten
  • 336 stemmen

In Bruges is een leuke ontspannen film die vol zit met weldoordachte grappen.

Positief is ook dat de regisseur veel ruimte en rust laat in zijn film, we zien mooie landschappen terwijl een licht vrolijk deuntje de toon van de film verder weergeeft. Wat ook opvalt zijn de toch wel uitstekende acteer presaties, vooral Colin Farell zet een zeer geloofwaardig personage neer.

Wanneer je zin hebt om een rustig languit naar een filmpje te kijken moet je zeker kiezen voor in Bruges. Deze film doet je lachen terwijl het verhaal (hoewel flinter dun) zich toch staande houdt ( wat bij de meeste films dezer dagen zelden het geval is).


avatar van Friac

Friac

  • 1323 berichten
  • 1056 stemmen

Een mooie omschrijving van de film, Child in Time, ik kan me er zeker in vinden.

De film leek in het begin een beetje flauwtjes te zijn, met Colin Farell die eerst niet zo fantastisch leek te acteren plus enkele belegen grappen. Na een goed kwartier veranderde dit gelukkig, en werd In Bruges uiteindelijk een film die een goede mix Clerks/Big Lebowski-achtige humor (misschien niet de beste vergelijkingen, dus neem het maar best met een korreltje zout bij gebrek aan betere voorbeelden ) en suspense voorschotelt.

Als Belg is het ook erg leuk om een 'internationale' film te zien die zich in België afspeelt, met voor mij bekende straten/pleinen waar huurmoordenaars elkaar naar het leven staan.

Al was de cinematografie wat mij betreft niet van een hoogstaand niveau, toch was de film erg amusant en zat het tempo juist. Farell en Gleeson vormden een goed duo, en zoals eerder gezegd was de quirky humor goed aanwezig zonder echt in de weg te staan van de suspense. Ook het niet-clichématige einde biedt wat mij betreft een extra meerwaarde.

Onverwachts werd In Bruges dus toch nog een erg leuke film.

3,5*


avatar van killerfreak

killerfreak

  • 846 berichten
  • 1066 stemmen

verrassend goede film. Vond de acteerprestatie van Colin in het begin wel een beetje euhm, nu ja slecht, maar dat verbeterde gelukkig vrij snel. Ik mis trouwens de boodschap van het verhaal, maar dat stoorde me pas toen de film gedaan was

Nee, ff serieus. Goede film met af en toe serieuse lachmomenten, maar acteerprestaties lieten af en toe afweten. Is waarschijnlijk wel geen filmpje dat me zal bijblijven, buiten de 'fockin' bruges' die meer dan eens aan bod komt.

3.5*


avatar van apolicum

apolicum

  • 451 berichten
  • 5042 stemmen

De regisseur Martin McDonagh is nog maar 38 jaar jong? op z'n foto bij moviemeter ziet die er dubbel zo oud uit.

Kijk ook wel uit naar deze film hier


avatar van sensei82

sensei82

  • 2 berichten
  • 0 stemmen

Vorige week een preview van deze film gezien. Het lijkt echt of de wenkbrauwen van Colin Farrell een eigen leven leiden

Leuke film en een onverwachte aanrader


avatar van shihi

shihi

  • 2 berichten
  • 216 stemmen

Stomme poster!


avatar van Woga

Woga

  • 4 berichten
  • 372 stemmen

Gisteren in avant première gezien: ZWAK!

- weinig geloofwaardigheid

- geen zo'n goeie humor

- typische fucking film (in elke zin wordt dit gebruikt)

- film anti België en anti Brugge é


avatar van DamascuZ

DamascuZ

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

Woga schreef:

Gisteren in avant première gezien: ZWAK!

- weinig geloofwaardigheid

- geen zo'n goeie humor

- typische fucking film (in elke zin wordt dit gebruikt)

- film anti België en anti Brugge é

Ik was daar gisteren ook. Na de leuke Kinepolis filmquiz heb ik echt 'genoten' van deze film!

Hoewel de meningen binnen onze groep verdeeld waren, vond ik hem persoonlijk fantastisch: Brugge wordt mooi en met respect in beeld gebracht, maar er wordt ook meer dan eens mee gelachen.

In het begin dacht ik ook dat de film wat traag op gang zou komen, maar in mijn ogen past dit perfect bij de plaats van de film, nl. het rustige Brugge.

Deze film geeft voor mij een perfecte combinatie van gepaste humor, spannende actie en een klein tikkeltje drama. En deze formule gemixed in een ontspannend concept.

Voor (rustige) mensen die een rustige avond willen is deze film zeker een aanrader!