• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.451 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.792 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Wild (2006)

Animatie / Avontuur | 94 minuten
2,81 511 stemmen

Genre: Animatie / Avontuur

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titel: De Wilde

Oorsprong: Canada / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Steve 'Spaz' Williams

Met onder meer: Kiefer Sutherland, Jim Belushi en Eddie Izzard

IMDb beoordeling: 5,2 (29.372)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 26 april 2006

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Wild

"Start spreading the newspaper."

De luidruchtige leeuw Samson is de held van de dierentuin in New York. Als zijn zoon, het leeuwenwelpje Ryan, per ongeluk wordt verscheept naar de wildernis, moet hij in actie komen, geholpen door een vreemd gezelschap aan dieren. Samen met de gracieuze giraffe Bridget, de slome slang Larry, de komische koala Nigel en de eigenwijze eekhoorn Benny, gaat Samson op een gevaarlijke missie dwars door de jungle van New York City om Ryan te redden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Samson (stemrol)

Benny (stemrol)

Nigel (stemrol)

Bridget (stemrol)

Kazar (stemrol)

Larry (stemrol)

Ryan (stemrol)

Fergus Flamingo (stemrol)

Duke (stemrol)

Eze (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van MrEd

MrEd

  • 339 berichten
  • 2910 stemmen

Slap aftreksel van Madagascar. Wordt zelden leuk en de kwaliteit van de animatie valt ook tegen.

omdat ik toch wel eens slechter ben tegengekomen 1,5*


avatar van Channa84

Channa84

  • 78 berichten
  • 60 stemmen

Wat een slap aftreksel van madagscar en the lion king in één!!! Zonde van m'n tijd!


avatar van Sutherland

Sutherland

  • 676 berichten
  • 1075 stemmen

Beetje een tegenvaller maar desalnietemin wel leuk om naar te kijken.

2.5 *


avatar van astonmartin

astonmartin

  • 15 berichten
  • 36 stemmen

Nou...ik lees vooral negatieve berichten. Ik heb er zelf van genoten, vooral van Koala Nigel en die eekhoorntje Benny. Ik wil the wild gewoon niet vergelijken met Madagascar, omdat het toch twee verschillende animatie-stijlen zijn. Al lijkt het verhaal op dat van Madagascar, toch heb ik ervan genoten. 5 sterren, voor de animatie en de humor van Koala.


avatar van Modar

Modar

  • 239 berichten
  • 200 stemmen

Opzich wel een leuke film, jammer dat Disney het verhaal heeft gejat van Madagascar. De humor is wel ok in deze film, en de animaties ook wel. Als ik deze ga vergelijken met Madagascar wint Madagascar dik. Toch krijgt deze film een voldoende 3 sterren dus.


avatar van theresia

theresia

  • 198 berichten
  • 676 stemmen

it's sooooo funny.. veeeeeel beter dan die madagascar... en correctie disney heeft deze film niet gejat.. alleen maar slechte berichten omdat madagascar eerder uitgekomen is. ik vraag me toch af als ze allebei tegelijk uit waren gekomen wat dan de reactie's waren. Deze is echt stukken beter. maar ja mijn mening he..


avatar van De_Hollander

De_Hollander

  • 348 berichten
  • 372 stemmen

Veel beter als madagascar


avatar van Esteban

Esteban

  • 3606 berichten
  • 1826 stemmen

Het is trouwens grappig hoe mensen het een flauw aftreksel noemen van 'Madagascar'. Vooral omdat 'the Wild' nét iets anger op tafel lag en het maken van de film langer heeft geduurd.


avatar van IcU

IcU

  • 6783 berichten
  • 3051 stemmen

Het verhaal is echt erg slecht en een rip-off van meerdere films maar voornamelijk dat van Madagascar. De humor is flauw en doorzichtig. Alleen de animatie is gewoon geweldig. Het ziet er allmaal super uit en er is veel aandacht aan besteed. 3*-en voor de prachtige animatie.


avatar van han de barman

han de barman

  • 202 berichten
  • 485 stemmen

Hele goede humoristische film!

Ik vond het bijna geen moment aan Madagascar denken. Elke film heeft wel wat raakvlakken. Dit was gewoon een op zichzelfstaand verhaal.

De eerste 13 minuten moest ik nog niet zo lachen en vond ik het verhaal beetje moeizaam op gang komen, maar daarna was het vaak erg grappig om te zien.


avatar van tomseun

tomseun

  • 7 berichten
  • 7 stemmen

Erg leuke en grappige film wel!

Misschien was Madagascar wel leuker, maar boeien, dit was ook weer leuk om te kijken!


avatar van sanna03

sanna03

  • 59 berichten
  • 41 stemmen

van wie is de stem van samson in deze film?


avatar van holmes

holmes

  • 62 berichten
  • 210 stemmen

ik vond er geen reet aan, geen humor (tenminste niet de mijne) wel mooi gemaakt.

sanne03: kiefer sutherland


avatar van Skuller

Skuller

  • 250 berichten
  • 2424 stemmen

Hij was zeker leuk,zeker voor kinderen het kijken meer dan waard.


avatar van stan

stan

  • 4649 berichten
  • 1288 stemmen

Ik vond het een leuke film

Ik ging zeker een aantal keren helemaal stuk om die slang


avatar van MrAmsterdam

MrAmsterdam

  • 112 berichten
  • 215 stemmen

Leuke film.. vooral met jack bauer in de hoofdrol

3*


avatar van aawillemsen

aawillemsen

  • 57 berichten
  • 49 stemmen

Was dit geouwehoer ook niet met nemo en een paar maand later Shark tale?

Die dingen moet je gewoon niet met elkaar vergelijken, en gewoon naar de film kijken!

Als die vermakelijk is is dat toch goed?

Ik geef hem een 4, want ik heb echt genoten!!!


avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Wat een heerlijk filmpje dit.

Ik heb me echt vermaakt met de droge humor en leuke personages.

Verhaal kwam inderdaad bekend voor zoals iedereen dat zegt, maar ik ergerde me er niet aan.

Ja ik heb samen met mijn vriend erg genoten van deze gekke film.

4*


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Leuk filmpje.

Een filmpje die zichzelf niet te serieus neemt. Heerlijke flauwe non childish humor, knotsgekke characters en een vermakelijk verhaaltje. Vooral die Koala was zeer cool.

Animatiefilms als deze schieten werkelijk uit de grond del aatste jaren maar The Wild kon mij wel als 1 van de weinige erg bekoren en weet boven het gemiddelde uit te stijgen. 4*


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7005 berichten
  • 9790 stemmen

Futloze, geforceerde animatiefilm die sterk doet denken aan het betere Madagascar. Soms erg mooie animatie en kleurgebruik, maar de personages en hun stemmen zijn vlak en ongeïnspireerd, het verhaal zeer voorspelbaar en de humor flauw en vergezocht. De zoveelste tegenvallende computer-animatiefilm van de laatste jaren.


avatar van patrick17

patrick17

  • 613 berichten
  • 448 stemmen

Mwoah,een redelijke film nou niet heel bijzonder maar wel leuk om een keer gezien te hebben!!Niet al te serieus nemen en je kijkt hem lekker weg!!

En idd de Koala was gruwelijk Cool

2.5 *


avatar van janssen16

janssen16

  • 139 berichten
  • 676 stemmen

lijkt veels te veel op madagascar, beter goed geript dan slecht verzonnen... maar dit is slecht geript dus slechte film

*1.5


avatar van Daniels

Daniels

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

MrEd schreef:

Slap aftreksel van Madagascar. Wordt zelden leuk en de kwaliteit van de animatie valt ook tegen.

omdat ik toch wel eens slechter ben tegengekomen 1,5*

Ik zie hier veel reacties van dat ie niet goed zou zijn, maar ik zal hem vanavond eens gaan kijken


avatar van nachtvlinder

nachtvlinder

  • 521 berichten
  • 465 stemmen

Het lijkt op Madagascar soms ja, maar de tijd is te kort om dat jatten te nomen , zo snel zet je een film niet in elkaar. Dus er is wat meer aan de hand.

In ieder geval een heel stuk mooier en driedimensionaal getekent dan dat platte en hoekige in madagscar en gelukkig wat minder overacting figuren. Het kon me beter bekoren. Alleen soms net weer te Disney-achtig en niet scherp genoeg of langer doorgezet. Zo is de stem van pa leeuw soms wel erg sinterklaas/slaapmannetje-achtig.

Wel een aanrader.


avatar van Doom

Doom

  • 8214 berichten
  • 1540 stemmen

The Wild is een onverwachts sterke animatie komedie die zich zeker kan meten met Shrek, Ice Age en Finding Nemo. De humor is op vele momenten erg sterk en voelt net iets meer volwassen aan dan de gemiddelde doorsnee animatie komedie van Amerikaanse bodem. De animatie zelf ziet er degelijk uit. Het verhaal is erg simpel en lijkt sprekend op die van Madagascar. Dit moet overigens niet direct als een minpunt worden gezien want als je bij een film als The Wild gaat letten op het verhaal ben je niet slim bezig. The Wild draait namelijk puur om de humor en de geweldige (hilarische) animatie figuren. Nergens anders om.

The Wild is gewoon een erg geslaagde animatie komedie.

4*


avatar van Seppe17

Seppe17

  • 12 berichten
  • 83 stemmen

Vond het echt een geweldige film heb echt goed gelachen. Het enige wa er nog onbrak ware de pingiuns van madagaskar, als die er bij geweest ware zou het perfect geweest zijn


avatar van viewtiful

viewtiful

  • 135 berichten
  • 489 stemmen

krijgt een 1,5 van mij.

wat een vreselijke film is dit zeg, een slappe aftreksel van madagascar. The Wild ontbreekt echt alles, vooral de humor, niet een van de characters was grappig om aan te horen.


avatar van tevelenco

tevelenco

  • 790 berichten
  • 932 stemmen

Redelijk leuke en goed gemaakte annimatiefilm.

Met een inderdaad niet erg orgineel verhaal.

De film kent verder wel aardige humor, leuke typetjes en een goede soundtrack.

Nee geen topper maar toch zeker vermakelijk.


avatar van murtcelP

murtcelP

  • 393 berichten
  • 962 stemmen

Erg leuke animatie-komedie. Het ziet er heel goed uit. vooral de haren van de verschillende dieren zijn schitterd geanimeerd. The Wild is ook niet alleen leuk voor kinderen, maar volwassenen kunnen hier ook goed om lachen! ***1/2

De overeenkomsten met Madagaskar zijn natuurlijk erg groot, maar die moet ik zien.


avatar van RemiB

RemiB

  • 66 berichten
  • 75 stemmen

Leuke film, met grappige momenten

In het begin gelijk al met ''de brul'' van ryan, en het flirten van Benny.

Nigel vind ik briljant!