• 15.803 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.017 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bullwhip (1958)

Western | 80 minuten
2,20 10 stemmen

Genre: Western

Speelduur: 80 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Harmon Jones

Met onder meer: Guy Madison, Rhonda Fleming en James Griffith

IMDb beoordeling: 5,2 (559)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bullwhip

"SADDLE TRAMP AND RED-HEADED HELLCAT...they ripped the West like a bullwhip!"

Steve staat op het punt opgehangen te worden voor moord, wanneer Cheyenne hem redt door met hem te trouwen. Het blijkt dat zij die burgerlijke staat nodig heeft voor haar handeltjes. Verder wenst zij niks te maken te hebben met Steve, maar Steve raakt geïnteresseerd in deze harde tante.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van clubsport

clubsport

  • 3844 berichten
  • 6962 stemmen

ik vond het toch wel een vermakelijke western al is het verhaal niet heel hoogstaand, flemmings karakter word via een voice over van haarzelf al meteen in het begin van de film duidelijk uitgelegt , Ze is een harde tante die van de liefde niks wil weten tot ze Steve ontmoet natuurlijk , jammer dat deze romance niet echt sterk is uitgewerkt, ze speelt dan wel een tijdje hard to get maar de overgang naar liefde is nogal abrupt en komt een beetje geforceerd over

Rhonda Flemming steelt qua eye candy natuurlijk wel de show en ze acteert ook nog best wel redelijk .