• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.335 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.592 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.368 stemmen
Avatar
 
banner banner

She's Too Young (2004)

Drama | 120 minuten
2,29 92 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 120 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tom McLoughlin

Met onder meer: Marcia Gay Harden, Alexis Dziena en Mike Erwin

IMDb beoordeling: 5,8 (2.853)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot She's Too Young

"Her 14-year-old daughter's not fast... she's just keeping up."

Trish en Bill zijn geshockeerd dat hun 14-jarige dochter Hannah op school in een milieu is terechtgekomen waar het heel gewoon is onveilig te vrijen en overmatig te drinken. Wanneer een epidemie van SOA's uitbreekt, besluit Trish er iets aan te doen.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Hannah Vogul

Nick Hartman

Dawn Gensler

Becca White

Bill Vogul

Ginnie Gensler

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Ste*

Ste*

  • 2072 berichten
  • 1387 stemmen

Zo'n titel voorspelt natuurlijk al weinig goeds. En inderdaad, het is een ontzettend Amerikaans clichématig maatschappelijk pamflet.

Het hele punt is op de helft van de film ook al 30 keer gemaakt, en vanaf dan is het alleen nog maar een herhaling van zetten. Een totaal richtingloos geheel.

Beroerde montage en camerawerk bovendien.

1,5*


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Een behoorlijk moralistisch verhaal die druipt van de puriteinsheid die je veel in Amerika tegenkomt. Natuurlijk is het bizar om te zien hoe die tieners met sex omgaan maar dit is naar mijn mening behoorlijk overdreven neergezet. Zoals misschien een bepaalde doelgroep denkt dat het eraan toe gaat maar in werkelijkheid zal het vast niet zo erg zijn. Belangrijker is het om met het veroordelende vingertje te kunnen zwaaien. Ik irriteerde me er mateloos aan.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8588 stemmen

Een goed drama TV Movie...

Goed verhaal...

Goed acteerwerk...

Bekende actrice Marcia Gay Harden...

Te snel camerabeweging....

Geen HD aanwezig, goed beeld...

Goed achtergrond geluid/muziek

(Dolby Digital)....


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Matige voorlichtingsfilm (?) over seksueel kuddegedrag onder middelbare scholieren. De film is dermate volgepropt met “open deuren” en clichés, dat ik mij afvraag of iemand hier überhaupt wijzer van wordt. Ik denk het niet.