

Genre: Misdaad / Drama
Speelduur: 108 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Mark Rydell
Met onder meer: Kim Basinger, Danny DeVito en Kelsey Grammer
IMDb beoordeling:
5,8 (4.731)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Even Money
"The Fix. The Gamble. The Betrayal. The Threat."
Drie door elkaar verweven verhalen over gokken en de destructieve gevolgen op de levens van enkele gokverslaafden. De levens van drie van deze gokkers komen met elkaar in aanraking tijdens een college basketbal kampioenswedstrijd. De broer van één van de spelers wordt door zijn schuldeiser onder druk gezet om zijn broer de wedstrijd te laten verliezen, een berooide werkloze goochelaar ziet het als een laatste kans om weer beroemd te worden en een gokverslaafde huisvrouw zet het laatste beetje spaargeld van haar gezin op de wedstrijd.
Externe links
Acteurs en actrices
Carolyn Carver
Detective Brunner
Clyde Snow
Godfrey Snow
Tom Carver
Augie
Walter
Victor
Caribbean Woman
Darius Jackson
Video's en trailers
Reviews & comments

kArIzMa_TuRk
-
- 3642 berichten
- 0 stemmen
dit wordt wel kijken Danny DeVito he.. ben benieuwd..

vranque
-
- 917 berichten
- 3644 stemmen
Ik wed dat het gemiddelde van deze film binnen no time onder de 3 gaat komen.
Ik lever alvast mijn bijdrage: 2*

bartjuh_18
-
- 23 berichten
- 59 stemmen
goede film die de realiteit goed weergeeft, verrassend einde
4 sterren

kleez
-
- 849 berichten
- 1207 stemmen
Nét gezien!
Film die idd de realiteit weergeeft. Wel iets wat weer TY-PISCH veel
voorkomt in de USA... maarjah.
Danny DeVito speelt weer zeer goed! Groot pluspunt: dit verhaal
is echt heel realistisch. Niet een happy end waarvan iedereen
droomt en dat alles weer goed komt!
3,5*

ralfsjam
-
- 2144 berichten
- 1345 stemmen
goeie film, goed verhaal, alle acteurs goed! wat wil je nog meer?
okay, voor de mensen die van actie houden: niet doen. maar voor de mensen die van goeie films met goeie verhalen en waar goeie acteurs in spelen houden.... zien! ****

bugno
-
- 116 berichten
- 96 stemmen
Sterke film,ben aardig onder de indruk van de acteerprestatie van met name Whitaker en Roth,die waren geweldig.
De rest kon ze maar net bijhouden,anders was er een topfilm uitgerold,nu iets minder,maar zeker niet minder waarheidsgetrouw,....een aanrader! 4*

RonnyNasty
-
- 14 berichten
- 53 stemmen
Even Money, een film dat hoofdzakelijk gaat over gokken, gokverslaving en de gevolgen daarvan. Ik vond het idee en de opzet leuk, alleen vond ik het verhaal verder erg zwak. De boodschap die de film ons wil meegeven komt wel duidelijk over, alleen de personages die ze hebben gebruikt, de dialogen tussen deze personages en de situaties waarin zij verkeren vind ik heel erg zwak. Ik had niet veel van deze film verwacht en nóg viel deze film mij zwaar tegen. 2*

zjandannybob
-
- 421 berichten
- 1047 stemmen
gebeurt zowat niks in, had veel meer hiervan verwacht de boodschap is inderdaad duidelijk. alleen devito vond ik een leuke rol hebben, verder viel het zwaar tegen.
2*

Steven Taylor
-
- 17 berichten
- 22 stemmen
Ik Heb genoten....Danny DeVito was weer grandioos!!!
4 sterren (alles kan altijd beter)

gortdroog
-
- 116 berichten
- 0 stemmen
ik hoop dat mensen er wat van leren, de boodschap dekt de lading 3 sterren

helleke
-
- 967 berichten
- 1165 stemmen
Geen slechte film maar ook geen hoogvlieger.
Veel verschillende verhaallijnen die op het eind in elkaar vloeien.
Deed me een beetje denken aan Crash al kon hij er wel niet aan tippen.
3 sterren.

nairobi
-
- 206 berichten
- 431 stemmen
Ik zat te twijfelen of hem wel wou zien, gelukkig doorgezet en aangenaam verrast. Vooral de scene's met Davito en Basinger waar zeer geloofwaardig, Basinger bewijst dat ze zeker een goede actrice is. Forrest Whitaker was wederom subliem, alles wat die man tegenwoordig doet is goed.
Ik geef een dikke 4xx, had meer kunnen zijn als ik niet heel af en toe dat super Amerikaanse idealisme tegen kwam.
Dat neemt niet weg dat het onderwerp idd echt een probleem is, vooral in Amerika.
4**

christophel
-
- 396 berichten
- 436 stemmen
duurde me te lang om actie te zien....geen spanning, heb de film niet helemaal uitgekeken...**2.0

Waku
-
- 5095 berichten
- 6220 stemmen
Prachtig drama met een behoorlijk aantal bekende namen die voorbijschuiven. Kim Basinger is sterk als gokverslaafde echtgenoot die haar relatie en baan als schrijfster verwaarloost.
Liotta als bezorgde echtgenoot doet het zeker niet minder slecht zij het in een iets meer bescheiden rol. Danny Devito is prima op dreef als uitgerangeerde goochelaar en Tim Roth zet prima een viespeuk neer eerste klas.En dan vergeet ik bijna Forrest Witaker die medelij opwekt als gokverslaafde broer van succesvolle sportman. Gokverslaving daar gaat het om in "Even Money". En de gevolgen die het met zich meebrengt.
Voor liefhebbers van een goed verhaal en diepgang, prima kost.
3,5*

JoopE
-
- 27 berichten
- 65 stemmen
Sprak me niet echt aan al zaten er geen grote missers in. Beetje saai. Je moet er van houden.
2,5 *

MR.wallet
-
- 3 berichten
- 8 stemmen
Leuk gegeven en daar moeten we het mee doen.
Sfeer in de film en camerawerk was niet slecht.
Helaas kwam het niet geloofwaardig over, goede acteurs die door de zwakke dailogen niet echt uit de voeten komen.
Het tempo ligt veel te laag en het kabbelt maar een beetje voort. Jammer.
2*sterretjes

Killerbert
-
- 232 berichten
- 507 stemmen
ik vond de film een beetje saai, maar verder was het wel een goede film met een goed verhaal
3*

Roel-
-
- 1978 berichten
- 584 stemmen
Onverwacht goed. Bij vlagen uitmuntend acteer werk (met name door whitaker) en het verhaal was boeiend.
4*

echoooo
-
- 48 berichten
- 69 stemmen
vond het een zwakke film en hondssaai. Ik had wel wat beters verwacht van danny de vito, kim basinger enz...
Met zoveel goede acteurs verwacht je toch wel iets beters.
De film duurde mij veel te lang en ergerde mij hierdoor mateloos.
Die zie ik geen twee keer!!!

Tarkus
-
- 6409 berichten
- 5314 stemmen
Al bij al niet zo'n slechte film. Al had ik met de grote namen die hierin meespelen het toch nog iets beter verwacht.
Forest Whitaker kon me nog het meest bekoren, maar ook Kim Basinger en Danny DeVito doen het goed.
Maar ondanks de topcast, met verder ook nog Tim Roth, Ray Liotta en Kelsey Grammer, is dit zeker geen topfilm.

james_cameron
-
- 5777 berichten
- 8976 stemmen
Indrukwekkende cast, maar deze mozaïek over levens die verwoest worden door gokken is helaas minder imposant. Het verhaal beweegt zich wat ongemakkelijk tussen drama en misdaad in; sommige verhaalelementen werken, andere niet. De personages voelen grotendeels onecht aan en de regie van oudgediende Rydell (die ook nog opduikt in een vrij belachelijke cameo) is nogal oubollig, net als de dik aangezette 'spannende' muziek. Terug naar het bejaardenhuis met de beste man, wat mij betreft.

Carlos Olivera
-
- 194 berichten
- 203 stemmen
Indrukwekkend stukje film. Ik heb van begin tot eind genoten van dat heerlijk acteerwerk van vrijwel iedereen! De film komt realistisch over en blijft boeien. Onverwachte topper!
4*

muze1979
-
- 13 berichten
- 69 stemmen
Leuke Vegas-film! Niet spannend, wel een lekker verhaal, Zeker de moeite waard!

arno74
-
- 8700 berichten
- 3342 stemmen
Aardige (misdaad)drama over dromen, hebzucht, risico, en natuurlijk ook over gokken en de gevolgen ervan. De film heeft aan het begin tijd nodig om ons aan de vele personages voor te stellen, waarna het verhaal begint. Het leek me daardoor aanvankelijk een saai begin, maar dat werd later wel goed gemaakt.
Valt weinig op aan te merken, script, acteerwerk, camerawerk, decor, cast e.d. is allemaal in orde. Het is een realistisch overkomend verhaal, mooi gebracht, met ook nog een boodschap.
Onderhoudend, niet onwijs goed, maar zeker bovengemiddeld. 3 a 3,5 sterren.

scorsese
-
- 11584 berichten
- 10071 stemmen
Tegenvallende film over een gokverslaafde vrouw, een bookmaker en man met gokschulden. Een aantal verschillende verhaallijnen, met als thema gokken, die elkaar meerdere keren passeren. Uiteraard speelt alles zich af in Las Vegas. Helaas blijft het geheel te oppervlakkig en voorspelbaar om enigzins te kunnen boeien. Ook de cast met flink wat bekende namen kan dit niet goedmaken.

Tasha27
-
- 34 berichten
- 34 stemmen
Redelijk drama over gokverslaving vanuit diverse invalshoeken belicht; de keiharde wereld van de criminele bookmakers en hun bazen, het legaal gokken in het casino, de gokverslaafden en hun omgeving die hier de dupe van worden en het manipuleren van (sport)wedstrijden om hiermee op oneerlijke wijze veel geld te verdienen.
In het begin had ik moeite de film te volgen omdat de levens van de personages met elkaar verweven zijn, en dit (naar mijn idee) nogal snel in beeld wordt gebracht.
Na enige tijd begreep ik hoe het geheel was opgebouwd en kon de film mij wel boeien omdat het niet alleen over gokken gaat maar ook over de menselijke emoties en ellende die dit met zich meebrengt. Het einde met de plotwending had ik niet aan zien komen, maar wel een krachtige afsluiting voor de corrupte wereld waar het in deze film om draait. Mijn waardering: 3 sterren
Het laatste nieuws

Uitgestelde misdaadfilm 'The Bikeriders' met Tom Hardy en Austin Butler heeft eindelijk nieuwe releasedatum

Mysterieuze drama 'Saltburn' met Jacob Elordi en Barry Keoghan binnenkort te zien op Prime Video

'Squid Game'-regisseur: 'Nieuwe seizoen bevat uitgebreidere verhaallijn en boodschap'

Dramafilm 'Beautiful Boy' van Felix van Groeningen vanavond te zien op televisie
Bekijk ook

The Last Picture Show
Drama, 1971
150 reacties

Goodbye Bafana
Drama, 2007
67 reacties

The Beautiful Country
Drama, 2004
37 reacties

The Dirty Dozen
Oorlog / Actie, 1967
114 reacties

Tyson
Documentaire / Biografie, 2008
59 reacties

The Lovely Bones
Drama / Thriller, 2009
1.059 reacties
Gerelateerde tags
gokkengambling addiction
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes | Publishing Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes | Publishing Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2023 MovieMeter B.V.