• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.274 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Wild (2006)

Animatie / Avontuur | 94 minuten
2,81 511 stemmen

Genre: Animatie / Avontuur

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titel: De Wilde

Oorsprong: Canada / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Steve 'Spaz' Williams

Met onder meer: Kiefer Sutherland, Jim Belushi en Eddie Izzard

IMDb beoordeling: 5,2 (29.368)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 26 april 2006

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Wild

"Start spreading the newspaper."

De luidruchtige leeuw Samson is de held van de dierentuin in New York. Als zijn zoon, het leeuwenwelpje Ryan, per ongeluk wordt verscheept naar de wildernis, moet hij in actie komen, geholpen door een vreemd gezelschap aan dieren. Samen met de gracieuze giraffe Bridget, de slome slang Larry, de komische koala Nigel en de eigenwijze eekhoorn Benny, gaat Samson op een gevaarlijke missie dwars door de jungle van New York City om Ryan te redden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Samson (stemrol)

Benny (stemrol)

Nigel (stemrol)

Bridget (stemrol)

Kazar (stemrol)

Larry (stemrol)

Ryan (stemrol)

Fergus Flamingo (stemrol)

Duke (stemrol)

Eze (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Angrod_Pallanén

Angrod_Pallanén

  • 6687 berichten
  • 1042 stemmen

streeter schreef:

Dit is een grote flop geworden - het is echt jammer kwa timing. Ik zou denken dat deze film zelfs voor Madagascar in (pre) produktie is gegaan (aangezien Disney veel meer tijd in hun films steekt dan Dreamworks).

Misschien heeft Dreamworks vals gespeeld, maar qua kwaliteit hebben ze toch iets veel mooiers afgeleverd (baseer ik op de trailer, heb de film nog niet gezien). Ik lees nog steeds de strip in de DD en die is buiten de oppervlakkige humor best te doen, maar die is, nogmaals, prachtig getekend. De trailer doet vermoeden dat de film verschrikkelijk lelijk computer geanimeerd is.


avatar van ultra_deventer

ultra_deventer

  • 9 berichten
  • 41 stemmen

hele leuke film, en is ook grappig


avatar van Martine1312

Martine1312

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

Hallo, waar kan je zien op internet wie de NL stemmen voor deze film verzorgen????


avatar van Pilcrepus

Pilcrepus

  • 215 berichten
  • 1676 stemmen

SzJoowNiejCah schreef:

Wel stel ik voor een tijdelijke-internationale-animatie-dierenfilm-stop in te voeren.

Iedereen mee eens?! Mooi..!

Je bedoelt een tijdelijke stop op het Internationale Dierenfilm Animatie genre? De wereld zal niet meer hetzelfde zijn.


avatar van tsjidde

tsjidde

  • 2112 berichten
  • 4039 stemmen

SzJoowNiejCah schreef:

Wel stel ik voor een tijdelijke-internationale-animatie-dierenfilm-stop in te voeren.

Uuh ... uche ... uche ..


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31149 berichten
  • 5449 stemmen

SzJoowNiejCah schreef:

Wel stel ik voor een tijdelijke-internationale-animatie-dierenfilm-stop in te voeren.

Die club probeert al sinds Bambi van de grond te komen, maar moet het steeds tegen de beesten afleggen.


avatar van eelco

eelco

  • 55 berichten
  • 73 stemmen

volgens mij doet mij dit denken aan madagascar of ik ben gek?! ook een leeuw en giraffe en wordt verzonden..... beetje na geaapt oeps ook een dier hahahahaha


avatar van kiss_hester

kiss_hester

  • 34 berichten
  • 40 stemmen

Ik vond het echt een stomme film.. Zo afgezaagd. Op zoek naar de zoon. En als het dan nog grappig was geweest, maar zelfs dat is ze niet gelukt... Een 1.5 van mij.


avatar van kiss_hester

kiss_hester

  • 34 berichten
  • 40 stemmen

Oh, ik moet er nog bijzeggen dat het echt waanzinnig knap computer werk is! En wat betreft Madagascar, zou het me niks verbazen dat deze al eerder in productie is gegaan. Gewoon een geval van slechte timing denk ik.


avatar van Dooz

Dooz

  • 120 berichten
  • 11 stemmen

Leek inderdaad veel op Madagascar. Maar zaten leuke grappen in en mooi gemaakt. Vond het een leuke film.


avatar van Angrod_Pallanén

Angrod_Pallanén

  • 6687 berichten
  • 1042 stemmen

Ik lees die strip elk week weer met plezier en telkens als ik de reclame zie kom ik tot de conclusie dat de tekeningen mooier zijn dan de filmanimatie.


avatar van Jcu

Jcu

  • 4 berichten
  • 5 stemmen

't is een beetje overdreven. Het is geen slechte film. maar het is ook geen speciale film. Deze film kan je wel doorbrengen in de bios. But thats it. Meer moet je ook niet doen, is gewoon een keer grappig om naar te kijken. Sommige scene's zijn ''grappig''.

Het is een kruising tussen madagaskar, Lionking, finding nemo.

Nou als je die 3 niet heb gezien? Dan moet je naar deze film gaan 3-in-1


avatar van Carlos Olivera

Carlos Olivera

  • 194 berichten
  • 203 stemmen

Ik heb hem net bekeken... en moet zeggen, aardige poging van disney, maar lang niet goed genoeg!

Duidelijk veel overeenkomsten met Madagascar, die vele malen beter is. Zelfs de muziek-elementen uit the wild kunnen niet eens in de buurt komen van de jungle-fever van Madagascar.

Af en toe een aardige grap waar je wel om kan lachen en een aardig einde, dat weer iets goedmaakt!

2 punten geef ik deze film..


avatar van Ribera

Ribera

  • 124 berichten
  • 0 stemmen

Als ik het verhaal zo lees, is dit dan niet een dikke, vette, schandalige rip-off van Madagascar (die ook al niet grappig is) ?


avatar van amazingmoi

amazingmoi

  • 215 berichten
  • 269 stemmen

^ niets aan toe te voegen


avatar van kitno

kitno

  • 64 berichten
  • 70 stemmen

madagascar werd later geproduceerd dan the wild.Maar disney was veel trager met het maken van de film.Vond hem tegenvallen en madagascar leuker.


avatar van moviefreak#1

moviefreak#1

  • 14390 berichten
  • 25163 stemmen

Het is dat ik deze film samen met iemand anders aan het kijken was anders had ik de film echt niet afgekeken.

Deze film gaat echt werkelijk nergens meer over. Ik heb het wel een beetje gehad met leeuwen die schepen besturen, eekhoorntjes die een romance beginnen met een giraffe en een koalabeer die bovenop een anaconda ligt te zonnen.

De originele ideeën van de makers van deze pure rommel zijn al jaren op en er kan geen animatiefilm meer komen zonder dat een andere studio met bijna exact hetzelfde verhaal probeert te scoren, na Shark Tale / Finding Nemo en A Bug's Life / AntZ nu dus weer dit gedrocht in navolging op het ook al niet bijster geweldige Madagascar.

Ik had het er vandaag nog over met een paar andere gasten en we kwamen tot The Incredibles maar niet verder toen we ons afvroegen hoeveel animatiefilms er in de laatste 15 jaar uit Hollywood waren gekomen waarin er geen pratende dieren / auto's / bomen of theeservies te zien waren. En dan hebben we dit jaar nog Cars, Over the Hedge en Happy Feet tegoed.

Overigens is het erg flauw om een 0,5* te geven omdat het verhaal niet origineel en gewoon slap is maar dat is niet de enige reden. De Nederlandse nasynchronisatie was VRE-SE-LIJK en de animatie was gewoon schandalig. Dat ze dit soort gedrochten wél in de bioscoop brengen en geweldige animatie uit het Verre Oosten compleet negeren blijft me verbazen.

Een zeer welverdiende 0,5*


avatar van =michael=

=michael=

  • 629 berichten
  • 429 stemmen

Jammer dat ik hem op dvd heb met belgische audio!

3


avatar van kArIzMa_TuRk

kArIzMa_TuRk

  • 3642 berichten
  • 0 stemmen

Het lijkt een beetje op Madagascar..


avatar van gremlin

gremlin

  • 13 berichten
  • 18 stemmen

een goeie film mooi in elkaar gezet heel veel scenes heb ik krom gelegen van het lachen


avatar van mark1985

mark1985

  • 2 berichten
  • 5 stemmen

In mijn ogen een mislukte na-aap op Madagascar... Volgens de trailer leek hij leuk, maar na een klein kwatiertje heb ik m'n dvd-speler uitgezet... helaas...

1 ster


avatar van Angrod_Pallanén

Angrod_Pallanén

  • 6687 berichten
  • 1042 stemmen

mark1985 schreef:

maar na een klein kwatiertje heb ik m'n dvd-speler uitgezet... helaas...

1 ster

Hoe weet je dan of de rest van de film ook slecht is?


avatar van Sensual-J

Sensual-J

  • 11 berichten
  • 86 stemmen

Zelfs mijn zusjes van 9 en 10 zeiden: Die heb ik al gezien!!! Ja.. hij lijkt ook inderdaad veel op wat ouder broertje Madagascar..


avatar van erikies

erikies

  • 1 berichten
  • 2 stemmen

Echt een tegenvaller! Disney wilde waarschijnlijk revanche op hun nagemaakte Finding Nemo: Sharktale.

En nu dacht Disney daardoor even Madagascar na te maken met The Wild.. Helaas niet gelukt. Veel minder mooie animaties en vooral veel minder grappig. En het verhaal gaat ook helemaal nergens over.

Jammer dat ze niet een film gemaakt hebben waar hun eigen originaliteit in zit. Na finding nemo is dit echt een misser..


avatar van PooKi

PooKi

  • 7 berichten
  • 6 stemmen

Het slaat echt nergens op dat hij op madagascar lijkt, want de enigste overeenkomst is dat er een jungle in voorkomt en dat er een leeuw in het spel is. misschien ook nog de giraf maar die verschillen 500% met elkaar, het was geen geweldige film, geef ik toe, maar het was ook geen slechte. de animatie was ook niet slecht. En hij leek dus absoluut niet op madagascar.

3,5*


avatar van jollevwb

jollevwb

  • 5 berichten
  • 0 stemmen

Ik vind hem een beetje 'slap'.

Vooral omdat ze het idee van madagascar een beetje hebben "gestolen".

Een 1*


avatar van edejong

edejong

  • 277 berichten
  • 531 stemmen

komt bij mij inderdaad over als een rip-off van madagascar.. totaal niet boeiend meer dus als je die al gezien hebt


avatar van nickvanzutphen

nickvanzutphen

  • 208 berichten
  • 4658 stemmen

Visueel is the Wild beter dan Madagascar , maar toch vond ik ook Madagascar een stuk leuker doordat de personages grappiger waren als die van in the Wild.

Maar een echte rip-off is het niet want Pixar en Dreamworks wisselden elkaar al een paar keer met eenzelfde soorten animatie's af (A Bug's Life Pixar/Antz Dreamworks , Finding Nemo Pixar/Shark Tale Dreamworks,

The Wild Pixar-Disney/Madagascar Dreamworks)

Maar dit komt gewoon doordat de technologie van tijd tot tijd zo word verbeterd dat dat soort films visueel heel erg mooi gemaakt kunnen worden , en daarom gaan deze filmmaatschappijen daarmee snel aan de slag en dan kun je 2 bijna dezelfde verhalen krijgen net als bij The Wild en Madagascar.


avatar van vincentclaesen

vincentclaesen

  • 141 berichten
  • 222 stemmen

Wat een na-aperij: vader-zoon probleem (nemo), madagascar, the lion king, ...

Zwakke film, niet mooi gemaakt, als ze in '40 al een prachtfilm als Pinokkio konden maken, waarom dan nu van die vieze computerbeelden. Disney had gewoon bij de gewone tekenfilms moeten blijven, het is allemaal fout gegaan bij films als Dinosaur, Piratenplaneet, ...

Jammer maar helaas

0,5


avatar van dabbert

dabbert

  • 7 berichten
  • 23 stemmen

Niet echt een leuke film.

Ik vond hem te veel op madagascar lijken