• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.983 films
  • 12.204 series
  • 33.973 seizoenen
  • 646.999 acteurs
  • 198.992 gebruikers
  • 9.371.086 stemmen
Avatar
 
banner banner

La Gabbia (1985)

Thriller | 101 minuten
1,67 6 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 101 minuten

Alternatieve titels: Dead Fright / Collector's Item / The Trap

Oorsprong: Italië / Spanje

Geregisseerd door: Giuseppe Patroni Griffi

Met onder meer: Laura Antonelli, Tony Musante en Florinda Bolkan

IMDb beoordeling: 5,0 (467)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot La Gabbia

Michael (Tony Musante) ontmoet Marie (Laura Antonelli), een vriendin van lang geleden. Ze brengen de nacht samen door. 's Morgens wordt Michael vastgebonden wakker. Marie verklaart dat ze hem nooit meer laat gaan.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Wat een ontzettend vervelende film. Geen wonder dat die hier zo slecht gewaardeerd wordt. Ik kon er geen touw aan vastknopen door die voortdurende terugblikken. Vanaf het begin worden we opgezadeld met een griezel van een vrouwenversierder (Tony Musante) waar twee vrouwen, een moeder en een dochter door geobsedeerd zijn. Waarom? God mag het weten. Laura Antonelli is hier geen schim van het verleidelijke seksbeest dat ze in veel films is en Florinda Bolkan is vrijwel onzichtbaar. Snel vergeten.