The Island (2005)
Genre: Sciencefiction / Actie
Speelduur: 136 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Michael Bay
Met onder meer: Ewan McGregor, Scarlett Johansson en Steve Buscemi
IMDb beoordeling:
6,8 (340.130)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 11 augustus 2005
On Demand:
Bekijk via Netflix
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Island
"Your time will come..."
2019. Lincoln Six-Echo (McGregor) rent voor zijn leven, een leven waar hij niets van afweet. De gezaghebbers van de strengbewaakte instelling waar hij voor zijn veiligheid verbleef, hadden gezegd dat hij ooit in een paradijs zou leven, het laatste bewoonbare plekje op aarde. Maar alles wat ze zeiden was een leugen. Samen met Jordan Two-Delta (Johansson), zullen ze in een totaal onbekende buitenwereld op de loop moeten gaan voor hun dodelijke achtervolgers. Naderhand ontrafelen ze een mysterieuze intrige rond een brandend actueel thema. "U bent uitverkoren. Het eiland wacht op u."
Externe links
Acteurs en actrices
Lincoln Six Echo / Tom Lincoln
Jordan Two Delta / Sarah Jordan
Albert Laurent
Dr. Bernard Merrick
James 'Mac' McCord
Starkweather Two Delta / Jamal Starkweather
Jones Three Echo
Gandu Three Echo
Community Announcer
Lima One Alpha
Video's en trailers
Reviews & comments
Clueless Dork
-
- 682 berichten
- 1046 stemmen
Klinkt bijna allemaal erg goed. Interessant plot en goede acteurs, maar ook Michael Bay. Afwachten maar.
GerwinF
-
- 1643 berichten
- 0 stemmen
Klinkt goed!....ow Michael Bay zie ik.....mn enthousiasme wordt al minder.
Nightstalker
-
- 177 berichten
- 158 stemmen
Ziet er goed uit ! Ben erg benieuwd wat die bay ervan gemaakt heeft.
XfofaXX
-
- 566 berichten
- 1444 stemmen
Hij doet me direct denken aan A.I. en the Matrix.
Ik heb er niet al te beste gedachten over, maar kom, laten we onze vooroordelen wegshotten.
*shot*
De GeuS
-
- 2180 berichten
- 2859 stemmen
Leuke cast, interessante trailer.... verder kan ik er nog weinig over zeggen....
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
Trailer ziet er weer flink pief-paf-poefferig uit. Ik wacht het nog even af.
Stephan
-
- 7890 berichten
- 1387 stemmen
En ineens weet je het... Waar doen de films van Bay me toch aan denken...
...the A-Team!
empirekees
-
- 1597 berichten
- 2401 stemmen
Voor die gene die Neil Morrisey kennen. Tony uit 'Men Behaving Badly'. Is een associate producer van deze film. Dat is meestal een titel die geven wordt aan mensen die geld in de film steken, of een titel die een bepaalde persoon de mond moet snoeren.
Teskuh17
-
- 456 berichten
- 194 stemmen
zit btw wel lekker muziekje onder de trailer (a) Ewan McGregor stelt me nooit/nauwelijks teleur, dus ben wel benieuwd naar deze movie.
Grample
-
- 44 berichten
- 98 stemmen
Hmm, Scarlett Johansson in een Science-Fiction / Thriller....ik verwacht niet veel maat kan wel wat worden.
feanaro surion
-
- 5765 berichten
- 1770 stemmen
Zag de trailer net voor Batman en hij leek me erg goed, totdat ik "From the director of Armageddon and Pearl Harbor" zag staan, gelijk bijna al mijn enthousiasme weg. Als de reacties goed zijn wil ik hem wel zien, maar anders laat ik hem maar, ondanks de goede acteurs.
Pieter Montana
-
- 6678 berichten
- 2287 stemmen
Ik zal deze misschien wel gaan kijken.Ewan Mcgregor vind ik een uitstekende acteur
Angrod_Pallanén
-
- 6687 berichten
- 1042 stemmen
Klinkt goed!....ow Michael Bay zie ik.....mn enthousiasme wordt al minder.
Des te meer rede om te gaan kijken in mijn perspectief. De films die hij al heeft afgeleverd zijn echt géwéldig. Niets brilliants bij ofzo, maar wel degelijk beter dan menig film. Wat heb je tegen Micheal Bay?
PS: Word dit de zomerfilm van Jerry Bruckheimer (ik weet niet of hij hier een producer van is, maar Micheal Bay heeft al bijna al zijn films samengewerkt met Jerry).
kras van zwienen
-
- 238 berichten
- 820 stemmen
Lijk mij een hele goede film
Scarlett Johansson heeft die jaar echt in veel films gespeeld!!!!!!!!!
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Erg benieuw naar deze film, erg jammer dat het een Bay film is maar Scarlett is natuurlijk verplichte kost.
De synopsis klopt volgens mij niet helemaal.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Wat is de "Johansson close up you have been chosen poster" moeilijk te vinden zeg. Als iemand hem weet te vinden ik hou me aanbevolen.
Lillytjuh
-
- 40 berichten
- 70 stemmen
Ik kan echt niet wachten tot deze in de bioscoop komt, lijkt me heel erg spannend.
kittyklitty
-
- 299 berichten
- 1511 stemmen
Wat is de "Johansson close up you have been chosen poster" moeilijk te vinden zeg. Als iemand hem weet te vinden ik hou me aanbevolen.
Ik heb hem 
Syt
-
- 75 berichten
- 176 stemmen
Ben benieuwd wat dit wordt. Is deze film trouwens niet een beetje te commercieel voor Scarlett Johansson? We zullen het zien.
Locutus
-
- 606 berichten
- 5884 stemmen
AMSTERDAM - Scarlett Johansson eiste een topless-scène in haar film The Island . Preuts is de 20-jarige actrice in ieder geval niet...
De knappe actrice, die haar billen al liet zien in de film Lost in Translation, eiste dat dat ze met de borsten bloot ging in een slaapkamer-scène van de science-fiction film.
Regisseur Michael Bay heeft geprobeerd om de koppige Scarlett te overtuigen haar borsten te bedekken, maar ze weigerde.
Ze merkt op: "Ik zei, 'Vrouwen slapen normaal gesproken niet met een beha aan. Ik kan in deze scène dus niet waker worden met een beha aan, dat is belachelijk!'"
"Dus Michael vroeg aan mij, 'Oke, wat wil je dan dragen?' en ik antwoorde, 'Helemaal niets.'", zei Scarlett zonder blikken of blozen.
Een paar maanden geleden bekende de 20-jarige blondine dat ze er klaar voor was om topless te verschijnen op het witte doek, omdat ze zich niet langer schaamde voor haar lichaam.
Ze geeft toe: "Het moet alleen wel de juiste film zijn." En dat bleek The Island te zijn!
kos
-
- 46695 berichten
- 8851 stemmen
Mijn god, zelden zo'n triest promotiepraatje gehoord. 'Ja, ik wel per se met m'n borsten bloot, anders is het niet realistisch en in zo'n Michael Bay-blockbuster moet alles natuurlijk realistisch zijn'
.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Slapen met een beha kan ook echt niet, uit dat ding. Scarlett is een mooie vrouw en hoeft niet te klagen over haar lichaam en het lijkt me ook helemaal niet erg om haar topless te zien.
kos
-
- 46695 berichten
- 8851 stemmen
Daar gaat het niet om, van mij mag ze de hele film topless rondlopen, alleen die reden is natuurlijk wel te triest voor woorden.
kijkert
-
- 3584 berichten
- 0 stemmen
Mijn god, zelden zo'n triest promotiepraatje gehoord. 'Ja, ik wel per se met m'n borsten bloot, anders is het niet realistisch en in zo'n Michael Bay-blockbuster moet alles natuurlijk realistisch zijn'
.
Daar gaat het niet om, van mij mag ze de hele film topless rondlopen, alleen die reden is natuurlijk wel te triest voor woorden.
Kan het zijn dat ik enkele berichten mis? Zo het er nu uitziet ben jij het zelf die deze reden verzint.
Gerelateerd nieuws

Dystopische sciencefictionfilm 'The Island' met Ewan McGregor vanavond (18 maart) op televisie

'The Island' van Michael Bay vanavond op SBS9
Bekijk ook

The Butterfly Effect
Sciencefiction / Thriller, 2004
2.407 reacties

Le Vieux Fusil
Drama / Oorlog, 1975
73 reacties

Die Brücke
Drama / Oorlog, 1959
199 reacties

A Night to Remember
Drama / Historisch, 1958
85 reacties

V for Vendetta
Thriller / Actie, 2005
1.155 reacties

The Illusionist
Mystery / Romantiek, 2006
671 reacties
Gerelateerde tags
clonetransplantationliefde voor iemands levendystopiegeneticsvrijheidontsnappencloningfalse memory plaguehuman cloningorgan harvest 2010s
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








