• 15.804 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.028 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mossafer (1974)

Drama / Komedie | 83 minuten
3,70 15 stemmen

Genre: Drama / Komedie

Speelduur: 83 minuten

Alternatieve titels: The Traveller / The Traveler

Oorsprong: Iran

Geregisseerd door: Abbas Kiarostami

Met onder meer: Hassan Darabi en Masud Zandbegleh

IMDb beoordeling: 7,5 (2.492)

Gesproken taal: Perzisch en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mossafer

Een tienjarige dorpsjongen probeert op allerlei manieren geld bijeen te sprokkelen om een voetbalwedstrijd in Tehran bij te kunnen wonen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Qassem / Qassem Julayi / Ghāsem Jolā'i

Mother of Qassem

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Movsin

Movsin

  • 8286 berichten
  • 8432 stemmen

Knappe film met een mooie tekening van een dorpsjongen door de voetbalmicrobe bezeten.
Grappig in zijn onderneming om kost wat kost de match bij te wonen. Heel natuurlijk gefilmd met aardige beeldcomposities: de fotosessies, de verkoopsessies met daarbij de tegenwerking thuis, de zedenlessen en zijn problemen met het school lopen. In verband met dit laatste wordt even de verantwoordelijkheid van de school met deze van de ouders tegen elkaar afgewogen en dat daarbij voor de ogen van een goedkeurende moeder een ouderwetse, gewelddadige techniek wordt toegepast, stemt toch tot nadenken.. Maar zo zal het er ook wel aan toegegaan zijn en ook dat zat dus in deze geslaagde film en draagt bij tot de inhoudelijkheid en precisie van het werk van deze regisseur.