• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.229 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.386 acteurs
  • 199.068 gebruikers
  • 9.375.261 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Perfect Man (2005)

Komedie / Drama | 100 minuten
2,78 660 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 100 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Mark Rosman

Met onder meer: Hilary Duff, Heather Locklear en Chris Noth

IMDb beoordeling: 5,5 (33.152)

Gesproken taal: Duits en Engels

Releasedatum: 4 augustus 2005

  • On Demand:

  • SkyShowtime Bekijk via SkyShowtime
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Perfect Man

"Is it all too good to be true?"

Tiener Holly Hamilton (Hillary Duff) is het zat om steeds te verhuizen als haar alleenstaande moeder Jean (Heather Locklear) weer eens in een relatiecrisis zit. Om haar een beetje afleiding te bezorgen na haar laatste mislukte relatie bedenkt Holly het perfecte plan voor de perfecte man...een denkbeeldige geheime bewonderaar die Jean het hof maakt om haar gekrenkte ego weer een beetje op te vijzelen. Als de virtuele relatie echter begint, moet Holly een geschikte minnaar vinden. Ze vraagt of de charmante en knappe oom (Chris Noth) van haar vriendin het gezicht achter alle briefjes en cadeautjes wil zijn. Holly moet steeds drastischere maatregelen nemen om de leugen in stand te houden en het geluk van haar moeder te beschermen... maar wat als intussen de echte perfecte man voorbij komt?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Ja wel een lekkere film om te kijken, ik hou soms wel van dat gezwijmel.

En Hilary Duff blijft wel leuk om naar te kijken, het is een knap meisje.

Beter dan Lindsay Lohan (vind Ik)


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Er is het nodige mis met deze film (het suffige gedrag van de moeder, het acteerwerk van Duff's vriendin), maar The Perfect Man viel me verder alleszins mee. Duff is al lang niet meer zo irritant als in eerdere films en doet het hier erg leuk. Ondanks alle flaws is The Perfect Man hierdoor ook te doen voor mensen buiten de gebruikelijke chick-flick fan groep.

2,5*.


avatar van Mug

Mug

  • 13981 berichten
  • 5969 stemmen

Ik voelde me officiëel 'oud' toen bleek dat 'hot girl' Heather Locklear in deze film de moeder speelt van 'hot (?) girl' Hilary Duff...time flies...

Zoals was te verwachten is 'The Perfect Man' weer een dertien in een dozijn film. Hilary Duff is op haar irritantst in de film, maar gelukkig heeft dit Duff-vehikel bij-acteurs en -actrices die wel wat meer in petto hebben. En dat redt de film enigszins. Het is tevens de eerste Duff film waar ik ongegeneerd hardop heb gelachen [ja, ik geef het toe]. Te danken aan de Styx-grappen. Tot mijn grote verbazing (aldus imdb) is de zanger van de Styx-coverband in werkelijkheid de originele zanger van de band die hij reeds had verlaten. Opmerkelijk. 1,5* te danken dus aan Styx...


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31149 berichten
  • 5449 stemmen

Vrij standaard Duff filmpje in de lijn van Olsson Sisters en Lohan, wat een soort romantische tienerkomedie oplevert. Het verhaal klopt maar is verre van origineel. De film is in elk geval niet hyperkinetisch, wat tegenwoordig bij komedies soms wel voorvalt. Ik kan me voorstellen dat dit bij tieners wel moet aanslaan (ken genoeg tienermeiden die de film al 3-4 keer gezien hebben) maar voor mij is hij te saai om als film te kunnen boeien. Duff is in elk geval aangenamer om naar te kijken dan Lohan.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Pfff..

Ik vind Hillary Duff wel een mooie meid, maar acteren kan ze niet. En als je haar dan in een film als deze zet waar het verhaal echt waardeloos is, dan krijg je al snel een matig product.

2,5*


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Best een leuk filmpje. Ik begin toch wel een sucker voor girl girl filmpjes te worden . Niets bijzonders maar wat kijkt het lekker!

Dertien in een dozijn verder maar vooral het enthousiasme van Duff is een solide kracht in deze romcom. Locklear blijft ook altijd erg genietbaar. Beetje standaard typetjes ook maar die standaard homo i ndat restaurant gaat toch wel erg leuk om met cliché's. Vooral dat deel met die bouwvakkers was best wel aardig. Echt formulewerk dit maar kijkt toch erg lekker weg. Toch wel fijn aan kindersterretjes, die weten toch wel zo'n film te dragen.


avatar van killerfreak

killerfreak

  • 846 berichten
  • 1066 stemmen

voorspelbare komedie, maar toch goed geamuseerd met deze film. Hilary doet dit uitstekend, en zorgt ervoor dat het verhaal net overeind blijft. Uiteraard is er wel het onverwachte cliche-einde, maar dat vond ik voor een keer eens geen probleem.

3*


avatar van kalehein

kalehein

  • 254 berichten
  • 255 stemmen

Heb de afgelopen dagen 2 films van La Duff gezien en moet bekennen dat ik het wel kan waarderen.

Ook hier weer een mierzoet filmpje over een meisje dat de meest geschikte partner voor haar moeder zoekt, omdat ze wil dat ze gelukkiger in het leven staat.

Natuurlijk de welbekende plotwendingen, "oeps het gaat fout" en "gelukkig, alles weer goed" maar dat maakt de film er niet minder om.

ik ben wel anders naar orchideeën gaan kijken

Ook Vanessa Lengies (een voor mij tot gister toe onbekend persoon) was een welkome verassing.

Ik kan zo'n fris gezichtje wel waarderen.


avatar van blurp194

blurp194

  • 5495 berichten
  • 4194 stemmen

Tsja.

Heather Locklear een heel eind verwijderd van toen ze haar entree deed in Dynasty. Niet dat ze nou een prettigere persoonlijkheid heeft opgedaan in de tussentijd, noch een minder plasticachtig voorkomen. In schril contrast daarmee dan Hilary Duff, eigenlijk de heldin van deze film, die me altijd charmant geweest is en ook hier daar weer mee weg komt.

Verder is het plot wel volkomen slaapverwekkend. Misschien dat ik daardoor ook wel een of meer belangrijke details gemist heb.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8586 stemmen

Een leuke komedie/familie/romantiek film...

Leuk verhaal...

Prima acteerwerk...

Bekende actrice Heather Locklear...

Mooi HD kwaliteit breedbeeld...

Prima achtergrond geluid/muziek

(Dolby Digital)...

Prima camerabeweging...


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Deze Komedie / Drama film draait vooral om de moeders en dochters, maar de romantiek is nooit ver weg.

Wat kun je allemaal over hebben voor je moeder ? En misschien ook een beetje voor jezelf ? De moeder Jean Hamilton (Heather Locklear) van Holly Hamilton (Hilary Duff) is teleurgesteld in haar nieuwe vriend en wil de stad ontvluchten, maar dochter Holly wil niet dat ze weggaat. Daarom verzint ze een nieuwe prins op het witte paard voor haar moeder en stuurt ze haar bloemen, briefjes en e-mails. Ze komen zogenaamd van een echte, stoere man, iemand die puzzels invult met een pen (i.p.v. een potlood zoals onzekere mannen doen) en die de maan beschouwt als iets magisch. Holly's moeder leeft weer helemaal op, maar uiteindelijk komt natuurlijk de waarheid aan het licht.

Als je "The Perfect Man" gaat bekijken, moet je wel heel veel logica overboord zetten, maar dan kijkt het geheel nog wel aardig weg en Hilary Duff en Heather Locklear waren destijds ook leuke en mooie vrouwen om naar te kijken.