• 15.794 nieuwsartikelen
  • 178.172 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.524 stemmen
Avatar
 
banner banner

Heartbreakers (2001)

Komedie / Misdaad | 123 minuten
2,78 521 stemmen

Genre: Komedie / Misdaad

Speelduur: 123 minuten

Alternatieve titels: heartBREAKeRS / The Heartbreakers

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: David Mirkin

Met onder meer: Sigourney Weaver, Jennifer Love Hewitt en Gene Hackman

IMDb beoordeling: 6,3 (61.723)

Gesproken taal: Engels en Russisch

Releasedatum: 9 augustus 2001

Plot Heartbreakers

"Caution: Dangerous Curves Ahead"

Max en Page vormen als moeder en dochter een team: Max verleidt rijke mannen zodat ze met haar trouwen, en vervolgens verleidt Page ze, zodat Max weer van de man kan scheiden, met een flinke deel van de "buit" uit de scheiding. Als ze in geldproblemen komen besluiten ze nog één laatste klus te doen: de oude, rijke William B. Tensy. Het gaat echter allemaal niet zoals ze gehoopt hadden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jack Withrowe

William B. Tensy

Dean Cumanno

Gloria Vogal

Nurse Gale Grey

Miss Madress

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Sportingerke

Sportingerke

  • 341 berichten
  • 335 stemmen

Jennifer is knap. Geen twijfel mogelijk.

Dit is echter slechts een pleister op een houten been. De film vind ik immers nogal langdradig zonder al te veel grappen, iets wat je van een komedie toch wel verwacht. De film deed me denken aan de Britse serie Hustle, die ook telkens gaat over oplichterspraktijken. Die afleveringen duren echter maar een uur en daarin gebeurt veel meer.

Als je Hustle vergelijkt met deze film moet je besluiten, dat dit echt op niet veel trekt.

Zeker geen aanrader, tenzij misschien voor paprikachipsetende ouwe rukkers


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

Best wel leuke film , met Jeniffer Love Heiwitt in een stoute/kinky rol. Dat maakt de film al iets leuker. inhoud was verder aardig goed bedacht.

3***


avatar van Gattopardo

Gattopardo

  • 30 berichten
  • 16 stemmen

Koop je een dvd van een paar Euro enkel en alleen om Jennifer Love Hewitt te zien rondhuppelen in strakke korte kinky rokjes, blijkt de film zelf ook best nog geinig te zijn.

Een meevallertje dus .


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

ik ging hem kijken met niet geweldig hoge verwachtingen, wou alleen jennifer love hewitt zien, dus misschien dat ik mede daarom erg genoten heb. ook kwam ik halverwege de film erachter dat ik hem al ooit gezien had, maar ook dat mocht de pret niet drukken.

boordevol cliches? ja

geweldig origineel verhaal? nee dat niet

fenomenabel acteerwerk? ook niet

maar daar ga ik de film niet op beoordelen. als je zonder het kritische oog kijkt, is het een heerlijk feel-good filmpje, met een aantal erg leuke momenten en wat vrolijke muziek. de cast is ook niet mis en alleen voor JLH krijgt ie van mij al een voldoende. heb me de hele 2 uur vermaakt. staat garant voor een avondje leuk vertier en reikt zeker boven het gemiddelde wegkijkertje uit.

als je weliswaar kritisch gaat kijken, ja, dan zouden er voor mij ook een aantal puntjes afgaan, nog meer als jennifer love hewitt er niet in zat.

ook een leuk bijrolletje voor sarah silverman trouwens, die eigenlijk wel een grotere rol verdiende


avatar van movie acteurs

movie acteurs

  • 3086 berichten
  • 3244 stemmen

Zeer degelijke en vermakelijke komedie. Had niet veel van de film verwacht maar ik kreeg best een luchtig filmpje voorgeschoteld. Jennifer Love Hewitt is een mooie vrouw en ik ben zeker geen fan van haar, maar hier doet ze het wel leuk en ik kan haar wel waarderen. Deze film krijgt van mij een 3,5.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11078 stemmen

Aardige comedie waarin moeder en dochter mannen verleiden om er financieel beter van te worden. Wel wat voorspelbaar en het plot hangt nogal aan toevaligheden aan elkaar. Maar het is allemaal zeker wel vermakelijk. Bovendien is de cast ook erg genietbaar en valt er zeker wel te lachen om de rol van Ray Liotta. Een kleine 3 sterren.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Ik was wel toe aan iets luchtigs. Deze romcom over moeder en dochter die hun niet geringe lichamelijke charmes in de strijd werpen om vermogende mannen op te lichten heeft mij ook bij herziening een aangename middag bezorgd. Jennifer Love Hewitt steelt de show.


avatar van blurp194

blurp194

  • 5495 berichten
  • 4194 stemmen

Man wat een flak krijgt deze film. En waarom?

Goedbeschouwd is er gewoon echt geen speld tussen te krijgen. Alle rollen zijn super grappig, Weaver en JLH zien er uit om op te vreten, de teksten zijn af en toe echt hilarisch, Liotta die de rol van zijn leven speelt. En dan Hackman nog met zijn gekuch. Als er al iets anders, beter had gekund, dan had het nog iets verder over the top gemogen, behalve dan precies de rol van Hackman natuurlijk, want die zit gewoon snor.

Met de beperkingen van het genre is dit wel zo'n beetje zo goed als het wordt. Jammer voor regisseur Mirkin die net als hier afgefakkeld werd, ik had graag wat meer van dit soort films gezien.